WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

RJP II (mixed)

Drużyna: RJP Warszawa

WLU* 2016/17 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#1 Anna Buchert159918
#27 Damian Wójcik114610
#83 Julia Kurpiewska10189
#72 Karolina Sołtyk-Sołtycka143912
#15 Karolina Tomczyk1581018
#8 Katarzyna Pleskacz10314
#7 Maciej Buchert1521425
#31 Manoj Prabhakar1111112
#17 Maria Jasińska1541115
#42 Michał Kucharczyk1521416
#13 Paweł Kierzniewski10538
#90 Paweł Sołtyk-Sołtycki1581927
#18 Szymon Szczepankowski9303
#25 Wojciech Malinowski1011112

WLU* 2016/17:

Kategoria: Mixed

RJP II - CB Ksydomsok 7 - 11  Karta meczu
muJAHedini dysku 2 - RJP II 14 - 5  Karta meczu
RJP II - 4hands 9 - 15  Karta meczu
BC Kosmodysk - RJP II 20 - 2  Karta meczu
RJP II - Reach for the Sky 21 - 7  Karta meczu
Chewra Badgers - RJP II 20 - 4  Karta meczu
Ultimatum Szkwał - RJP II 10 - 9  Karta meczu
RJP - RJP II 20 - 4  Karta meczu
muJAHedini dysku 1 - RJP II 21 - 2  Karta meczu
RJP II - Tłuste Dyski 5 - 13  Karta meczu
Flyons - RJP II 12 - 7  Karta meczu
RJP II - Zawierucha 8 - 20  Karta meczu
RJP II - Ultimatum Sztorm 3 - 21  Karta meczu
RJP II - Grandmaster Flash 8 - 18  Karta meczu
Uwaga Pies - RJP II 14 - 3  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
indoor109476243.1 %130211.9141613.0-114
Suma109476243.1 %130211.9141613.0-114
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
Halowe Mistrzostwa Polski 2020II Liga1152340.0%6412.87615.2-12
WLU* 2019/20Mixed72114766.7%34116.223511.2106
Halowe Mistrzostwa Polski 2019II Liga851420.0%469.27414.8-28
WLU* 2018/19Mixed21915478.9%29915.71779.3122
Halowe Mistrzostwa Polski 2018Halowe Mistrzostwa Polski1572528.6%679.612017.1-53
Halowe Mistrzostwa Polski 2018Kwalifikacje Centrum742250.0%5213.05313.3-1
WLU* 2017/18Mixed131651131.3%1509.420312.7-53
Halowe Mistrzostwa Polski 2017II Liga HMP462433.3%7011.76911.51
Halowe Mistrzostwa Polski 2017Kwalifikacje Centrum842250.0%6215.57318.3-11
WLU* 2016/17Mixed15151146.7%976.523615.7-139
Halowe Mistrzostwa Polski 2016II Liga114040.0%317.86215.5-31
Halowe Mistrzostwa Polski 2016Kwalifikacje Centrum1331233.3%237.73812.7-15

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
4hands Adam - RJP II12 - 14WLU* 2019/20: Liga
71 Wratislavia - RJP II13 - 16WLU* 2019/20: Liga
BC Kosmodysk - RJP II15 - 14WLU* 2019/20: Liga
Grandmaster Flash - RJP II14 - 15WLU* 2019/20: Liga
mJAH Dzień - RJP II16 - 13WLU* 2019/20: Liga
RJP - RJP II13 - 18WLU* 2019/20: Liga
RJP II - 04220 - 3WLU* 2019/20: Liga
RJP II - 4hands Małysz12 - 13WLU* 2019/20: Liga
RJP II - CB Ksydomsok16 - 7WLU* 2019/20: Liga
RJP II - Czarna Kompania15 - 16WLU* 2019/20: Liga
RJP II - Dysko Polot16 - 9WLU* 2019/20: Liga
RJP II - Mad Hatters17 - 9WLU* 2019/20: Liga
RJP II - mJAH Noc21 - 10WLU* 2019/20: Liga
RJP II - Pogoń Pyton21 - 3WLU* 2019/20: Liga
RJP II - RJP III14 - 13WLU* 2019/20: Liga
RJP II - ZWR Tyglew21 - 11WLU* 2019/20: Liga
Sky This - RJP II2 - 21WLU* 2019/20: Liga
Szczupaki Olsztyn - RJP II9 - 17WLU* 2019/20: Liga
Ultimatum - RJP II16 - 15WLU* 2019/20: Liga
Uwaga Pies - RJP II14 - 9WLU* 2019/20: Liga
ZWR Legrys - RJP II17 - 16WLU* 2019/20: Liga
ZWR Kocury - RJP II23 - 13WLU* 2018/19: Finał
71 Wratislavia - RJP II3 - 15WLU* 2018/19: Liga
Brave Beavers - RJP II11 - 9WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - RJP II15 - 16WLU* 2018/19: Liga
M&M - RJP II14 - 16WLU* 2018/19: Liga
Mad Hatters - RJP II3 - 18WLU* 2018/19: Liga
Pogoń Pyton - RJP II5 - 17WLU* 2018/19: Liga
RJP II - 04221 - 4WLU* 2018/19: Liga
RJP II - 4hands14 - 9WLU* 2018/19: Liga
RJP II - BC Kosmodysk18 - 8WLU* 2018/19: Liga
RJP II - Dysko Polot19 - 8WLU* 2018/19: Liga
RJP II - mJAH10 - 9WLU* 2018/19: Liga
RJP II - Ohana18 - 6WLU* 2018/19: Liga
RJP II - RJP17 - 8WLU* 2018/19: Liga
RJP II - Szczupaki11 - 12WLU* 2018/19: Liga
RJP II - Young Brave Beavers21 - 7WLU* 2018/19: Liga
RJP II - ZWR Kocięta16 - 8WLU* 2018/19: Liga
Ultimatum - RJP II13 - 20WLU* 2018/19: Liga
ZWR Kocury - RJP II11 - 10WLU* 2018/19: Liga
4hands - RJP II9 - 17WLU* 2017/18: Liga
Bednarska - RJP II10 - 8WLU* 2017/18: Liga
Flow - RJP II11 - 12WLU* 2017/18: Liga
Mad Hatters - RJP II12 - 13WLU* 2017/18: Liga
Ministerstwo Dziwnych Rzutów - RJP II12 - 13WLU* 2017/18: Liga
muJAHedini dysku - RJP II20 - 7WLU* 2017/18: Liga
Reach for the Sky - RJP II4 - 12WLU* 2017/18: Liga
RJP - RJP II19 - 11WLU* 2017/18: Liga
RJP II - BC Kosmodysk6 - 12WLU* 2017/18: Liga
RJP II - Chewra Badgers7 - 12WLU* 2017/18: Liga
RJP II - Cool Kids of Disc9 - 15WLU* 2017/18: Liga
RJP II - Grandmaster Flash8 - 12WLU* 2017/18: Liga
RJP II - Nine Hills6 - 11WLU* 2017/18: Liga
RJP II - Szczupaki5 - 15WLU* 2017/18: Liga
RJP II - Ultimatum10 - 17WLU* 2017/18: Liga
Zawierucha - RJP II12 - 6WLU* 2017/18: Liga
BC Kosmodysk - RJP II20 - 2WLU* 2016/17: Liga
Chewra Badgers - RJP II20 - 4WLU* 2016/17: Liga
Flyons - RJP II12 - 7WLU* 2016/17: Liga
muJAHedini dysku 1 - RJP II21 - 2WLU* 2016/17: Liga
muJAHedini dysku 2 - RJP II14 - 5WLU* 2016/17: Liga
RJP - RJP II20 - 4WLU* 2016/17: Liga
RJP II - 4hands9 - 15WLU* 2016/17: Liga
RJP II - CB Ksydomsok7 - 11WLU* 2016/17: Liga
RJP II - Grandmaster Flash8 - 18WLU* 2016/17: Liga
RJP II - Reach for the Sky21 - 7WLU* 2016/17: Liga
RJP II - Tłuste Dyski5 - 13WLU* 2016/17: Liga
RJP II - Ultimatum Sztorm3 - 21WLU* 2016/17: Liga
RJP II - Zawierucha8 - 20WLU* 2016/17: Liga
Ultimatum Szkwał - RJP II10 - 9WLU* 2016/17: Liga
Uwaga Pies - RJP II14 - 3WLU* 2016/17: Liga
Grandmaster Flash - RJP II17 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa E
RJP II - Mad Hatters16 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa E
2obvious - RJP II17 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 9-12
RJP II - CB Ksydomsok11 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 9-12
RJP II - Gunslingers10 - 19Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 9-12
RJP II - 4hands 211 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa D
Ultimatum - RJP II16 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa D
2obvious - RJP II20 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-8
Gunslingers - RJP II11 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-8
RJP II - BC Kosmłodysk11 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-8
4hands - RJP II20 - 4Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Baraże
Grandmaster Flash - RJP II16 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Baraże
BC Kosmodysk - RJP II19 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa 6-9
Mad Hatters - RJP II8 - 19Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa 6-9
RJP II - 4hands 212 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa 6-9
RJP II - Mad Hatters16 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa D
RJP II - mJAH6 - 25Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa D
Zawierucha Warszawa - RJP II22 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa D
RJP II - Brave Beavers 12 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 9-16
Mad Hatters - RJP II5 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 9-16 Finały
RJP II - Uwaga Pies6 - 21Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 9-16 Półfinały
Grandmaster Flash - RJP II25 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Baraże 4-11
KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW - RJP II9 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa E
RJP II - Brave Beavers12 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa E
RJP II - Wrocław Południe12 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa E
#967 Szczecin - RJP II11 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8
KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW - RJP II12 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8 Finały
RJP II - Astro Disco12 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8 Półfinały
RJP - RJP II21 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 7-8
Ultimate - Reach for the Sky - RJP II17 - 25Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 8-11
Ksydomsok CB - RJP II10 - 19Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 8-11 Finały
4hands Kong - RJP II11 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Baraże
Astro Disco - RJP II17 - 4Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa B
RJP II - Frisbnik5 - 19Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa B
Grandmaster Fresh - RJP II13 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa E
RJP II - CB Ksydomsok11 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa E
RJP II - Sureyoucan11 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2016: O miejsca 13-14
Zawierucha - RJP II17 - 2Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Runda 1