English Polski
Zaloguj się

Flow Junior Blue (U20 mixed)

Drużyna: KS Flow Wrocław

Młodzieżowe HMP 2019 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#4 Aleksandra Jaworska541014
#44 Anna Tomaszewska5213
#20 Dariusz Jędras5459
#40 Dominik Lewicki5202
#66 Igor Szafrański57714
#10 Kacper Kuszaj5459
#9 Kacper Mazurek5224
#69 Kacper Olczak5358
#30 Katarzyna Święcka5404
#47 Mateusz Lech57411
#13 Maya Kiernicka-Allavena5459
#51 Paweł Cholewa5055
#31 Stanisław Krysiak510313
#16 Zuzanna Szczepanowska5044

Młodzieżowe HMP 2019:

Kategoria: U20 Mixed

MAU Czarni - Flow Junior Blue 9 - 15  Karta meczu
Young Brave Beavers - Flow Junior Blue 21 - 2  Karta meczu
Flow Junior Blue - 71 Wratislavia 9 - 11  Karta meczu
Flow Junior Blue - 72 Wratislavia 21 - 1  Karta meczu
Mad Hatters - Flow Junior Blue 11 - 9  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
indoor94544.4 %9710.8829.115
outdoor51420.0 %255.05310.6-28
Suma145935.7 %1228.71359.6-13
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
Młodzieżowe MP 2019U20 Mixed751420.0%255.05310.6-28
Młodzieżowe HMP 2019U20 Mixed652340.0%5611.25310.63
Młodzieżowe HMP 2018Mixed542250.0%4110.3297.312

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
Flow Junior Blue - Mad Hatters1 - 13Młodzieżowe MP 2019: Grupa B
Flow Junior White - Flow Junior Blue11 - 6Młodzieżowe MP 2019: Grupa B
MAU - Flow Junior Blue13 - 4Młodzieżowe MP 2019: Grupa B
Ohana - Flow Junior Blue11 - 5Młodzieżowe MP 2019: O miejsca 5-8
Flow Junior Blue - 71 Wratislavia9 - 5Młodzieżowe MP 2019: O miejsca 5-8 Finały
Flow Junior Blue - 71 Wratislavia9 - 11Młodzieżowe HMP 2019: Grupa B
MAU Czarni - Flow Junior Blue9 - 15Młodzieżowe HMP 2019: Grupa B
Young Brave Beavers - Flow Junior Blue21 - 2Młodzieżowe HMP 2019: Grupa B
Flow Junior Blue - 72 Wratislavia21 - 1Młodzieżowe HMP 2019: O miejsca 5-8
Mad Hatters - Flow Junior Blue11 - 9Młodzieżowe HMP 2019: O miejsca 5-8 Finały
Flow Junior Blue - 71 Wratislavia15 - 2Młodzieżowe HMP 2018: Grupa B
South Spark - Flow Junior Blue13 - 4Młodzieżowe HMP 2018: Grupa B
Flow Junior Blue - Mad Hatters8 - 11Młodzieżowe HMP 2018: O miejsca 1-6
Flow Junior Blue - 71 Wratislavia14 - 3Młodzieżowe HMP 2018: O miejsca 1-6 Finały