WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Flow (mixed)

Drużyna: Flow AZS AWF Wrocław

III Plażowe Mistrzostwa Polski - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#73 Anna Łukasik7606
#19 Bartłomiej Specjał712921
#17 Błażej Majchrzak7022
#77 Daniel Błach781220
#58 Geoff Schwartz713417
#48 Karolina Ryniak72911
#83 Maciej Skorupa7606
#13 Małgorzata Czaplińska7246
#66 Małgorzata Szagdaj7279
#31 Marcel Byndas7527
#5 Maryna Dudnik7033
#99 Petra Michalkova711011
#96 Piotr Maga7426
#14 Sergii Anufriiev76410

III Plażowe Mistrzostwa Polski:

Kategoria: Mixed

4hands - Flow 5 - 12  Karta meczu
Flow - BC Kosmodysk 11 - 10  Karta meczu
Flow - Ultimatum Flauta 13 - 1  Karta meczu
Mixed - Flow 9 - 5  Karta meczu
Flow - Egeszsegedre 11 - 5  Karta meczu
Grandmaster Flash - Flow 7 - 8  Karta meczu
Flow - BC Kosmodysk 10 - 11  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
beach75271.4 %7010.0486.922
indoor168850.0 %1579.817210.8-15
outdoor11110100.0 %14212.9777.065
Suma34241070.6 %36910.92978.772
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
Mistrzostwa Polski Mixed 2018Mistrzostwa Polski Mixed1660100.0%7813.0457.533
Mistrzostwa Polski Mixed 2018Kwalifikacje Południe1550100.0%6412.8326.432
WLU* 2017/18Mixed10168850.0%1579.817210.8-15
III Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed275271.4%7010.0486.922

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
Flow - 4hands15 - 6WLU* 2017/18: Liga
Flow - BC Kosmodysk8 - 15WLU* 2017/18: Liga
Flow - Bednarska12 - 11WLU* 2017/18: Liga
Flow - Chewra Badgers7 - 14WLU* 2017/18: Liga
Flow - Cool Kids of Disc9 - 13WLU* 2017/18: Liga
Flow - Grandmaster Flash7 - 16WLU* 2017/18: Liga
Flow - Mad Hatters12 - 5WLU* 2017/18: Liga
Flow - Ministerstwo Dziwnych Rzutów16 - 8WLU* 2017/18: Liga
Flow - muJAHedini dysku8 - 15WLU* 2017/18: Liga
Flow - Nine Hills7 - 5WLU* 2017/18: Liga
Flow - Reach for the Sky12 - 5WLU* 2017/18: Liga
Flow - RJP4 - 14WLU* 2017/18: Liga
Flow - RJP II11 - 12WLU* 2017/18: Liga
Flow - Szczupaki14 - 8WLU* 2017/18: Liga
Flow - Ultimatum10 - 9WLU* 2017/18: Liga
Flow - Zawierucha5 - 16WLU* 2017/18: Liga
4hands - Flow5 - 12III Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Flow - BC Kosmodysk11 - 10III Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Flow - Ultimatum Flauta13 - 1III Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Mixed - Flow9 - 5III Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Flow - Egeszsegedre11 - 5III Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Flow - BC Kosmodysk10 - 11III Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
Grandmaster Flash - Flow7 - 8III Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Półfinały
2obvious - Flow9 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Brave Beavers - Flow8 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Flow - 4hands13 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Flow - KrakUF13 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Flow - Ultimatum13 - 1Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Flow - Wrocław Południe13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Flow - Frisbnik13 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-4
KWR Knury - Flow6 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-4 Finały
Flow - Zawierucha13 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-8
KWR Knury - Flow5 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-8 Finały
mJAH - Flow10 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-8 Półfinały
Flow - 4hands16 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
Uwaga Pies - Flow11 - 19Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
RJP - Flow14 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8
mJAH - Flow20 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Finały
KWR Knury - Flow11 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Półfinały