English Polski
Zaloguj się

RJP (open)

Drużyna: RJP Warszawa

WLU* 2018/19 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#21 Adam Tomczyk524226
#73 Alex Tarasenko1292029
#11 Andrei Kananovich1241216
#80 Bartek Zahorański9336
#48 Grzegorz Bubak6459
#97 Jakub Puścion12033
#77 Maciej Sznapka10101020
#50 Marcin Pakulski5112
#28 Mikołaj Fiedorczuk711112
#13 Paweł Kierzniewski1000
#90 Paweł Sołtyk-Sołtycki1000
#6 Piotr Świerkot728937
#66 Piotr Wąsik411011
#45 Radosław Maksymiuk831922
#71 Stewen Naano44913
#51 Szymon Poznański88816
#18 Szymon Szczepankowski1215520
#88 Tomasz Kublin12211132
#9 Wojciech Kalbarczyk7202

WLU* 2018/19:

Kategoria: Open

RJP - JR 8 - 19  Karta meczu
Meowing Cheetahs - RJP 18 - 8  Karta meczu
Tychy Claws - RJP 9 - 18  Karta meczu
RJP - Ultimatum 13 - 12  Karta meczu
4hands - RJP 13 - 12  Karta meczu
Dysko Polot - RJP 9 - 13  Karta meczu
RJP - ZetWueRowie 12 - 7  Karta meczu
RJP - BC Kosmodysk 7 - 10  Karta meczu
Grandmaster Flash - RJP 16 - 12  Karta meczu
RJP - Ministerstwo Dziwnych Rzutów 21 - 9  Karta meczu
RJP - Przemek Saleta 12 - 13  Karta meczu
Girls Stay Home - RJP 13 - 8  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
indoor85345140.0 %106212.5113913.4-77
Suma85345140.0 %106212.5113913.4-77
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
WLU* 2020/21Open893633.3%11512.810912.16
WLU* 2019/20Open8136746.2%15712.115612.01
WLU* 2018/19Open8125741.7%14412.014812.3-4
WLU* 2017/18Open6105550.0%15315.313213.221
WLU* 2016/17Open10135838.5%16512.716913.0-4
WLU* 2013Open9103730.0%999.914714.7-48
WZIU 2012/13Open4114736.4%14212.918616.9-44
Józbee 2012Open673442.9%8712.49213.1-5

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
RJP - Flight Club12 - 11WZIU 2012/13: Baraże
Grandmaster Flash - RJP19 - 8WZIU 2012/13: Grupa A
Kosmorucha Rangers - RJP9 - 18WZIU 2012/13: Grupa A
RJP - 4hands13 - 14WZIU 2012/13: Grupa A
RJP - Tłuste Dyski Kebab18 - 15WZIU 2012/13: Grupa A
Kosmorucha Power - RJP21 - 13WZIU 2012/13: O miejsca 1-4
RJP - Grandmaster Flash10 - 24WZIU 2012/13: O miejsca 1-4 Finały
Kosmorucha Power - RJP21 - 13WZIU 2012/13: Górny pool
muJAHedini dysku - RJP21 - 9WZIU 2012/13: Górny pool
RJP - 4hands17 - 10WZIU 2012/13: Górny pool
RJP - Grandmaster Flash11 - 21WZIU 2012/13: Górny pool
DP Open - RJP8 - 7WLU* 2020/21: Liga
Mojra - RJP21 - 9WLU* 2020/21: Liga
Pan Pyton - RJP4 - 21WLU* 2020/21: Liga
RJP - AKS Zły Kosmodysk15 - 16WLU* 2020/21: Liga
RJP - Chąsa Żubrów 2.011 - 15WLU* 2020/21: Liga
RJP - Ministerstwo Dziwnych Rzutów13 - 3WLU* 2020/21: Liga
RJP - Ultimatum21 - 5WLU* 2020/21: Liga
The Bridge - RJP20 - 9WLU* 2020/21: Liga
Żubry - RJP17 - 9WLU* 2020/21: Liga
Bez Cudnych Kosmodysk - RJP15 - 16WLU* 2019/20: Liga
Brave Beavers - RJP13 - 10WLU* 2019/20: Liga
Chąsa Żubrów - RJP13 - 8WLU* 2019/20: Liga
Jucha Dranie - RJP9 - 10WLU* 2019/20: Liga
Przemek Saleta V - RJP10 - 17WLU* 2019/20: Liga
RJP - Grandmaster Flash16 - 18WLU* 2019/20: Liga
RJP - Jucha Hultaje14 - 4WLU* 2019/20: Liga
RJP - Ministerstwo Dziwnych Rzutów14 - 3WLU* 2019/20: Liga
RJP - Ultimatum15 - 12WLU* 2019/20: Liga
RJP - Żubry9 - 16WLU* 2019/20: Liga
RJP - ZWR Gepardy9 - 17WLU* 2019/20: Liga
RJP - ZWR Lamparty10 - 15WLU* 2019/20: Liga
The Bridge - RJP11 - 9WLU* 2019/20: Liga
4hands - RJP13 - 12WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - RJP9 - 13WLU* 2018/19: Liga
Girls Stay Home - RJP13 - 8WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - RJP16 - 12WLU* 2018/19: Liga
Meowing Cheetahs - RJP18 - 8WLU* 2018/19: Liga
RJP - BC Kosmodysk7 - 10WLU* 2018/19: Liga
RJP - JR8 - 19WLU* 2018/19: Liga
RJP - Ministerstwo Dziwnych Rzutów21 - 9WLU* 2018/19: Liga
RJP - Przemek Saleta12 - 13WLU* 2018/19: Liga
RJP - Ultimatum13 - 12WLU* 2018/19: Liga
RJP - ZetWueRowie12 - 7WLU* 2018/19: Liga
Tychy Claws - RJP9 - 18WLU* 2018/19: Liga
BC Kosmodysk - RJP18 - 11WLU* 2017/18: Liga
Frisbnik - RJP16 - 10WLU* 2017/18: Liga
Meowing Cheetahs - RJP20 - 15WLU* 2017/18: Liga
Przemek Saleta - RJP11 - 21WLU* 2017/18: Liga
RJP - Blue Brothers19 - 9WLU* 2017/18: Liga
RJP - dyskoPolot20 - 9WLU* 2017/18: Liga
RJP - Get Schwifty18 - 8WLU* 2017/18: Liga
RJP - JR13 - 15WLU* 2017/18: Liga
RJP - Żubry13 - 17WLU* 2017/18: Liga
Ultimatum - RJP9 - 13WLU* 2017/18: Liga
Bez Cudnych Kosmodysk - RJP20 - 9WLU* 2016/17: Liga
Discover Scrappy Doo - RJP19 - 11WLU* 2016/17: Liga
dyskoPolot - RJP5 - 21WLU* 2016/17: Liga
DŻA - RJP21 - 9WLU* 2016/17: Liga
Perun - RJP16 - 3WLU* 2016/17: Liga
Przemek Saleta - RJP11 - 19WLU* 2016/17: Liga
RJP - 4hands10 - 16WLU* 2016/17: Liga
RJP - Discover Scooby Doo16 - 17WLU* 2016/17: Liga
RJP - Grandmaster Flash9 - 10WLU* 2016/17: Liga
RJP - JR13 - 15WLU* 2016/17: Liga
RJP - Nine Hills14 - 10WLU* 2016/17: Liga
RJP - Ultimatum Neptun10 - 5WLU* 2016/17: Liga
Ultimatum Posejdon - RJP4 - 21WLU* 2016/17: Liga
4hands - RJP18 - 4WLU* 2013: Liga
Atropos - RJP21 - 3WLU* 2013: Liga
Morale Team - RJP4 - 17WLU* 2013: Liga
muJAHedini dysku - RJP16 - 13WLU* 2013: Liga
Partisans - RJP8 - 13WLU* 2013: Liga
RJP - Bednarska6 - 21WLU* 2013: Liga
RJP - Lachesis9 - 21WLU* 2013: Liga
RJP - Tłuste Dyski7 - 10WLU* 2013: Liga
RJP - Zawierucha Power15 - 17WLU* 2013: Liga
RJP - Zawierucha Rangers12 - 11WLU* 2013: Liga
Furious Goats - RJP14 - 13Józbee 2012: Grupa Szprycer
RJP - KrakUF16 - 14Józbee 2012: Grupa Szprycer
Uwaga Pies - RJP14 - 9Józbee 2012: Grupa Szprycer
Warsaw United - RJP13 - 7Józbee 2012: Grupa Szprycer
Zawierucha - RJP14 - 19Józbee 2012: Grupa Szprycer
muJAHedini dysku - RJP9 - 10Józbee 2012: O miejsca 5-8
RJP - Nine Hills13 - 14Józbee 2012: O miejsca 5-8 Finały