English Polski
Zaloguj się

Flow Junior (U20 mixed)

Drużyna: KS Flow Wrocław

Młodzieżowe MP 2018 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#5 Aleksandra Czerwonko4123
#14 Andrzej Zaród4224
#77 Daniel Błach46915
#24 Ewa Repelowska4000
#88 Jacek Grudzień4134
#3 Joanna Oremczuk4213
#21 Kamil Grudzień4112
#18 Katarzyna Widźgowska4000
#81 Maja Kozak4123
#96 Mateusz Niedziela49312
#12 Michał Krotliński4538
#47 Rybałt Kaczorowski4000
#23 Szymon Magiera4022
#85 Tymon Włodarczyk4213
#27 Wojciech Pająk4549
#54 Zofia Knapik4112
#16 Zuzanna Szczepanowska4011

Młodzieżowe MP 2018:

Kategoria: U20 Mixed

Ohana - Flow Junior 6 - 8  Karta meczu
Flow Junior - 71 Wratislavia 11 - 1  Karta meczu
Flow Junior - Mad Hatters 13 - 3  Karta meczu
Flow Junior - Young Brave Beavers 6 - 10  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
indoor53260.0 %8717.4469.241
outdoor21101147.6 %1537.31728.2-19
Suma26131350.0 %2409.22188.422
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
Młodzieżowe MP 2018U20 Mixed243175.0%389.5205.018
Młodzieżowe MP 2017U20 Mixed154180.0%448.8265.218
Młodzieżowe HMP 2017U20 Mixed353260.0%8717.4469.241
Młodzieżowe MP 2016Mixed342250.0%4010.0379.33
Młodzieżowe MP 2015Mixed531233.3%196.33010.0-11
Młodzieżowe MP 2014Mixed85050.0%122.45911.8-47

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
71 Wratislavia - Flow Junior7 - 8Młodzieżowe MP 2015: O miejsca 5-6
71 Wratislavia - Flow Junior9 - 15Młodzieżowe HMP 2017: O miejsca 1-4 Finały
71 Wratislavia - Flow Junior12 - 3Młodzieżowe MP 2014: O miejsca 5-8
ATRE Indians - Flow Junior3 - 11Młodzieżowe MP 2021: U20
Brave Beavers - Flow Junior13 - 1Młodzieżowe MP 2014: Grupa A
Brave Beavers - Flow Junior13 - 3Młodzieżowe MP 2015: Grupa B
Brave Beavers - Flow Junior5 - 9Młodzieżowe MP 2017: Grupa
Brave Beavers - Flow Junior14 - 10Młodzieżowe HMP 2017: O miejsca 1-4
Brave Beavers - Flow Junior11 - 9Młodzieżowe MP 2016: O miejsca 1-4
Flow Junior - 71 Wratislavia9 - 4Młodzieżowe MP 2017: Grupa
Flow Junior - 71 Wratislavia11 - 8Młodzieżowe MP 2016: O miejsca 1-4 Finały
Flow Junior - 71 Wratislavia11 - 1Młodzieżowe MP 2018: Grupa A
Flow Junior - Frisbnik7 - 13Młodzieżowe MP 2016: Grupa B
Flow Junior - Frisbnik1 - 13Młodzieżowe MP 2014: Grupa A
Flow Junior - Frisbnik3 - 8Młodzieżowe MP 2017: Grupa
Flow Junior - Grandmaster Flash11 - 4Młodzieżowe MP 2021: U20
Flow Junior - Grandmaster Fresh 31 - 1Młodzieżowe HMP 2017: Baraże
Flow Junior - Hammer Time0 - 13Młodzieżowe MP 2014: Grupa A
Flow Junior - Mad Hatters13 - 3Młodzieżowe MP 2018: O miejsca 1-4
Flow Junior - Mad Hatters11 - 2Młodzieżowe MP 2021: U20
Flow Junior - Nine Hills8 - 10Młodzieżowe MP 2015: Grupa B
Flow Junior - Young Brave Beavers23 - 5Młodzieżowe HMP 2017: Grupa A
Flow Junior - Young Brave Beavers6 - 10Młodzieżowe MP 2018: O miejsca 1-4 Finały
Flyons - Flow Junior5 - 13Młodzieżowe MP 2016: Grupa B
Frisbnik - Flow Junior17 - 8Młodzieżowe HMP 2017: Grupa A
Frisbnik - Flow Junior8 - 11Młodzieżowe MP 2017: Finał
Nine Hills 2 - Flow Junior8 - 7Młodzieżowe MP 2014: O miejsca 5-8 Finały
Ohana - Flow Junior6 - 8Młodzieżowe MP 2018: Grupa A
Sky This - Flow Junior3 - 11Młodzieżowe MP 2021: U20
UltiMazowsze - Flow Junior1 - 12Młodzieżowe MP 2017: Grupa