WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Flow (mixed)

Drużyna: Flow AZS AWF Wrocław

WLU* 2017/18 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#99 Aleksandra Szyrwiel4156
#19 Bartłomiej Specjał4628
#99 Clara Christner49817
#77 Daniel Błach410414
#77 Faustyna Fikus4022
#16 Gabiera Pisarczuk811819
#12 Jakub Korta1231215
#3 Jakub Tomczuk8033
#58 Jakub Wróbel818725
#9 Kamila Nazimek4022
#16 Lisa Freytag43811
#83 Maciej Skorupa49312
#13 Małgorzata Czaplińska43811
#91 Marcin Harasimowicz16437
#77 Maria Uzmorskaya4000
#12 Mariusz Trembecki4112
#5 Maryna Dudnik86915
#32 Paweł Milanowicz414721
#96 Piotr Maga87815
#14 Sergii Anufriiev16281947
#15 Szymon Poznański12101424
#83 Tomasz Zatoń416824
#99 Weronika Szóstak12123

WLU* 2017/18:

Kategoria: Mixed

Flow - RJP II 11 - 12  Karta meczu
Flow - Ministerstwo Dziwnych Rzutów 16 - 8  Karta meczu
Flow - 4hands 15 - 6  Karta meczu
Flow - Bednarska 12 - 11  Karta meczu
Flow - Chewra Badgers 7 - 14  Karta meczu
Flow - Mad Hatters 12 - 5  Karta meczu
Flow - muJAHedini dysku 8 - 15  Karta meczu
Flow - Ultimatum 10 - 9  Karta meczu
Flow - Zawierucha 5 - 16  Karta meczu
Flow - Cool Kids of Disc 9 - 13  Karta meczu
Flow - BC Kosmodysk 8 - 15  Karta meczu
Flow - Reach for the Sky 12 - 5  Karta meczu
Flow - RJP 4 - 14  Karta meczu
Flow - Grandmaster Flash 7 - 16  Karta meczu
Flow - Szczupaki 14 - 8  Karta meczu
Flow - Nine Hills 7 - 5  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
beach75271.4 %7010.0486.922
indoor2112957.1 %23511.223911.4-4
outdoor16160100.0 %21713.61096.8108
Suma44331175.0 %52211.93969.0126
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
Mistrzostwa Polski Mixed 2019I Liga1550100.0%7515.0326.443
Halowe Mistrzostwa Polski 2019I Liga254180.0%7815.66713.411
Mistrzostwa Polski Mixed 2018Mistrzostwa Polski Mixed1660100.0%7813.0457.533
Mistrzostwa Polski Mixed 2018Kwalifikacje Południe1550100.0%6412.8326.432
WLU* 2017/18Mixed10168850.0%1579.817210.8-15
III Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed275271.4%7010.0486.922

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
Flow - 4hands15 - 6WLU* 2017/18: Liga
Flow - BC Kosmodysk8 - 15WLU* 2017/18: Liga
Flow - Bednarska12 - 11WLU* 2017/18: Liga
Flow - Chewra Badgers7 - 14WLU* 2017/18: Liga
Flow - Cool Kids of Disc9 - 13WLU* 2017/18: Liga
Flow - Grandmaster Flash7 - 16WLU* 2017/18: Liga
Flow - Mad Hatters12 - 5WLU* 2017/18: Liga
Flow - Ministerstwo Dziwnych Rzutów16 - 8WLU* 2017/18: Liga
Flow - muJAHedini dysku8 - 15WLU* 2017/18: Liga
Flow - Nine Hills7 - 5WLU* 2017/18: Liga
Flow - Reach for the Sky12 - 5WLU* 2017/18: Liga
Flow - RJP4 - 14WLU* 2017/18: Liga
Flow - RJP II11 - 12WLU* 2017/18: Liga
Flow - Szczupaki14 - 8WLU* 2017/18: Liga
Flow - Ultimatum10 - 9WLU* 2017/18: Liga
Flow - Zawierucha5 - 16WLU* 2017/18: Liga
4hands - Flow5 - 12III Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Flow - BC Kosmodysk11 - 10III Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Flow - Ultimatum Flauta13 - 1III Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Mixed - Flow9 - 5III Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Flow - Egeszsegedre11 - 5III Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Flow - BC Kosmodysk10 - 11III Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
Grandmaster Flash - Flow7 - 8III Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Półfinały
Flow - RJP15 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa B
Uwaga Pies - Flow5 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa B
Frisbnik - Flow5 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-8
mJAH - Flow6 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-8 Finały
Grandmaster Flash - Flow7 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-8 Półfinały
2obvious - Flow9 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Brave Beavers - Flow8 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Flow - 4hands13 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Flow - KrakUF13 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Flow - Ultimatum13 - 1Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Flow - Wrocław Południe13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Flow - Frisbnik13 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-4
KWR Knury - Flow6 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-4 Finały
Flow - Zawierucha13 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-8
KWR Knury - Flow5 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-8 Finały
mJAH - Flow10 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-8 Półfinały
Flow - 4hands16 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
Uwaga Pies - Flow11 - 19Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
RJP - Flow14 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8
mJAH - Flow20 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Finały
KWR Knury - Flow11 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Półfinały