English Polski
Zaloguj się

Flow Junior (U20 mixed)

Drużyna: KS Flow Wrocław

Młodzieżowe HMP 2017 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#77 Daniel Błach5131528
#11 Jacek Grudzień521012
#42 Maciej Pająk515924
#0 Maciej Skorupa512618
#13 Małgorzata Czaplińska53912
#37 Mateusz Skorupa56410
#78 Michał Krotliński5358
#17 Natalia Nędzi5549
#98 Paweł Mierzwiński56713
#18 Wojciech Pająk56410
#39 Zofia Knapik59514
#33 Zuzanna Brzezińska53710

Młodzieżowe HMP 2017:

Kategoria: U20 Mixed

Flow Junior - Young Brave Beavers 23 - 5  Karta meczu
Frisbnik - Flow Junior 17 - 8  Karta meczu
Flow Junior - Grandmaster Fresh 31 - 1  Karta meczu
Brave Beavers - Flow Junior 14 - 10  Karta meczu
71 Wratislavia - Flow Junior 9 - 15  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
indoor53260.0 %8717.4469.241
outdoor21101147.6 %1537.31728.2-19
Suma26131350.0 %2409.22188.422
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
Młodzieżowe MP 2018U20 Mixed243175.0%389.5205.018
Młodzieżowe MP 2017U20 Mixed154180.0%448.8265.218
Młodzieżowe HMP 2017U20 Mixed353260.0%8717.4469.241
Młodzieżowe MP 2016Mixed342250.0%4010.0379.33
Młodzieżowe MP 2015Mixed531233.3%196.33010.0-11
Młodzieżowe MP 2014Mixed85050.0%122.45911.8-47

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
ATRE Indians - Flow Junior3 - 11Młodzieżowe MP 2021: U20
Flow Junior - Grandmaster Flash11 - 4Młodzieżowe MP 2021: U20
Flow Junior - Mad Hatters11 - 2Młodzieżowe MP 2021: U20
Sky This - Flow Junior3 - 11Młodzieżowe MP 2021: U20
Flow Junior - 71 Wratislavia11 - 1Młodzieżowe MP 2018: Grupa A
Ohana - Flow Junior6 - 8Młodzieżowe MP 2018: Grupa A
Flow Junior - Mad Hatters13 - 3Młodzieżowe MP 2018: O miejsca 1-4
Flow Junior - Young Brave Beavers6 - 10Młodzieżowe MP 2018: O miejsca 1-4 Finały
Frisbnik - Flow Junior8 - 11Młodzieżowe MP 2017: Finał
Brave Beavers - Flow Junior5 - 9Młodzieżowe MP 2017: Grupa
Flow Junior - 71 Wratislavia9 - 4Młodzieżowe MP 2017: Grupa
Flow Junior - Frisbnik3 - 8Młodzieżowe MP 2017: Grupa
UltiMazowsze - Flow Junior1 - 12Młodzieżowe MP 2017: Grupa
Flow Junior - Frisbnik7 - 13Młodzieżowe MP 2016: Grupa B
Flyons - Flow Junior5 - 13Młodzieżowe MP 2016: Grupa B
Brave Beavers - Flow Junior11 - 9Młodzieżowe MP 2016: O miejsca 1-4
Flow Junior - 71 Wratislavia11 - 8Młodzieżowe MP 2016: O miejsca 1-4 Finały
Brave Beavers - Flow Junior13 - 3Młodzieżowe MP 2015: Grupa B
Flow Junior - Nine Hills8 - 10Młodzieżowe MP 2015: Grupa B
71 Wratislavia - Flow Junior7 - 8Młodzieżowe MP 2015: O miejsca 5-6
Brave Beavers - Flow Junior13 - 1Młodzieżowe MP 2014: Grupa A
Flow Junior - Frisbnik1 - 13Młodzieżowe MP 2014: Grupa A
Flow Junior - Hammer Time0 - 13Młodzieżowe MP 2014: Grupa A
71 Wratislavia - Flow Junior12 - 3Młodzieżowe MP 2014: O miejsca 5-8
Nine Hills 2 - Flow Junior8 - 7Młodzieżowe MP 2014: O miejsca 5-8 Finały
Flow Junior - Grandmaster Fresh 31 - 1Młodzieżowe HMP 2017: Baraże
Flow Junior - Young Brave Beavers23 - 5Młodzieżowe HMP 2017: Grupa A
Frisbnik - Flow Junior17 - 8Młodzieżowe HMP 2017: Grupa A
Brave Beavers - Flow Junior14 - 10Młodzieżowe HMP 2017: O miejsca 1-4
71 Wratislavia - Flow Junior9 - 15Młodzieżowe HMP 2017: O miejsca 1-4 Finały