WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Dysko Polot (mixed)

Drużyna: Dysko Polot Legionowo

Mistrzostwa Polski Mixed 2019 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#17 Anna Jeziorska4011
#9 Antoni Litwiński4112
#6 Beata Zwierzyńska4011
#0 Emanuel Kruk2000
#99 Jędrzej Moczulski2000
#72 Katarzyna Wołosiewicz4178
#25 Krzysztof Litwiński4224
#93 Maciej Kozera4325
#3 Maciej Księżak4549
#22 Maciej Litwiński48311
#68 Małgorzata Wołosiewicz4022
#2 Monika Piórkowska4112
#10 Paweł Pakulski4505
#11 Radosław Lindner4044
#24 Wiktoria Piotrowska4000
#1 Wojciech Litwiński4639
#14 Zofia Brzezińska4011

Mistrzostwa Polski Mixed 2019:

Kategoria: II Liga

71 Wratislavia - Dysko Polot 15 - 2  Karta meczu
Dysko Polot - Czarna Kompania 7 - 15  Karta meczu
042 - Dysko Polot 11 - 12  Karta meczu
Dysko Polot - Albatros 12 - 15  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
beach7070.0 %162.38412.0-68
indoor25101540.0 %27511.031212.5-37
outdoor81712.5 %567.010713.4-51
Suma40112927.5 %3478.750312.6-156
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
Mistrzostwa Polski Mixed 2019II Liga1041325.0%338.35614.0-23
Halowe Mistrzostwa Polski 2019III Liga575271.4%8812.67510.713
WLU* 2018/19Mixed151851327.8%18710.423713.2-50
Mistrzostwa Polski Mixed 2018Kwalifikacje Centrum84040.0%235.85112.8-28
IV Plażowe Mistrzostwa PolskiPlażowe Mistrzostwa Polski207070.0%162.38412.0-68

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
042 - Dysko Polot11 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-11
4hands - Dysko Polot10 - 3IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa D
4hands - Dysko Polot10 - 9WLU* 2018/19: Liga
71 Wratislavia - Dysko Polot11 - 2IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 17-20
71 Wratislavia - Dysko Polot15 - 2Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa E
BC Kosmodysk - Dysko Polot5 - 18WLU* 2018/19: Liga
BC Kosmodysk - Dysko Polot13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 5-8
Dysko Polot - #9673 - 12IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 17-20
Dysko Polot - 04217 - 6Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
Dysko Polot - 04213 - 7WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - 4hands4 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 5-8
Dysko Polot - 71 Wratislavia12 - 13WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - Albatros12 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-11
Dysko Polot - Brave Beavers8 - 21WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - Czarna Kompania7 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa E
Dysko Polot - Flow Junior White11 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-10
Dysko Polot - mJAH6 - 21WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - Ohana11 - 15WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - Pogoń Pyton15 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-10
Dysko Polot - RJP11 - 8WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - Szczupaki9 - 10WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - Szczupaki10 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
Dysko Polot - Ultimatum8 - 12WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - Uwaga Pies1 - 13IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa D
Dysko Polot - Zawierucha2 - 13IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa D
Dysko Polot - ZWR Kocury7 - 20WLU* 2018/19: Liga
Flow Junior Blue - Dysko Polot6 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
Grandmaster Flash - Dysko Polot18 - 12WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - Dysko Polot13 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Baraże
Gunslingers - Dysko Polot12 - 5IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 17-20
M&M - Dysko Polot18 - 5WLU* 2018/19: Liga
Mad Hatters - Dysko Polot13 - 9WLU* 2018/19: Liga
Mad Hatters - Dysko Polot12 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 5-8
mJAH - Dysko Polot13 - 0IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa D
Pogoń Pyton - Dysko Polot7 - 18WLU* 2018/19: Liga
RJP II - Dysko Polot19 - 8WLU* 2018/19: Liga
Young Brave Beavers - Dysko Polot9 - 14WLU* 2018/19: Liga
Young Brave Beavers - Dysko Polot11 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-10
Zawierucha 2.0 - Dysko Polot19 - 6Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
ZWR Kocięta - Dysko Polot11 - 9WLU* 2018/19: Liga