WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

Czarna Kompania (mixed)

Drużyna: Czarna Kompania Poznań

Mistrzostwa Polski Mixed 2019 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#21 Aleksandra Krawczyk5101
#47 Aleksandra Łyskanowska5347
#14 Anna Mączkowska5011
#93 Anna Zawadzka5000
#13 Barbara Musielak5022
#88 Bartosz Dworzecki5448
#10 Dominika Plencler5000
#27 Dominika Rzęsa5415
#41 Filip Kudliński511314
#64 Jakub Kaczmarek531417
#97 Jakub Pienkowski4000
#0 Karolina Paradowska5000
#77 Leonard Sobiak5066
#11 Maciej Gawarkiewicz5055
#3 Marcin Kurek5000
#17 Maurycy Szpak513215
#91 Michał Romański5000
Michał Zmyślony0000
#99 Norbert Staniszewski5415
#7 Paweł Szwed591019
Szymon Sobiło0000

Mistrzostwa Polski Mixed 2019:

Kategoria: II Liga

Czarna Kompania - 71 Wratislavia 11 - 15  Karta meczu
Dysko Polot - Czarna Kompania 7 - 15  Karta meczu
Ultimatum - Czarna Kompania 8 - 15  Karta meczu
Czarna Kompania - Ohana 14 - 11  Karta meczu
Czarna Kompania - Mad Hatters 12 - 11  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
beach147750.0 %1178.41128.05
indoor3223971.9 %44814.035411.194
outdoor94544.4 %677.410411.6-37
Suma55342161.8 %63211.557010.462
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
Halowe Mistrzostwa Polski 2020II Liga1550100.0%8016.05310.627
WLU* 2019/20Mixed92113861.9%26512.623811.327
Mistrzostwa Polski Mixed 2019II Liga554180.0%6713.45210.415
V Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed873442.9%639.0547.79
Halowe Mistrzostwa Polski 2019III Liga165183.3%10317.26310.540
Mistrzostwa Polski Mixed 2018Kwalifikacje Północ84040.0%00.05213.0-52
IV Plażowe Mistrzostwa PolskiPlażowe Mistrzostwa Polski1074357.1%547.7588.3-4

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
Czarna Kompania - Flow Junior White21 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa A
Czarna Kompania - Pogoń Pyton19 - 6WLU* 2019/20: Liga
Czarna Kompania - Young Brave Beavers17 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa A
mJAH Noc - Czarna Kompania17 - 11WLU* 2019/20: Liga
Czarna Kompania - Mad Hatters17 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 1-4
BC Kosmodysk - Czarna Kompania17 - 6WLU* 2019/20: Liga
BC Kosmodysk - Czarna Kompania16 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 1-4
RJP III - Czarna Kompania16 - 15WLU* 2019/20: Liga
RJP II - Czarna Kompania15 - 16WLU* 2019/20: Liga
Czarna Kompania - Nine Hills15 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 1-4
Czarna Kompania - Ultimatum15 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa G
Zawierucha 2.0 - Czarna Kompania14 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-4
Czarna Kompania - Ohana14 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 5-8
2obvious - Czarna Kompania13 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa G
Czarna Kompania - Ultimatum13 - 14WLU* 2019/20: Liga
ZWR Tyglew - Czarna Kompania13 - 14WLU* 2019/20: Liga
Czarna Kompania - 71 Wratislavia13 - 12WLU* 2019/20: Liga
Czarna Kompania - Szczupaki13 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-4
Czarna Kompania - Uwaga Pies13 - 8WLU* 2019/20: Liga
RJP - Czarna Kompania13 - 7V Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Półfinały
Zawierucha - Czarna Kompania13 - 4V Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Czarna Kompania - Ultimatum Szkwał13 - 2V Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Czarna Kompania - Uwaga Pies13 - 2V Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Ultimatum - Czarna Kompania13 - 0Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Wild Grapes - Czarna Kompania13 - 0Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 7-8
Czarna Kompania - mJAH Dzień12 - 13WLU* 2019/20: Liga
Czarna Kompania - 4hands Małysz12 - 11WLU* 2019/20: Liga
Czarna Kompania - Mad Hatters12 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 5-8
Czarna Kompania - Szczupaki Olsztyn12 - 6WLU* 2019/20: Liga
Czarna Kompania - 71 Wratislavia11 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa E
Ohana - Czarna Kompania11 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa A
Czarna Kompania - RJP11 - 14WLU* 2019/20: Liga
Czarna Kompania - Mad Hatters11 - 10WLU* 2019/20: Liga
Pogoń Pyton - Czarna Kompania10 - 25Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa A
Grandmaster Flash - Czarna Kompania10 - 11WLU* 2019/20: Liga
Brave Beavers - Czarna Kompania10 - 9V Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Czarna Kompania - Uwaga Pies10 - 8IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-16 Półfinały
Albatros - Czarna Kompania10 - 4IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Dysko Polot - Czarna Kompania9 - 13WLU* 2019/20: Liga
Czarna Kompania - 4hands Adam9 - 10WLU* 2019/20: Liga
Czarna Kompania - Egeszsegedre9 - 6IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
CB Ksydomsok - Czarna Kompania8 - 16WLU* 2019/20: Liga
Ultimatum - Czarna Kompania8 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 5-8
Czarna Kompania - ZWR Legrys7 - 17WLU* 2019/20: Liga
Dysko Polot - Czarna Kompania7 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa E
042 - Czarna Kompania7 - 14WLU* 2019/20: Liga
RJP - Czarna Kompania7 - 11IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-16
Czarna Kompania - Grandmaster Flash7 - 10IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Czarna Kompania - Brave Beavers7 - 9V Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
71 Wratislavia - Czarna Kompania7 - 8IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Sky This - Czarna Kompania5 - 17WLU* 2019/20: Liga
Albatros - Czarna Kompania5 - 10V Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Czarna Kompania - 2obvious5 - 10IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-16 Finały
Czarna Kompania - Brave Beavers 0 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Czarna Kompania - Young Brave Beavers0 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B