English Polski
Zaloguj się

Perun (open)

Drużyna: Perun Kraków

WLU* 2016/17 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#18 Alan Piksa127815
#11 Artur Faltyn1353641
#29 Bazyli Polednia12224
#2 Chris Prosser13251338
#95 Grzegorz Ciszewski11000
#27 Grzegorz Jamiński11336
#1 Grzegorz Tomczyk1231518
#10 Jacek Czarnecki11000
#80 Jakub Adamczyk12426
#24 Jakub Wysocki13121224
#57 Jan Bednarski12141529
#35 Jan Gliwa1231114
#0 Jan Kopiczko1271017
#54 Jan Musiał1215217
#23 Krzysztof Gorczyca1319928
#22 Krzysztof Wątroba11101
#5 Łukasz Adam11000
#20 Łukasz Świątek12325
#91 Mateusz Rąb126612
#4 Michał Zygmunt1316622
#3 Piotr Maślanka12404
#14 Piotr Pieniążek139817
#66 Wiktor Ficek12527

WLU* 2016/17:

Kategoria: Open

Perun - Ultimatum Posejdon 17 - 3  Karta meczu
Ultimatum Neptun - Perun 10 - 11  Karta meczu
Perun - DŻA 9 - 11  Karta meczu
Grandmaster Flash - Perun 8 - 7  Karta meczu
Nine Hills - Perun 7 - 15  Karta meczu
Perun - dyskoPolot 21 - 5  Karta meczu
Discover Scooby Doo - Perun 8 - 12  Karta meczu
JR - Perun 9 - 14  Karta meczu
4hands - Perun 13 - 16  Karta meczu
Perun - RJP 16 - 3  Karta meczu
Perun - Bez Cudnych Kosmodysk 7 - 12  Karta meczu
Perun - Przemek Saleta 16 - 8  Karta meczu
Perun - Discover Scrappy Doo 11 - 12  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
indoor2719870.4 %37914.02439.0136
outdoor22121054.5 %22610.322410.22
Suma49311863.3 %60512.34679.5138
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
Mistrzostwa Polski OW 2019Men's652340.0%5010.06513.0-15
Mistrzostwa Polski OW 2017Men's463350.0%559.2569.3-1
WLU* 2016/17Open5139469.2%17213.21098.463
Mistrzostwa Polski OW 2016Open364266.7%6811.3559.213
WLU* 2015Open51410471.4%20714.81349.673
Mistrzostwa Polski OW 2015Open753260.0%5310.6489.65

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
4hands - Perun13 - 16WLU* 2016/17: Liga
Discover Scooby Doo - Perun8 - 12WLU* 2016/17: Liga
Grandmaster Flash - Perun8 - 7WLU* 2016/17: Liga
JR - Perun9 - 14WLU* 2016/17: Liga
Nine Hills - Perun7 - 15WLU* 2016/17: Liga
Perun - Bez Cudnych Kosmodysk7 - 12WLU* 2016/17: Liga
Perun - Discover Scrappy Doo11 - 12WLU* 2016/17: Liga
Perun - dyskoPolot21 - 5WLU* 2016/17: Liga
Perun - DŻA9 - 11WLU* 2016/17: Liga
Perun - Przemek Saleta16 - 8WLU* 2016/17: Liga
Perun - RJP16 - 3WLU* 2016/17: Liga
Perun - Ultimatum Posejdon17 - 3WLU* 2016/17: Liga
Ultimatum Neptun - Perun10 - 11WLU* 2016/17: Liga
Discover Scooby Doo - Perun13 - 11WLU* 2015: Liga
Grandmaster Flash - Perun6 - 20WLU* 2015: Liga
JR - Perun17 - 14WLU* 2015: Liga
Mojra - Perun18 - 13WLU* 2015: Liga
Partisans - Perun11 - 13WLU* 2015: Liga
Perun - Bednarska9 - 7WLU* 2015: Liga
Perun - Discover Scrappy Doo10 - 15WLU* 2015: Liga
Perun - Dockers14 - 5WLU* 2015: Liga
Perun - Kujawiak18 - 8WLU* 2015: Liga
Perun - Party Boys18 - 2WLU* 2015: Liga
Perun - Pickup21 - 10WLU* 2015: Liga
Perun - Pulsar18 - 4WLU* 2015: Liga
Przemek Saleta - Perun8 - 13WLU* 2015: Liga
Ultimatum - Perun10 - 15WLU* 2015: Liga
Uprising - Perun15 - 6Mistrzostwa Polski OW 2019: Baraże 3-6
Perun - Jucha15 - 8Mistrzostwa Polski OW 2019: Baraże 5-8
Perun - Partisans15 - 12Mistrzostwa Polski OW 2019: Grupa A
The Bridge - Perun15 - 5Mistrzostwa Polski OW 2019: Grupa A
Perun - Ultimatum9 - 15Mistrzostwa Polski OW 2019: O miejsca 5-6
PERUN - Discover13 - 11Mistrzostwa Polski OW 2017: Baraże
Mojra - PERUN13 - 6Mistrzostwa Polski OW 2017: Grupa A
Old Man's Game - PERUN5 - 13Mistrzostwa Polski OW 2017: Grupa A
PERUN - Partisans Olsztyn13 - 1Mistrzostwa Polski OW 2017: Grupa A
KS AZS AWF Girls Stay Home - PERUN13 - 6Mistrzostwa Polski OW 2017: O miejsca 1-4
Uprising - PERUN13 - 4Mistrzostwa Polski OW 2017: O miejsca 1-4 Finały
Perun - Fryderyk Open13 - 6Mistrzostwa Polski OW 2016: Grupa B
Perun - Mojra5 - 13Mistrzostwa Polski OW 2016: Grupa B
Uprising - Perun10 - 13Mistrzostwa Polski OW 2016: Grupa B
Ultimatum - Perun2 - 13Mistrzostwa Polski OW 2016: O miejsca 1-8
Perun - Discover13 - 11Mistrzostwa Polski OW 2016: O miejsca 1-8 Finały
Girls Stay Home - Perun13 - 11Mistrzostwa Polski OW 2016: O miejsca 1-8 Półfinały
Frisbnik - Perun8 - 15Mistrzostwa Polski OW 2015: Grupa D
Perun - Discover15 - 9Mistrzostwa Polski OW 2015: Grupa D
Perun - Astro Disco6 - 13Mistrzostwa Polski OW 2015: O miejsca 1-8
Perun - Cutovice15 - 3Mistrzostwa Polski OW 2015: O miejsca 1-8 Finały
Discover - Perun15 - 2Mistrzostwa Polski OW 2015: O miejsca 1-8 Półfinały