English Polski
Zaloguj się

Mad Hatters (U20 mixed)

Drużyna: Mad Hatters Płock

Młodzieżowe MP 2018 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#12 Adrian Szechlecki5101
#4 Aleksander Leśniewski5000
#24 Aleksandra Śnieć5000
#3 Dorota Popławska5167
#23 Julia Dąbrowska5055
#2 Luiza Zalewska5022
#17 Maciej Dłuziński5213
#22 Maciej Litwiński5101
#9 Magda Łagiewska5011
#5 Mateusz Wieszczyński513215
#96 Piotr Bakalarz5134
#59 Przemysław Biłous5303
#21 Stanisław Glinka5358
#99 Tomasz Popławski5224
#6 Wiktor Lemański5000
#8 Wiktoria Dąbrowska5000

Młodzieżowe MP 2018:

Kategoria: U20 Mixed

MAU Północ - Mad Hatters 3 - 8  Karta meczu
Young Brave Beavers - Mad Hatters 10 - 3  Karta meczu
Mad Hatters - Flow Junior 2 9 - 4  Karta meczu
Flow Junior - Mad Hatters 13 - 3  Karta meczu
Mad Hatters - Ohana 4 - 12  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
indoor157846.7 %16711.117611.7-9
outdoor105550.0 %737.3727.21
Suma25121348.0 %2409.62489.9-8
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
Młodzieżowe HMP 2020U20 Mixed353260.0%6312.65611.27
Młodzieżowe MP 2019U20 Mixed553260.0%469.2306.016
Młodzieżowe HMP 2019U20 Mixed553260.0%6713.4479.420
Młodzieżowe MP 2018U20 Mixed452340.0%275.4428.4-15
Młodzieżowe HMP 2018Mixed451420.0%377.47314.6-36

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
Flow Junior Blue - Mad Hatters1 - 13Młodzieżowe MP 2019: Grupa B
Flow Junior White - Mad Hatters13 - 4Młodzieżowe MP 2019: Grupa B
Mad Hatters - MAU6 - 10Młodzieżowe MP 2019: Grupa B
Mad Hatters - 71 Wratislavia13 - 1Młodzieżowe MP 2019: O miejsca 5-8
Ohana - Mad Hatters5 - 10Młodzieżowe MP 2019: O miejsca 5-8 Finały
Mad Hatters - Flow Junior 29 - 4Młodzieżowe MP 2018: Grupa B
MAU Północ - Mad Hatters3 - 8Młodzieżowe MP 2018: Grupa B
Young Brave Beavers - Mad Hatters10 - 3Młodzieżowe MP 2018: Grupa B
Flow Junior - Mad Hatters13 - 3Młodzieżowe MP 2018: O miejsca 1-4
Mad Hatters - Ohana4 - 12Młodzieżowe MP 2018: O miejsca 1-4 Finały
Albatros Junior - Mad Hatters4 - 18Młodzieżowe HMP 2020: Grupa B
Flow Junior White - Mad Hatters21 - 5Młodzieżowe HMP 2020: Grupa B
Mad Hatters - Flow Junior BlueOne17 - 5Młodzieżowe HMP 2020: Grupa B
Young Brave Beavers - Mad Hatters20 - 6Młodzieżowe HMP 2020: O miejsca 1-4
Mad Hatters - 71 Wratislavia17 - 6Młodzieżowe HMP 2020: O miejsca 1-4 Finały
72 Wratislavia - Mad Hatters1 - 21Młodzieżowe HMP 2019: Grupa A
Flow Junior White - Mad Hatters13 - 8Młodzieżowe HMP 2019: Grupa A
Mad Hatters - MAU Biali10 - 16Młodzieżowe HMP 2019: Grupa A
Mad Hatters - MAU Czarni17 - 8Młodzieżowe HMP 2019: O miejsca 5-8
Mad Hatters - Flow Junior Blue11 - 9Młodzieżowe HMP 2019: O miejsca 5-8 Finały
Mad Hatters - KS AZS AWF FLOW JUNIOR WHITE 9 - 18Młodzieżowe HMP 2018: Grupa A
Young Brave Beavers - Mad Hatters18 - 3Młodzieżowe HMP 2018: Grupa A
KS AZS AWF FLOW JUNIOR BLUE - Mad Hatters8 - 11Młodzieżowe HMP 2018: O miejsca 1-6
Mad Hatters - South Spark7 - 13Młodzieżowe HMP 2018: O miejsca 1-6 Finały
KS AZS AWF FLOW JUNIOR WHITE - Mad Hatters16 - 7Młodzieżowe HMP 2018: O miejsca 1-6 Półfinały