WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   New user?

krakUF (mixed)

Club: AZS UEK krakUF Kraków

Mistrzostwa Polski Mixed 2019 roster:

Name Games Passes Goals Tot.
#18 Aldona Krysiak5202
#90 Aleksandra Bigosińska5000
#9 Artur Grzybowski521113
#23 Chris Prosser514216
#42 Hieronim Dzieślewski5022
#7 Hubert Kubit5347
#16 Jadwiga Pieczonka5011
#80 Jakub Adamczyk5101
#57 Jan Bednarski54610
#25 Jan Latosiński5000
#33 Jico Oracion5415
#50 Justyna Szwajcowska4000
#90 Katarzyna Wrona0000
#32 Kinga Kiec5145
Klaudia Świerk0000
#5 Magdalena Kimla5000
#69 Michał Dymiński5000
#4 Michał Zygmunt510515
#12 Monika Szafran5000
#13 Piotr Szajna5134
#2 Sonia Kasińska5044
Stanisław Stasiunyk0000

Mistrzostwa Polski Mixed 2019:

Division: I Liga

krakUF - Grandmaster Flash 9 - 15  Game play
BC Kosmodysk - krakUF 15 - 11  Game play
krakUF - KWR Knury 8 - 15  Game play
krakUF - 4hands 7 - 15  Game play
RJP - krakUF 15 - 8  Game play

History:

Event type Games Wins Losses Win-% Goals for GF/game Goals against GA/game Goal diff
beach84450.0 %749.3577.117
indoor106535350.0 %128412.1121311.471
outdoor1691036660.9 %175010.414668.7284
Total28316012356.5 %310811.027369.7372
Event Division Pos. Games Wins Losses Win-% Goals for GF/game Goals against GA/game Goal diff
Mistrzostwa Polski Mixed 2019I Liga125050.0%438.67515.0-32
Halowe Mistrzostwa Polski 2019I Liga851420.0%6012.08517.0-25
Mistrzostwa Polski Mixed 2018Mistrzostwa Polski Mixed1162433.3%569.37011.7-14
Mistrzostwa Polski Mixed 2018Kwalifikacje Południe452340.0%479.45410.8-7
Poligon 2018Poligon 20187139469.2%16412.614110.823
Halowe Mistrzostwa Polski 2018Halowe Mistrzostwa Polski1173442.9%10515.09113.014
Halowe Mistrzostwa Polski 2018Kwalifikacje Południe452340.0%5611.26212.4-6
Mistrzostwa Polski Mixed 2017Mistrzostwa Mixed1073442.9%7010.0699.91
Mistrzostwa Polski Mixed 2017Kwalifikacje Południe342250.0%4711.84912.3-2
Poligon 2017Round 1343175.0%5313.3389.515
Poligon 2017Round 3442250.0%4611.5389.58
Poligon 2017Round 5443175.0%4310.8276.816
Poligon 2017Round 61330100.0%4314.3134.330
Halowe Mistrzostwa Polski 2017Halowe Mistrzostwa Polski1473442.9%9914.110414.9-5
Halowe Mistrzostwa Polski 2017Kwalifikacje Południe553260.0%7214.4397.833
Mistrzostwa Polski Mixed 2016Mistrzostwa Mixed872528.6%659.37911.3-14
Poligon 2016Round 11440100.0%5213.0205.032
Poligon 2016Round 21440100.0%5714.3235.834
Poligon 2016Round 31440100.0%5012.5256.325
Poligon 2016Round 41440100.0%5413.5164.038
Poligon 2016Round 51440100.0%5112.8307.521
Halowe Mistrzostwa Polski 2016II Liga751420.0%5110.28016.0-29
Halowe Mistrzostwa Polski 2016Kwalifikacje Południe552340.0%5911.85711.42
Mistrzostwa Polski Mixed 2015Mistrzostwa Mixed775271.4%8412.08712.4-3
Mistrzostwa Polski Mixed 2015Kwalifikacje Południe342250.0%379.3328.05
I Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed1384450.0%749.3577.117
Warszawska Liga Ultimate 2015Mixed4105550.0%949.4868.68
Halowe Mistrzostwa Polski 2015Halowe Mistrzostwa Polski975271.4%10114.48011.421
Halowe Mistrzostwa Polski 2015Kwalifikacje Południe453260.0%6813.66613.22
Mistrzostwa Polski Mixed 2014Kwalifikacje Południe441325.0%215.34310.8-22
Mistrzostwa Polski Mixed 2014Mistrzostwa Mixed1075271.4%9313.3628.931
Południowa Liga Ultimate 2014Kolejka 2662433.3%396.5366.03
Południowa Liga Ultimate 2014Kolejka 3265183.3%396.5244.015
Południowa Liga Ultimate 2014Kolejka 4442250.0%307.5256.35
Halowe Mistrzostwa Polski 2014Kwalifikacje Południe254180.0%5410.8295.825
Halowe Mistrzostwa Polski 2014Halowe Mistrzostwa Polski773442.9%10114.410214.6-1
Południowa Liga Ultimate 2013/14Round 1243175.0%358.8266.59
Południowa Liga Ultimate 2013/14Round 2543175.0%4411.0235.821
Południowa Liga Ultimate 2013/14Round 4342250.0%4010.0379.33
Południowa Liga Ultimate 2013/14Round 51440100.0%4912.3235.826
Mistrzostwa Polski Mixed 2013Mistrzostwa Mixed775271.4%7911.37510.74
Halowe Mistrzostwa Polski 2013Kwalifikacje Południe353260.0%489.6357.013
Halowe Mistrzostwa Polski 2013Mixed974357.1%8712.48612.31
Mistrzostwa Polski Mixed 2012Mixed1263350.0%518.5559.2-4
Południowa Liga Ultimate 2012Mixed32014670.0%1839.2954.888
Halowe Mistrzostwa Polski 2012Mixed1283537.5%779.69411.8-17
Halowe Mistrzostwa Polski 2011Mixed1671614.3%7811.19413.4-16
Mistrzostwa Polski Mixed 2010Mixed1063350.0%599.87913.2-20

Game history

TeamResultDivision
Grandmaster Flash - KrakUF11 - 7Warszawska Liga Ultimate 2015: Bronze
4hands Eko - KrakUF9 - 11Warszawska Liga Ultimate 2015: League
4hands Vege - KrakUF9 - 7Warszawska Liga Ultimate 2015: League
BC Kosmodysk - KrakUF7 - 9Warszawska Liga Ultimate 2015: League
KrakUF - Flyons10 - 8Warszawska Liga Ultimate 2015: League
KrakUF - Grandmaster Flash10 - 15Warszawska Liga Ultimate 2015: League
KrakUF - RJP6 - 7Warszawska Liga Ultimate 2015: League
KrakUF - Tłuste Dyski11 - 7Warszawska Liga Ultimate 2015: League
Ultimatum - KrakUF4 - 15Warszawska Liga Ultimate 2015: League
Zawierucha - KrakUF9 - 8Warszawska Liga Ultimate 2015: League
KrakUF - Astro Disco9 - 11I Plażowe Mistrzostwa Polski: Group B
KrakUF - Flyons11 - 5I Plażowe Mistrzostwa Polski: Group B
RJP - KrakUF13 - 6I Plażowe Mistrzostwa Polski: Group B
Wamako Lake - KrakUF5 - 7I Plażowe Mistrzostwa Polski: Group B
Zawierucha - KrakUF9 - 8I Plażowe Mistrzostwa Polski: Group B
KrakUF - Cutovice7 - 8I Plażowe Mistrzostwa Polski: Playoff 9-16
Seagulls - KrakUF3 - 13I Plażowe Mistrzostwa Polski: Playoff 9-16 Finals
KrakUF - Wamako Lake13 - 3I Plażowe Mistrzostwa Polski: Playoff 9-16 Semifinals
2obvious - KrakUF9 - 2Południowa Liga Ultimate 2014: Group A
Freezebeatz - KrakUF8 - 7Południowa Liga Ultimate 2014: Group A
Frisbnik - KrakUF5 - 7Południowa Liga Ultimate 2014: Group A
Gotta Go - KrakUF2 - 10Południowa Liga Ultimate 2014: Group A
Gunslingers - KrakUF6 - 7Południowa Liga Ultimate 2014: Group A
Gunslingers - KrakUF2 - 6Południowa Liga Ultimate 2014: Group A
KrakUF - 2obvious5 - 5Południowa Liga Ultimate 2014: Group A
KrakUF - Freezebeatz6 - 9Południowa Liga Ultimate 2014: Group A
KrakUF - Freezebeatz8 - 3Południowa Liga Ultimate 2014: Group A
KrakUF - Frisbnik6 - 3Południowa Liga Ultimate 2014: Group A
KrakUF - Gotta Go11 - 4Południowa Liga Ultimate 2014: Group A
KrakUF - Gunslingers4 - 6Południowa Liga Ultimate 2014: Group A
KrakUF - Pickup Team15 - 1Południowa Liga Ultimate 2014: Group A
KrakUF - Pickup Team8 - 5Południowa Liga Ultimate 2014: Group A
Spirit on Lemon - KrakUF9 - 1Południowa Liga Ultimate 2014: Group A
Spirit on Lemon - KrakUF8 - 5Południowa Liga Ultimate 2014: Group A
2obvious - KrakUF6 - 10Południowa Liga Ultimate 2012: All games
2obvious - KrakUF0 - 11Południowa Liga Ultimate 2012: All games
69 Hot Disc - KrakUF1 - 12Południowa Liga Ultimate 2012: All games
69 Hot Disc - KrakUF2 - 9Południowa Liga Ultimate 2012: All games
Freezebeatz - KrakUF5 - 11Południowa Liga Ultimate 2012: All games
Frus - KrakUF1 - 12Południowa Liga Ultimate 2012: All games
KrakUF - 2obvious8 - 6Południowa Liga Ultimate 2012: All games
KrakUF - 2obvious15 - 4Południowa Liga Ultimate 2012: All games
KrakUF - Enlil Team14 - 0Południowa Liga Ultimate 2012: All games
KrakUF - FLOW Wratislavia5 - 8Południowa Liga Ultimate 2012: All games
KrakUF - FLOW Wratislavia5 - 9Południowa Liga Ultimate 2012: All games
KrakUF - Freezebeatz4 - 5Południowa Liga Ultimate 2012: All games
KrakUF - Freezebeatz11 - 4Południowa Liga Ultimate 2012: All games
KrakUF - Frisbnik11 - 6Południowa Liga Ultimate 2012: All games
KrakUF - Fristaszki14 - 2Południowa Liga Ultimate 2012: All games
KrakUF - Frus9 - 2Południowa Liga Ultimate 2012: All games
KrakUF - Spirit on Lemon7 - 6Południowa Liga Ultimate 2012: All games
Spirit on Lemon - KrakUF10 - 4Południowa Liga Ultimate 2012: All games
Spirit on Lemon - KrakUF7 - 6Południowa Liga Ultimate 2012: All games
Spirit on Lemon - KrakUF11 - 5Południowa Liga Ultimate 2012: All games
AZS Politechnika Opolska - KrakUF4 - 17Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group B
KrakUF - Freezebeatz8 - 7Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group B
KrakUF - Whisky Dysky6 - 9Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group B
Ultra Filet - KrakUF2 - 18Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group B
KrakUF - 2obvious5 - 4Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group C
KrakUF - Frisbnik7 - 5Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group C
pickup - KrakUF2 - 21Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group C
Ultra Filet - KrakUF2 - 12Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group C
KrakUF - Flow AZS AWF9 - 16Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group D
Spirit on Lemon - KrakUF15 - 5Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group D
2obvious - KrakUF5 - 8Południowa Liga Ultimate 2013/14: Playoff 1-4
Gunslingers - KrakUF5 - 14Południowa Liga Ultimate 2013/14: Playoff 1-4
2obvious - KrakUF7 - 10Południowa Liga Ultimate 2013/14: Playoff 1-4 Finals
FLOW Wratislavia - KrakUF14 - 8Południowa Liga Ultimate 2013/14: Playoff 1-4 Finals
KrakUF - Freezebeatz11 - 5Południowa Liga Ultimate 2013/14: Playoff 5-8
Frisbnik - KrakUF7 - 9Południowa Liga Ultimate 2013/14: Playoff 5-8 Finals
2obvious - KrakUF8 - 11Poligon 2018: League
71 Wratislavia - KrakUF12 - 16Poligon 2018: League
AZS Gunslingers Politechnika Rzeszowska - KrakUF10 - 14Poligon 2018: League
KrakUF - AZS AWF Flow Wrocław5 - 17Poligon 2018: League
KrakUF - Frisbnik13 - 8Poligon 2018: League
KrakUF - KATO VICE15 - 10Poligon 2018: League
KrakUF - KWR Knury6 - 16Poligon 2018: League
KrakUF - Rainbow Banana14 - 7Poligon 2018: League
Tychy Claws - KrakUF4 - 17Poligon 2018: League
Wrocław Południe - KrakUF10 - 17Poligon 2018: League
KrakUF - Rainbow Banana12 - 14Poligon 2018: Playoff 1-8
KATO VICE - KrakUF8 - 11Poligon 2018: Playoff 1-8 Finals
2obvious - KrakUF17 - 13Poligon 2018: Playoff 1-8 Semifinals
BC Kosmodysk - KrakUF8 - 15Poligon 2017: Bronze
2obvious - KrakUF9 - 10Poligon 2017: Group
Frisbnik - KrakUF5 - 14Poligon 2017: Group
Kato Vice - KrakUF5 - 13Poligon 2017: Group
KrakUF - 2obvious15 - 2Poligon 2017: Group
KrakUF - Flow Junior14 - 6Poligon 2017: Group
KrakUF - Kato Vice11 - 5Poligon 2017: Group
KrakUF - Lok Stoli15 - 12Poligon 2017: Group
KrakUF - Rainbow Banana12 - 13Poligon 2017: Group
KWR Knury - KrakUF9 - 8Poligon 2017: Group
Wrocław Południe - KrakUF4 - 12Poligon 2017: Group
KrakUF - Wrocław Południe15 - 6Poligon 2017: Group B
KWR Knury - KrakUF12 - 8Poligon 2017: Group B
KrakUF - BC Kosmodysk15 - 11Poligon 2017: Playoff 4-6
Rainbow Banana - KrakUF9 - 8Poligon 2017: Playoff 4-6
AZS AWF Flow - KrakUF10 - 11Poligon 2016: Final
KrakUF - KWR Knury15 - 4Poligon 2016: Group B
Południowy Terror - KrakUF6 - 15Poligon 2016: Group B
Frisbnik - KrakUF5 - 13Poligon 2016: Group Y
KrakUF - Kato Vice13 - 6Poligon 2016: Group Y
KrakUF - Rainbow Banana13 - 4Poligon 2016: Group Y
2obvious - KrakUF3 - 15Poligon 2016: League
2obvious - KrakUF5 - 13Poligon 2016: League
Frisbnik - KrakUF9 - 11Poligon 2016: League
Kato Vice - KrakUF5 - 12Poligon 2016: League
Kato Vice - KrakUF5 - 12Poligon 2016: League
KrakUF - 2obvious15 - 0Poligon 2016: League
KrakUF - 2obvious15 - 6Poligon 2016: League
KrakUF - Kato Vice12 - 10Poligon 2016: League
KrakUF - Kato Vice14 - 7Poligon 2016: League
KrakUF - KWR Knury15 - 2Poligon 2016: League
KrakUF - Rainbow Banana12 - 6Poligon 2016: League
Rainbow Banana - KrakUF8 - 11Poligon 2016: League
Kato Vice - KrakUF5 - 15Poligon 2016: Playoff 1-4
KrakUF - Rainbow Banana12 - 8Poligon 2016: Playoff 1-4
Flow - KrakUF13 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group B
KrakUF - 2obvious13 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group B
Wrocław Południe - KrakUF8 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group B
KrakUF - 71 Wratislavia10 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group C
KrakUF - Grandmaster Flash7 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group C
mJAH - KrakUF13 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group C
KWR Knury - KrakUF13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Playoff 1-4
KrakUF - Frisbnik11 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Playoff 1-4 Finals
Uwaga Pies - KrakUF8 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Playoff 9-16
71 Wratislavia - KrakUF10 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Playoff 9-16 Finals
KrakUF - BC Kosmodysk9 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Playoff 9-16 Semifinals
Zawierucha - KrakUF13 - 2Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Crossovers
Brave Beavers - KrakUF4 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Group A
Grandmaster Flash - KrakUF13 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Group A
KrakUF - Frisbnik8 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Group A
KrakUF - Frisbnik14 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Group C
Rainbow Banana - KrakUF8 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Group C
KrakUF - KWR Knury 11 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Playoff 1-3
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - KrakUF15 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Playoff 1-3
KrakUF - Ultimatum Gdańsk13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Playoff 9-16
4hands - KrakUF13 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Playoff 9-16 Finals
KS Nine Hills Chełmno - KrakUF7 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Playoff 9-16 Semifinals
KrakUF - Ultimatum11 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Crossovers
KrakUF - 4hands6 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Group B
KrakUF - Grandmaster Flash11 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Group B
Uwaga Pies - KrakUF9 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Group B
muJAHedini dysku - KrakUF13 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Playoff 1-8
4hands - KrakUF13 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Playoff 1-8 Finals
Zawierucha - KrakUF12 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Playoff 1-8 Semifinals
4hands - KrakUF12 - 14Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Crossovers
Flow AZS AWF - KrakUF15 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group
Flow Junior AZS AWF - KrakUF3 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group
KrakUF - AZS WST Cutovice8 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group
KrakUF - Spirit on Lemon6 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group
AZS WST Cutovice - KrakUF12 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group D
KrakUF - Tłuste Dyski15 - 14Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group D
KrakUF - Ultimatum15 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group D
Flow AZS AWF - KrakUF15 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Playoff 1-8
BC Kosmodysk - KrakUF12 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Playoff 1-8 Finals
KrakUF - Furious Goats5 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Playoff 1-8 Semifinals
4hands - KrakUF15 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Crossovers
2obvious - KrakUF9 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Group D
KrakUF - Albatros15 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Group D
Seagulls - KrakUF4 - 14Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Group D
2obvious - KrakUF9 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2014: League
Flow AZS AWF - KrakUF12 - 1Mistrzostwa Polski Mixed 2014: League
KrakUF - Frisbnik10 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2014: League
KrakUF - Spirit on Lemon5 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2014: League
KrakUF - WAMAKO15 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Playoff 9-16
Uwaga Pies - KrakUF14 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Playoff 9-16 Finals
Astro Disco - KrakUF3 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Playoff 9-16 Semifinals
Cool Flights - KrakUF10 - 14Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Crossovers
4hands - KrakUF5 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Group D
BC Kosmodysk - KrakUF7 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Group D
KrakUF - GUF14 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Group D
Grandmaster Flash - KrakUF15 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Playoff 1-8
Zawierucha - KrakUF15 - 16Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Playoff 1-8 Finals
KrakUF - FLOW AZS AWF8 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Playoff 1-8 Semifinals
KrakUF - 2obvious9 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2012: Group C
muJAHedini dysku - KrakUF15 - 1Mistrzostwa Polski Mixed 2012: Group C
Uwaga Pies - KrakUF5 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2012: Playoff 9-16
4hands - KrakUF12 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2012: Playoff 9-16 Finals
KrakUF - Zawierucha9 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2012: Playoff 9-16 Semifinals
KrakUF - GUF11 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2012: Pre-Quarter 13-20
Cool Flights - KrakUF15 - 3Mistrzostwa Polski Mixed 2010: Group C
KrakUF - FriStaszki12 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2010: Group C
KrakUF - Grandmaster Flash1 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2010: Group C
KrakUF - Freezebeatz Silesia16 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2010: Playoff 9-16
KrakUF - Nine Hills11 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2010: Playoff 9-16 Finals
4hands - KrakUF15 - 16Mistrzostwa Polski Mixed 2010: Playoff 9-16 Semifinals
Grandmaster Flash - KrakUF12 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Group A
KrakUF - mJAH10 - 25Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Group A
KWR Knury - KrakUF19 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Playoff 1-8
Uwaga Pies - KrakUF11 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Playoff 1-8 Finals
KrakUF - RJP14 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Playoff 1-8 Semifinals
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - KrakUF20 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Bronze
RJP - KrakUF17 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Crossovers
AZS Politechnika Gunslingers Rzeszów - KrakUF11 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group B
Frisbnik - KrakUF11 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group B
KrakUF - 2obvious Bielsko-Biała9 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group B
KrakUF - KATO VICE13 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group B
Brave Beavers - KrakUF13 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group C
Frisbnik - KrakUF16 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group C
KrakUF - BC Kosmodysk11 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group C
KrakUF - Mad Hatters19 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Playoff 9-16
KrakUF - Brave Beavers 19 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Playoff 9-16 Finals
Frisbnik - KrakUF13 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Playoff 9-16 Semifinals
2obvious - KrakUF8 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2017: 5th place
KrakUF - KATO VICE10 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Crossovers
71 Wratislavia - KrakUF8 - 20Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group B
Frisbnik - KrakUF13 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group B
KrakUF - Klub Sportowy KWR Knury Ultimate7 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group B
KrakUF - Wrocław Południe21 - 0Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group B
Cypher Warszawa - KrakUF12 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group D
KrakUF - 4hands16 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group D
Ultimatum Sztorm - KrakUF16 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group D
KrakUF - RJP16 - 20Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Playoff 9-16
Ultimatum Sztorm - KrakUF15 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Playoff 9-16 Finals
Nine Hills Chełmno - KrakUF12 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Playoff 9-16 Semifinals
Frisbnik - KrakUF11 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2016: 5th place
AZS AWF Flow Black - KrakUF12 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Game to go
KrakUF - RJP8 - 21Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Group A
RJP - KrakUF18 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Group A
AZS AWF Flow White - KrakUF15 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Group B
AZS WST Kato Vice - KrakUF5 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Group B
KrakUF - AZS AWF Flow Black10 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Group B
Albatros - KrakUF17 - 5Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Playoff 1-8
#967 - KrakUF9 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Playoff 1-8 Finals
KrakUF - Brave Beavers12 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Playoff 1-8 Semifinals
KWR Knury - KrakUF17 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Bronze
BC Kosmodysk - KrakUF18 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Crossovers
KrakUF - Freezebeatz15 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Game to go
Cutovice - KrakUF11 - 23Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group B
Flow AZS AWF 1 - KrakUF26 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group B
KrakUF - Gunslingers13 - 3Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group B
KrakUF - 4hands10 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group D
KrakUF - WaMaKo16 - 5Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group D
RJP - KrakUF10 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group D
KrakUF - Tłuste Dyski13 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Playoff 9-16
KrakUF - Zawierucha21 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Playoff 9-16 Finals
KrakUF - Uwaga Pies12 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Playoff 9-16 Semifinals
KrakUF - Uwaga Pies19 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Crossovers
Flow AZS AWF - KrakUF15 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Group B
KrakUF - muJAHedini dysku11 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Group B
KrakUF - RJP18 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Group B
Spirit on Lemon - KrakUF20 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Playoff 1-8
Zawierucha - KrakUF11 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Playoff 1-8 Finals
Cypher - KrakUF19 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Playoff 1-8 Semifinals
Flow AZS AWF - KrakUF7 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Group A
KrakUF - Gunslingers8 - 3Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Group A
Ultra Filet - KrakUF5 - 22Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Group A
KrakUF - Freezebeatz10 - 5Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Playoff 1-4
Flow AZS AWF - KrakUF9 - 4Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Playoff 1-4 Finals
KrakUF - BC Kosmodysk9 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Crossovers
FLOW Wratislavia - KrakUF10 - 6Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Górna połówka
2obvious - KrakUF5 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Górna połówka Finals
KrakUF - AZS Politechnika Opolska19 - 1Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Group A
KrakUF - Freezebeatz11 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Group A
Spirit on Lemon - KrakUF10 - 5Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Group A
KrakUF - Furious Goats14 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Group B
muJAHedini dysku - KrakUF14 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Group B
Spirit on Lemon - KrakUF13 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Group B
KrakUF - RJP14 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Playoff 9-16
4hands - KrakUF9 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Playoff 9-16 Finals
KrakUF - Uwaga Pies16 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Playoff 9-16 Semifinals
KrakUF - Nine Hills10 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2012: 11th place
2obvious - KrakUF12 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Crossovers
BC Kosmodysk - KrakUF12 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Group B
FLOW Wratislavia - KrakUF7 - 5Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Group B
KrakUF - 4hands15 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Group B
KrakUF - Grandmaster Flash Patat2 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Group B
KrakUF - Flight Club11 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Group G
KrakUF - Freezebeatz9 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Group G
KrakUF - BC Kosmodysk11 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2011: 15th place
KrakUF - Cool Flights9 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Group C
KrakUF - RJP12 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Group C
Warsaw Fenix - KrakUF22 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Group C
Freezebeatz - KrakUF9 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Group G
KrakUF - 4hands13 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Group G
KrakUF - muJAHedini dysku11 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Group G