WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

042 (mixed)

Drużyna: 042 Łódź

WLU* 2018/19 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#21 Filip Piekarski1832528
#11 Jakub Stawiszyński5011
#66 Karol Sakosik18268
#20 Katarzyna Wolf14022
#98 Klaudia Świerk9000
#4 Łukasz Gruszczelak951116
#88 Małgorzata Jagielska18241539
#5 Marta Gielec9000
#64 Michał Ostruszka1814418
#0 Patrycja Pilarczyk4000
#25 Patrycja Zarzycka18077
#13 Paweł Sośnierz1819827
#85 Przemysław Wnęk1816319
#17 Rafał Witczak1812315
#91 Tomasz Oczadły18022
#18 Wiktoria Mikołajczyk14022
#22 Wojtek Bartosik18122739

WLU* 2018/19:

Kategoria: Mixed

Dysko Polot - 042 13 - 7  Karta meczu
042 - Ohana 5 - 10  Karta meczu
4hands - 042 16 - 10  Karta meczu
ZWR Kocięta - 042 11 - 10  Karta meczu
M&M - 042 16 - 5  Karta meczu
042 - mJAH 5 - 21  Karta meczu
042 - 71 Wratislavia 5 - 18  Karta meczu
Szczupaki - 042 15 - 5  Karta meczu
042 - Grandmaster Flash 8 - 20  Karta meczu
042 - ZWR Kocury 2 - 21  Karta meczu
042 - Ultimatum 12 - 18  Karta meczu
BC Kosmodysk - 042 16 - 5  Karta meczu
Mad Hatters - 042 12 - 6  Karta meczu
042 - RJP 9 - 5  Karta meczu
RJP II - 042 21 - 4  Karta meczu
042 - Brave Beavers 2 - 20  Karta meczu
Young Brave Beavers - 042 12 - 11  Karta meczu
Pogoń Pyton - 042 11 - 8  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
indoor181175.6 %1196.627615.3-157
Suma181175.6 %1196.627615.3-157
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
WLU* 2018/19Mixed19181175.6%1196.627615.3-157

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
042 - 71 Wratislavia5 - 18WLU* 2018/19: Liga
042 - Brave Beavers2 - 20WLU* 2018/19: Liga
042 - Grandmaster Flash8 - 20WLU* 2018/19: Liga
042 - mJAH5 - 21WLU* 2018/19: Liga
042 - Ohana5 - 10WLU* 2018/19: Liga
042 - RJP9 - 5WLU* 2018/19: Liga
042 - Ultimatum12 - 18WLU* 2018/19: Liga
042 - ZWR Kocury2 - 21WLU* 2018/19: Liga
4hands - 04216 - 10WLU* 2018/19: Liga
BC Kosmodysk - 04216 - 5WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - 04213 - 7WLU* 2018/19: Liga
M&M - 04216 - 5WLU* 2018/19: Liga
Mad Hatters - 04212 - 6WLU* 2018/19: Liga
Pogoń Pyton - 04211 - 8WLU* 2018/19: Liga
RJP II - 04221 - 4WLU* 2018/19: Liga
Szczupaki - 04215 - 5WLU* 2018/19: Liga
Young Brave Beavers - 04212 - 11WLU* 2018/19: Liga
ZWR Kocięta - 04211 - 10WLU* 2018/19: Liga
042 - Flow Junior Blue11 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
042 - Zawierucha 2.04 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
Dysko Polot - 04217 - 6Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
Szczupaki - 04215 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
042 - Young Brave Beavers10 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-10
Flow Junior White - 04212 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-10
Pogoń Pyton - 0428 - 19Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-10