English Polski
Zaloguj się

mJAH Dzień (mixed)

Drużyna: mJAH Warszawa

WLU* 2019/20 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#3 Anna Bronowska-Kur136814
#28 Daria Ryczkowska17101424
#42 Dawid Robalewski22183856
#55 Jakub Kucharczyk1711819
#29 Jakub Kur1225530
#77 Julia Biegańska551722
#17 Julian Liwszic1758462
#12 Katarzyna Podpora21143044
#22 Maciej Grabowski22464995
#24 Magdalena Meller10121426
#6 Małgorzata Latoszewska1019423
#0 Michał Orkan-Łęcki17122234
#30 Natalia Popek17112334
#35 Paulina Dul16264975
#16 Piotr Szuderna7000
#88 Stanisław Grzywalski226245107
#27 Stanisław Rządzki86814

WLU* 2019/20:

Kategoria: Mixed

Szczupaki Olsztyn - mJAH Dzień 3 - 21  Karta meczu
mJAH Dzień - Grandmaster Flash 19 - 10  Karta meczu
4hands Małysz - mJAH Dzień 9 - 16  Karta meczu
mJAH Dzień - mJAH Noc 21 - 7  Karta meczu
Uwaga Pies - mJAH Dzień 9 - 14  Karta meczu
Czarna Kompania - mJAH Dzień 12 - 13  Karta meczu
mJAH Dzień - RJP II 16 - 13  Karta meczu
mJAH Dzień - 042 16 - 11  Karta meczu
mJAH Dzień - ZWR Tyglew 17 - 11  Karta meczu
ZWR Legrys - mJAH Dzień 15 - 14  Karta meczu
Pogoń Pyton - mJAH Dzień 2 - 21  Karta meczu
Mad Hatters - mJAH Dzień 6 - 21  Karta meczu
Dysko Polot - mJAH Dzień 10 - 18  Karta meczu
RJP - mJAH Dzień 13 - 18  Karta meczu
RJP III - mJAH Dzień 12 - 14  Karta meczu
71 Wratislavia - mJAH Dzień 15 - 10  Karta meczu
mJAH Dzień - Sky This 21 - 6  Karta meczu
mJAH Dzień - BC Kosmodysk 13 - 11  Karta meczu
mJAH Dzień - CB Ksydomsok 17 - 5  Karta meczu
mJAH Dzień - Ultimatum 10 - 16  Karta meczu
mJAH Dzień - 4hands Adam 9 - 18  Karta meczu
ZWR Legrys - mJAH Dzień 17 - 15  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
indoor2217577.3 %35416.123110.5123
Suma2217577.3 %35416.123110.5123
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
WLU* 2019/20Mixed42217577.3%35416.123110.5123

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
ZWR Legrys - mJAH Dzień17 - 15WLU* 2019/20: O 3. miejsce
4hands Małysz - mJAH Dzień9 - 16WLU* 2019/20: Liga
71 Wratislavia - mJAH Dzień15 - 10WLU* 2019/20: Liga
Czarna Kompania - mJAH Dzień12 - 13WLU* 2019/20: Liga
Dysko Polot - mJAH Dzień10 - 18WLU* 2019/20: Liga
Mad Hatters - mJAH Dzień6 - 21WLU* 2019/20: Liga
mJAH Dzień - 04216 - 11WLU* 2019/20: Liga
mJAH Dzień - 4hands Adam9 - 18WLU* 2019/20: Liga
mJAH Dzień - BC Kosmodysk13 - 11WLU* 2019/20: Liga
mJAH Dzień - CB Ksydomsok17 - 5WLU* 2019/20: Liga
mJAH Dzień - Grandmaster Flash19 - 10WLU* 2019/20: Liga
mJAH Dzień - mJAH Noc21 - 7WLU* 2019/20: Liga
mJAH Dzień - RJP II16 - 13WLU* 2019/20: Liga
mJAH Dzień - Sky This21 - 6WLU* 2019/20: Liga
mJAH Dzień - Ultimatum10 - 16WLU* 2019/20: Liga
mJAH Dzień - ZWR Tyglew17 - 11WLU* 2019/20: Liga
Pogoń Pyton - mJAH Dzień2 - 21WLU* 2019/20: Liga
RJP - mJAH Dzień13 - 18WLU* 2019/20: Liga
RJP III - mJAH Dzień12 - 14WLU* 2019/20: Liga
Szczupaki Olsztyn - mJAH Dzień3 - 21WLU* 2019/20: Liga
Uwaga Pies - mJAH Dzień9 - 14WLU* 2019/20: Liga
ZWR Legrys - mJAH Dzień15 - 14WLU* 2019/20: Liga