English Polski
Zaloguj się

Flow (mixed)

Drużyna: KS Flow Wrocław

Mistrzostwa Polski Mixed 2018 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#99 Aleksandra Szyrwiel611617
#0 Arkadiusz Kaczmarek5549
#19 Bartłomiej Specjał59716
#77 Daniel Błach57310
#9 Dariusz Urbanik5426
#16 Gabriela Pisarczuk5224
#3 Geoff Schwartz6718
#85 Izabela Kołodziejczyk6000
#48 Jakub Korta6011
#58 Jakub Wróbel5000
#22 Katarzyna Dobranowska6055
#71 Krzysztof Przybyś6011
#91 Maciej Pająk58311
#13 Małgorzata Czaplińska55914
#66 Małgorzata Szagdaj5000
#12 Marcel Byndas610212
#5 Maryna Dudnik6011
#1 Monika Mikoś5101
#18 Natalia Nędzi5112
#32 Paweł Milanowicz69514
#14 Sergii Anufriiev5134
#83 Tomasz Zatoń55712
#33 Weronika Szóstak6022
#15 Wojciech Pająk6235

Mistrzostwa Polski Mixed 2018:

Kategoria: Mistrzostwa Polski Mixed

Flow - Ultimatum 13 - 1  Karta meczu
Flow - 4hands 13 - 9  Karta meczu
Brave Beavers - Flow 8 - 13  Karta meczu
Flow - Zawierucha 13 - 12  Karta meczu
mJAH - Flow 10 - 13  Karta meczu
KWR Knury - Flow 5 - 13  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
beach3428682.4 %35310.41935.7160
indoor79562370.9 %105513.47779.8278
outdoor76621481.6 %98913.05847.7405
Suma1891464377.2 %239712.715548.2843
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
VI Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed1550100.0%5911.8244.835
Halowe Mistrzostwa Polski 2020I Liga354180.0%8316.65410.829
Mistrzostwa Polski Mixed 2019I Liga1550100.0%7515.0326.443
Halowe Mistrzostwa Polski 2019I Liga254180.0%7815.66713.411
Mistrzostwa Polski Mixed 2018Mistrzostwa Polski Mixed1660100.0%7813.0457.533
Mistrzostwa Polski Mixed 2018Kwalifikacje Południe1550100.0%6412.8326.432
IV Plażowe Mistrzostwa PolskiPlażowe Mistrzostwa Polski475271.4%608.6476.713
Poligon 2018Poligon 2018113130100.0%20615.8917.0115
Halowe Mistrzostwa Polski 2018Halowe Mistrzostwa Polski265183.3%9716.27212.025
Halowe Mistrzostwa Polski 2018Kwalifikacje Południe354180.0%7915.8408.039
WLU* 2017/18Mixed10168850.0%1579.817210.8-15
Mistrzostwa Polski Mixed 2017Mistrzostwa Mixed464266.7%7111.8498.222
Mistrzostwa Polski Mixed 2017Kwalifikacje Południe243175.0%5012.5338.317
III Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed275271.4%7010.0486.922
Halowe Mistrzostwa Polski 2017Halowe Mistrzostwa Polski873442.9%9313.39914.1-6
Halowe Mistrzostwa Polski 2017Kwalifikacje Południe453260.0%6112.2469.215
Mistrzostwa Polski Mixed 2016Mistrzostwa Mixed374357.1%7410.6669.48
II Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed475271.4%649.1405.724
Poligon 2016Kolejka 3243175.0%4511.3287.017
Mistrzostwa Polski Mixed 2015Mistrzostwa Mixed265183.3%8113.5599.822
Mistrzostwa Polski Mixed 2015Kwalifikacje Południe1440100.0%5614.0225.534
I Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed1880100.0%10012.5344.366
Halowe Mistrzostwa Polski 2015Halowe Mistrzostwa Polski564266.7%9816.37011.728
Halowe Mistrzostwa Polski 2015Kwalifikacje Południe1440100.0%7719.3338.344
Mistrzostwa Polski Mixed 2014Kwalifikacje Południe243175.0%4812.0153.833
Mistrzostwa Polski Mixed 2014Mistrzostwa Mixed463350.0%7011.76410.76
Halowe Mistrzostwa Polski 2014Kwalifikacje Południe154180.0%469.2234.623
Halowe Mistrzostwa Polski 2014Halowe Mistrzostwa Polski365183.3%7612.7589.718
Południowa Liga Ultimate 2013/14Kolejka 41440100.0%5313.3235.830
Południowa Liga Ultimate 2013/14Kolejka 5354180.0%5711.4204.037
Mistrzostwa Polski Mixed 2013Mistrzostwa Mixed564266.7%7111.8488.023

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
Flow - 4hands15 - 6WLU* 2017/18: Liga
Flow - BC Kosmodysk8 - 15WLU* 2017/18: Liga
Flow - Bednarska12 - 11WLU* 2017/18: Liga
Flow - Chewra Badgers7 - 14WLU* 2017/18: Liga
Flow - Cool Kids of Disc9 - 13WLU* 2017/18: Liga
Flow - Grandmaster Flash7 - 16WLU* 2017/18: Liga
Flow - Mad Hatters12 - 5WLU* 2017/18: Liga
Flow - Ministerstwo Dziwnych Rzutów16 - 8WLU* 2017/18: Liga
Flow - muJAHedini dysku8 - 15WLU* 2017/18: Liga
Flow - Nine Hills7 - 5WLU* 2017/18: Liga
Flow - Reach for the Sky12 - 5WLU* 2017/18: Liga
Flow - RJP4 - 14WLU* 2017/18: Liga
Flow - RJP II11 - 12WLU* 2017/18: Liga
Flow - Szczupaki14 - 8WLU* 2017/18: Liga
Flow - Ultimatum10 - 9WLU* 2017/18: Liga
Flow - Zawierucha5 - 16WLU* 2017/18: Liga
Flow - Szczupaki13 - 4VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Zły Ksydomsok - Flow3 - 13VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Flow - Czarna Kompania11 - 5VI Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Zły Kosmodysk - Flow9 - 10VI Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
Flow - Zawierucha12 - 3VI Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Półfinały
#967 - Flow6 - 8IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
Flow - Frisbnik7 - 5IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
Flow - Szczupaki13 - 3IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
Ultimatum - Flow4 - 9IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
Flow - Zawierucha10 - 9IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
mJAH - Flow11 - 7IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
Grandmaster Flash - Flow9 - 6IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Półfinały
4hands - Flow5 - 12III Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Flow - BC Kosmodysk11 - 10III Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Flow - Ultimatum Flauta13 - 1III Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Mixed - Flow9 - 5III Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Flow - Egeszsegedre11 - 5III Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Flow - BC Kosmodysk10 - 11III Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
Grandmaster Flash - Flow7 - 8III Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Półfinały
Flow - Astro Disco9 - 6II Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Flow - Uwaga Albatros10 - 3II Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Grandmaster Flash - Flow2 - 13II Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Szczupaki - Flow3 - 9II Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Flow - Uwaga Albatros10 - 8II Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Kato Vice - Flow10 - 9II Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
Flow - Zawierucha4 - 8II Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Półfinały
Albatros - Flow3 - 13I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Flow - 4hands13 - 3I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Flow - Egeszsegedre12 - 7I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Flow - Ultimatum Szkwał13 - 0I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Seagulls - Flow0 - 13I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Flow - Astro Disco13 - 7I Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Flow - KWR Knury12 - 7I Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
Flow - Egeszsegedre11 - 7I Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Półfinały
Flow - Freezebeatz15 - 2Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A
Flow - Gunslingers12 - 5Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A
Flow - Kinbsirf15 - 2Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A
Frisbnik - Flow3 - 11Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A
Ultra Filet - Flow3 - 17Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A
Flow - Spirit on Lemon11 - 9Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa D
KrakUF - Flow9 - 16Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa D
Flow - 2obvious4 - 5Południowa Liga Ultimate 2013/14: O miejsca 1-4
Flow - Gunslingers9 - 5Południowa Liga Ultimate 2013/14: O miejsca 1-4 Finały
Flow - 2obvious17 - 10Poligon 2018: Liga
Flow - 71 Wratislavia14 - 7Poligon 2018: Liga
Flow - Gunslingers17 - 6Poligon 2018: Liga
Flow - Tychy Claws17 - 4Poligon 2018: Liga
Flow - Wrocław Południe17 - 2Poligon 2018: Liga
Frisbnik - Flow7 - 17Poligon 2018: Liga
Kato Vice - Flow7 - 17Poligon 2018: Liga
KrakUF - Flow5 - 17Poligon 2018: Liga
KWR Knury - Flow9 - 10Poligon 2018: Liga
Rainbow Banana - Flow7 - 17Poligon 2018: Liga
Flow - Kato Vice17 - 6Poligon 2018: O miejsca 1-8
Flow - KWR Knury15 - 14Poligon 2018: O miejsca 1-8 Finały
Flow - Frisbnik14 - 7Poligon 2018: O miejsca 1-8 Półfinały
Flow - KrakUF10 - 11Poligon 2016: Finał
Flow - 2obvious13 - 3Poligon 2016: Grupa X
Flow - Wrocław Południe13 - 7Poligon 2016: Grupa X
KWR Knury - Flow7 - 9Poligon 2016: Grupa X
Flow - RJP15 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa B
Uwaga Pies - Flow5 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa B
Frisbnik - Flow5 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-8
mJAH - Flow6 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-8 Finały
Grandmaster Flash - Flow7 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-8 Półfinały
2obvious - Flow9 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Brave Beavers - Flow8 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Flow - 4hands13 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Flow - KrakUF13 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Flow - Ultimatum13 - 1Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Flow - Wrocław Południe13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Flow - Frisbnik13 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-4
KWR Knury - Flow6 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-4 Finały
Flow - Zawierucha13 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-8
KWR Knury - Flow5 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-8 Finały
mJAH - Flow10 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-8 Półfinały
71 Wratislavia - Flow3 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa B
Flow - Kato Vice12 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa B
Flow - 4hands13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa C
Flow - Uwaga Pies13 - 3Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa C
Nine Hills - Flow7 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa C
Flow - KrakUF15 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 1-3
KWR Knury - Flow14 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 1-3
Flow - BC Kosmodysk11 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 1-8
muJAHedini dysku - Flow13 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 1-8 Finały
Flow - KWR Knury 9 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 1-8 Półfinały
Flow - Nine Hills13 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Baraże
BC Kosmodysk - Flow7 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Grupa A
Flow - KWR Knury9 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Grupa A
Flow - muJAHedini dysku9 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Grupa A
4hands - Flow10 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2016: O miejsca 1-8
Flow - muJAHedini dysku10 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2016: O miejsca 1-8 Finały
KWR Knury - Flow10 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2016: O miejsca 1-8 Półfinały
Cutovice - Flow5 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Grupa
Flow - Flow Junior15 - 0Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Grupa
Flow - KrakUF15 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Grupa
Spirit on Lemon - Flow9 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Grupa
Flow - RJP15 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Grupa B
muJAHedini dysku - Flow9 - 14Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Grupa B
Zawierucha - Flow7 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Grupa B
Flow - KrakUF15 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2015: O miejsca 1-8
Grandmaster Flash - Flow17 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2015: O miejsca 1-8 Finały
Flow - RJP14 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2015: O miejsca 1-8 Półfinały
BC Kosmodysk - Flow7 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Grupa A
Flow - 4hands15 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Grupa A
Grandmaster Flash - Flow10 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Grupa A
2obvious - Flow3 - 14Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Liga
Flow - Frisbnik15 - 1Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Liga
Flow - KrakUF12 - 1Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Liga
Spirit on Lemon - Flow10 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Liga
Flow - Tłuste Dyski13 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2014: O miejsca 1-8
Spirit on Lemon - Flow15 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2014: O miejsca 1-8 Finały
muJAHedini dysku - Flow15 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2014: O miejsca 1-8 Półfinały
Cool Flights - Flow1 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Grupa A
Flow - Astro Disco9 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Grupa A
Spirit on Lemon - Flow13 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Grupa A
Flow - muJAHedini dysku9 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2013: O miejsca 1-8
Astro Disco - Flow10 - 14Mistrzostwa Polski Mixed 2013: O miejsca 1-8 Finały
KrakUF - Flow8 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2013: O miejsca 1-8 Półfinały
Albatros - Flow6 - 21Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa B
Flow - RJP14 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa B
Uwaga Pies - Flow8 - 22Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 1-8
mJAH - Flow12 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 1-8 Finały
Zawierucha - Flow15 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 1-8 Półfinały
Flow - 4hands16 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
Uwaga Pies - Flow11 - 19Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
RJP - Flow14 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8
mJAH - Flow20 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Finały
KWR Knury - Flow11 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Półfinały
Flow - KrakUF20 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O 3. miejsce
Flow - 71 Wratislavia12 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa A
Flow - Frisbnik 219 - 5Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa A
KWR Knury - Flow13 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa A
Wrocław Południe - Flow3 - 21Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa A
Flow - RJP24 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa B
KWR Knury - Flow9 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa B
Uwaga Pies - Flow15 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa B
Flow - Zawierucha13 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 1-8
mJAH - Flow15 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 1-8 Finały
4hands - Flow9 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 1-8 Półfinały
Flow - Frisbnik10 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O 3. miejsce
Flow - 4hands13 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Baraże
Flow - 2obvious11 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa A
Flow - Kato Vice16 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa A
Flow - Kato Vice9 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa A
Flow Junior - Flow4 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa A
Frisbnik 2 - Flow6 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa A
muJAHedini dysku - Flow16 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa A
Uwaga Pies - Flow14 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa A
KWR Knury - Flow14 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8
Frisbnik - Flow14 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8 Finały
Flow - Grandmaster Flash13 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8 Półfinały
Spirit on Lemon - Flow9 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Finał
BC Kosmodysk - Flow8 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa A
Flow - KWR Knury14 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa A
Flow - muJAHedini dysku12 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa A
Flow - Cutovice25 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa B
Flow - KrakUF26 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa B
Gunslingers - Flow8 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa B
Flow - Grandmaster Flash12 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2015: O miejsca 1-8
Furious Goats - Flow12 - 21Halowe Mistrzostwa Polski 2015: O miejsca 1-8 Finały
4hands - Flow10 - 22Halowe Mistrzostwa Polski 2015: O miejsca 1-8 Półfinały
Flow - KrakUF15 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Grupa B
muJAHedini dysku - Flow8 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Grupa B
RJP - Flow7 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Grupa B
Flow - Cypher15 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2014: O miejsca 1-8
muJAHedini dysku - Flow12 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2014: O miejsca 1-8 Finały
Flow - Spirit on Lemon10 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2014: O miejsca 1-8 Półfinały
Flow - KrakUF7 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Grupa A
Flow - Ultra Filet16 - 1Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Grupa A
Gunslingers - Flow5 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Grupa A
Spirit on Lemon - Flow3 - 6Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - O miejsca 1-4
Flow - KrakUF9 - 4Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - O miejsca 1-4 Finały