English Polski
Zaloguj się

RJP III (mixed)

Drużyna: RJP Warszawa

WLU* 2019/20 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#29 Aniela Jewtuch2186371
#16 Anna Mechowska127512
#39 Charlie Galloway924529
#41 Grzegorz Tomczyk1739746
#24 Julia Król1354348
#23 Krzysztof Zdanowicz1343337
#77 Maciej Sznapka21431558
#79 Małgorzata Kublin19156
#69 Marcin Czech21363874
#60 Monika Zaczkowska17721486
#66 Piotr Wąsik18134154
#51 Szymon Poznański9101525
#88 Tomasz Kublin21331043

WLU* 2019/20:

Kategoria: Mixed

RJP III - RJP 13 - 12  Karta meczu
Ultimatum - RJP III 14 - 13  Karta meczu
RJP III - Szczupaki Olsztyn 17 - 9  Karta meczu
RJP III - Dysko Polot 13 - 9  Karta meczu
ZWR Tyglew - RJP III 13 - 15  Karta meczu
RJP III - 71 Wratislavia 9 - 10  Karta meczu
BC Kosmodysk - RJP III 14 - 9  Karta meczu
CB Ksydomsok - RJP III 11 - 16  Karta meczu
RJP III - Czarna Kompania 16 - 15  Karta meczu
042 - RJP III 7 - 14  Karta meczu
Grandmaster Flash - RJP III 9 - 10  Karta meczu
RJP II - RJP III 14 - 13  Karta meczu
RJP III - 4hands Małysz 15 - 4  Karta meczu
RJP III - ZWR Legrys 15 - 20  Karta meczu
RJP III - mJAH Dzień 12 - 14  Karta meczu
4hands Adam - RJP III 16 - 15  Karta meczu
RJP III - Pogoń Pyton 21 - 10  Karta meczu
RJP III - Uwaga Pies 14 - 13  Karta meczu
Sky This - RJP III 5 - 21  Karta meczu
mJAH Noc - RJP III 10 - 15  Karta meczu
RJP III - Mad Hatters 14 - 11  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
indoor2114766.7 %30014.324011.460
Suma2114766.7 %30014.324011.460
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
WLU* 2019/20Mixed82114766.7%30014.324011.460

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
042 - RJP III7 - 14WLU* 2019/20: Liga
4hands Adam - RJP III16 - 15WLU* 2019/20: Liga
BC Kosmodysk - RJP III14 - 9WLU* 2019/20: Liga
CB Ksydomsok - RJP III11 - 16WLU* 2019/20: Liga
Grandmaster Flash - RJP III9 - 10WLU* 2019/20: Liga
mJAH Noc - RJP III10 - 15WLU* 2019/20: Liga
RJP II - RJP III14 - 13WLU* 2019/20: Liga
RJP III - 4hands Małysz15 - 4WLU* 2019/20: Liga
RJP III - 71 Wratislavia9 - 10WLU* 2019/20: Liga
RJP III - Czarna Kompania16 - 15WLU* 2019/20: Liga
RJP III - Dysko Polot13 - 9WLU* 2019/20: Liga
RJP III - Mad Hatters14 - 11WLU* 2019/20: Liga
RJP III - mJAH Dzień12 - 14WLU* 2019/20: Liga
RJP III - Pogoń Pyton21 - 10WLU* 2019/20: Liga
RJP III - RJP13 - 12WLU* 2019/20: Liga
RJP III - Szczupaki Olsztyn17 - 9WLU* 2019/20: Liga
RJP III - Uwaga Pies14 - 13WLU* 2019/20: Liga
RJP III - ZWR Legrys15 - 20WLU* 2019/20: Liga
Sky This - RJP III5 - 21WLU* 2019/20: Liga
Ultimatum - RJP III14 - 13WLU* 2019/20: Liga
ZWR Tyglew - RJP III13 - 15WLU* 2019/20: Liga