WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

2obvious (mixed)

Drużyna: 2obvious Bielsko-Biała

Poligon 2016 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#25 Agata Machalica4011
#20 Anna Zygmunt4112
#29 Bazyli Polednia4055
#8 Dominik Dobranowski4729
#13 Filip Żurawski4044
#7 Grzegorz Jamiński413013
#0 Kamil Klajmon4044
#47 Kuba Klajmon4022
#69 Patrycja Cholewa4000
#15 Piotr Pieniążek4123
#88 Sara Malejka4000
#93 Szymon Machalica4011

Poligon 2016:

Kategoria: Kolejka 5

KrakUF - 2obvious 15 - 6  Karta meczu
2obvious - Kato Vice 6 - 15  Karta meczu
Rainbow Banana - 2obvious 15 - 6  Karta meczu
2obvious - Frisbnik 4 - 15  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
beach137653.8 %1098.41118.5-2
indoor66293743.9 %6329.673311.1-101
outdoor118397933.1 %8347.1123210.4-398
Suma1977512238.1 %15758.0207610.5-501
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
V Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed663350.0%518.5589.7-7
Halowe Mistrzostwa Polski 2019II Liga653260.0%6613.25911.87
Mistrzostwa Polski Mixed 2018Mistrzostwa Polski Mixed1561516.7%447.36811.3-24
Mistrzostwa Polski Mixed 2018Kwalifikacje Południe641325.0%399.84411.0-5
IV Plażowe Mistrzostwa PolskiPlażowe Mistrzostwa Polski974357.1%588.3537.65
Poligon 2018Poligon 20186135838.5%14711.315912.2-12
Mistrzostwa Polski Mixed 2017Kwalifikacje Południe641325.0%338.35313.3-20
Poligon 2017Kolejka 1841325.0%307.54812.0-18
Poligon 2017Kolejka 2741325.0%328.04912.3-17
Poligon 2017Kolejka 3841325.0%246.05313.3-29
Poligon 2017Kolejka 564040.0%276.84812.0-21
Poligon 2017Kolejka 673030.0%144.73612.0-22
Halowe Mistrzostwa Polski 2017II Liga HMP762433.3%6911.57913.2-10
Halowe Mistrzostwa Polski 2017Kwalifikacje Południe652340.0%5210.46412.8-12
Poligon 2016Kolejka 134040.0%164.05614.0-40
Poligon 2016Kolejka 263030.0%93.04214.0-33
Poligon 2016Kolejka 3641325.0%276.84611.5-19
Poligon 2016Kolejka 4342250.0%317.84310.8-12
Poligon 2016Kolejka 554040.0%225.56015.0-38
Mistrzostwa Polski Mixed 2014Kwalifikacje Południe342250.0%297.3399.8-10
Mistrzostwa Polski Mixed 2014Mistrzostwa Mixed1374357.1%8512.1659.320
Południowa Liga Ultimate 2014Kolejka 2264266.7%396.5294.810
Południowa Liga Ultimate 2014Kolejka 41440100.0%369.0205.016
Halowe Mistrzostwa Polski 2014Kwalifikacje Południe464266.7%477.8396.58
Halowe Mistrzostwa Polski 2014Halowe Mistrzostwa Polski1362433.3%599.87512.5-16
Południowa Liga Ultimate 2013/14Kolejka 1452340.0%469.2408.06
Południowa Liga Ultimate 2013/14Kolejka 2353260.0%469.2326.414
Południowa Liga Ultimate 2013/14Kolejka 4442250.0%369.0266.510
Południowa Liga Ultimate 2013/14Kolejka 5243175.0%4010.0235.817
Halowe Mistrzostwa Polski 2013Kwalifikacje Południe562433.3%355.86711.2-32
Halowe Mistrzostwa Polski 2013Mixed1561516.7%6110.210317.2-42
Mistrzostwa Polski Mixed 2012Mixed217070.0%233.38412.0-61
Południowa Liga Ultimate 2012Mixed225111444.0%1275.11907.6-63
Halowe Mistrzostwa Polski 2012Mixed1083537.5%759.412615.8-51

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
2obvious - Ultimatum Sztorm10 - 7V Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
4hands - 2obvious8 - 9V Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
BC Kosmodysk - 2obvious13 - 4V Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
KWR Knury - 2obvious11 - 7V Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
RJP - 2obvious13 - 12V Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
Brave Beavers - 2obvious6 - 9V Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Półfinały
2obvious - BC Kosmodysk6 - 11IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
2obvious - Brave Beavers5 - 10IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Gunslingers - 2obvious6 - 9IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
RJP - 2obvious10 - 8IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Albatros - 2obvious3 - 10IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-16
Czarna Kompania - 2obvious5 - 10IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-16 Finały
2obvious - Szczupaki10 - 8IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-16 Półfinały
2obvious - Freezebeatz8 - 2Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
2obvious - Frisbnik7 - 3Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
2obvious - Gunslingers9 - 8Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
2obvious - KrakUF9 - 2Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
2obvious - Spirit on Lemon2 - 10Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Freezebeatz - 2obvious5 - 8Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Gotta Go - 2obvious5 - 10Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Gunslingers - 2obvious4 - 7Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
KrakUF - 2obvious5 - 5Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Pickup Team - 2obvious5 - 10Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
2obvious - 69 Hot Disc9 - 1Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
2obvious - FLOW Wratislavia2 - 8Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
2obvious - FLOW Wratislavia2 - 8Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
2obvious - FLOW Wratislavia1 - 13Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
2obvious - Freezebeatz5 - 4Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
2obvious - Frus10 - 3Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
2obvious - Frus11 - 5Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
2obvious - KrakUF6 - 10Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
2obvious - KrakUF0 - 11Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
69 Hot Disc - 2obvious5 - 8Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
Enlil Team - 2obvious1 - 12Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
Freezebeatz - 2obvious4 - 6Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
Freezebeatz - 2obvious10 - 1Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
Freezebeatz - 2obvious4 - 6Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
Freezebeatz - 2obvious10 - 5Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
Frisbnik - 2obvious4 - 9Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
Frisbnik - 2obvious5 - 7Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
Fristaszki - 2obvious9 - 2Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
Frus - 2obvious5 - 7Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
KrakUF - 2obvious15 - 4Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
KrakUF - 2obvious8 - 6Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
Spirit on Lemon - 2obvious8 - 3Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
Spirit on Lemon - 2obvious9 - 3Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
Spirit on Lemon - 2obvious15 - 2Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
Spirit on Lemon - 2obvious15 - 0Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
2obvious - AZS Politechnika Opolska15 - 7Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A
2obvious - Frisbnik13 - 6Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A
FLOW Wratislavia - 2obvious9 - 8Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A
pickup - 2obvious4 - 13Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A
pickup - 2obvious1 - 13Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A
Spirit on Lemon - 2obvious8 - 7Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A
2obvious - Frisbnik10 - 6Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa C
2obvious - pickup14 - 7Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa C
Gotta Go - 2obvious3 - 18Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa C
KrakUF - 2obvious5 - 4Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa C
2obvious - Frisbnik8 - 9Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa E
Whisky Dysky - 2obvious5 - 10Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa E
2obvious - KrakUF5 - 8Południowa Liga Ultimate 2013/14: O miejsca 1-4
2obvious - Spirit on Lemon5 - 11Południowa Liga Ultimate 2013/14: O miejsca 1-4
Flow AZS AWF - 2obvious4 - 5Południowa Liga Ultimate 2013/14: O miejsca 1-4
2obvious - KrakUF7 - 10Południowa Liga Ultimate 2013/14: O miejsca 1-4 Finały
Spirit on Lemon - 2obvious13 - 6Południowa Liga Ultimate 2013/14: O miejsca 1-4 Finały
Whisky Dysky - 2obvious5 - 7Południowa Liga Ultimate 2013/14: O miejsca 1-4 Finały
2obvious - Frisbnik11 - 12Poligon 2018: Liga
2obvious - KATO VICE11 - 9Poligon 2018: Liga
2obvious - KrakUF8 - 11Poligon 2018: Liga
2obvious - KWR Knury8 - 17Poligon 2018: Liga
2obvious - Rainbow Banana11 - 12Poligon 2018: Liga
71 Wratislavia - 2obvious12 - 10Poligon 2018: Liga
AZS AWF Flow Wrocław - 2obvious17 - 10Poligon 2018: Liga
AZS Gunslingers Politechnika Rzeszowska - 2obvious12 - 13Poligon 2018: Liga
Tychy Claws - 2obvious4 - 17Poligon 2018: Liga
Wrocław Południe - 2obvious10 - 15Poligon 2018: Liga
KWR Knury - 2obvious17 - 7Poligon 2018: O miejsca 1-8
71 Wratislavia - 2obvious13 - 9Poligon 2018: O miejsca 1-8 Finały
2obvious - KrakUF17 - 13Poligon 2018: O miejsca 1-8 Półfinały
2obvious - Rainbow Banana15 - 8Poligon 2017: O 7. miejsce
2obvious - U.F.O.8 - 12Poligon 2017: O 7. miejsce
2obvious - KrakUF9 - 10Poligon 2017: Grupa
2obvious - KWR Knury4 - 14Poligon 2017: Grupa
2obvious - KWR Knury2 - 15Poligon 2017: Grupa
2obvious - Rainbow Banana6 - 11Poligon 2017: Grupa
Frisbnik - 2obvious11 - 8Poligon 2017: Grupa
Kato Vice - 2obvious13 - 8Poligon 2017: Grupa
Kato Vice - 2obvious10 - 4Poligon 2017: Grupa
KrakUF - 2obvious15 - 2Poligon 2017: Grupa
U.F.O. - 2obvious13 - 9Poligon 2017: Grupa
Wrocław Południe - 2obvious8 - 11Poligon 2017: Grupa
2obvious - Wrocław Południe8 - 11Poligon 2017: Grupa A
Flow Junior - 2obvious15 - 5Poligon 2017: Grupa A
Frisbnik - 2obvious15 - 4Poligon 2017: Grupa A
2obvious - Kato Vice4 - 15Poligon 2017: Grupa C
BC Kosmodysk - 2obvious15 - 2Poligon 2017: Grupa C
2obvious - U.F.O.8 - 14Poligon 2017: O miejsca 7-9
Wrocław Południe - 2obvious9 - 10Poligon 2017: O miejsca 7-9
2obvious - Frisbnik3 - 13Poligon 2016: O 5. miejsce
2obvious - Rainbow Banana2 - 15Poligon 2016: Grupa A
Kato Vice - 2obvious14 - 2Poligon 2016: Grupa A
2obvious - KWR Knury9 - 13Poligon 2016: Grupa X
AZS AWF Flow - 2obvious13 - 3Poligon 2016: Grupa X
Wrocław Południe - 2obvious7 - 12Poligon 2016: Grupa X
2obvious - Frisbnik4 - 15Poligon 2016: Liga
2obvious - Kato Vice5 - 14Poligon 2016: Liga
2obvious - Kato Vice5 - 14Poligon 2016: Liga
2obvious - Kato Vice6 - 15Poligon 2016: Liga
2obvious - KrakUF5 - 13Poligon 2016: Liga
2obvious - KrakUF3 - 15Poligon 2016: Liga
Kato Vice - 2obvious14 - 6Poligon 2016: Liga
KrakUF - 2obvious15 - 6Poligon 2016: Liga
KrakUF - 2obvious15 - 0Poligon 2016: Liga
KWR Knury - 2obvious9 - 10Poligon 2016: Liga
Rainbow Banana - 2obvious15 - 6Poligon 2016: Liga
Rainbow Banana - 2obvious5 - 13Poligon 2016: Liga
2obvious - Południowy Terror5 - 13Poligon 2016: O miejsca 5-6
2obvious - Flow9 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
2obvious - Wrocław Południe13 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
KrakUF - 2obvious13 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
2obvious - Zawierucha5 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa D
KWR Knury - 2obvious13 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa D
Uwaga Pies - 2obvious13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa D
71 Wratislavia - 2obvious12 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 5-7
71 Wratislavia - 2obvious10 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 9-16
2obvious - Ultimatum12 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 9-16 Finały
Albatros - 2obvious11 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 9-16 Półfinały
2obvious - Wrocław Południe 12 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A
KWR Knury - 2obvious 15 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A
2obvious - KATO VICE10 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 4-6
Frisbnik - 2obvious 15 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 4-6
BC Kosmodysk - 2obvious14 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Baraże
2obvious - KrakUF9 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Grupa D
2obvious - Seagulls15 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Grupa D
Albatros - 2obvious10 - 14Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Grupa D
2obvious - Flow AZS AWF3 - 14Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Liga
2obvious - KrakUF9 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Liga
Frisbnik - 2obvious 7 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Liga
Spirit on Lemon - 2obvious 13 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Liga
2obvious - RJP10 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2014: O miejsca 9-16
2obvious - Seagulls15 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2014: O miejsca 9-16 Finały
2obvious - Albatros15 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2014: O miejsca 9-16 Półfinały
2obvious - muJAHedini dysku0 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2012: Grupa C
KrakUF - 2obvious9 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2012: Grupa C
2obvious - FriStaszki1 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2012: O miejsca 17-21
2obvious - GUF5 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2012: O miejsca 17-21
AZS Politechnika Opolska - 2obvious9 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2012: O miejsca 17-21
Frisbnik - 2obvious14 - 3Mistrzostwa Polski Mixed 2012: O miejsca 17-21
Zawierucha - 2obvious15 - 2Mistrzostwa Polski Mixed 2012: Pre-Quarter 13-20
2obvious - Brave Beavers7 - 20Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa A
Wrocław Południe - 2obvious12 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa A
2obvious - BC Kosmłodysk11 - 6Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-8
2obvious - RJP II20 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-8
Gunslingers - 2obvious14 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-8
2obvious - KrakUF8 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O 5. miejsce
2obvious - Frisbnik 210 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa A
2obvious - KATO VICE8 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa A
KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW - 2obvious11 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa A
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - 2obvious11 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa A
2obvious - #967 Szczecin10 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa F
71 Wratislavia - 2obvious16 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa F
Astro Disco - 2obvious11 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa F
KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW - 2obvious15 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8
2obvious - Brave Beavers16 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8 Finały
Wrocław Południe - 2obvious13 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8 Półfinały
2obvious - BC Kosmodysk4 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Grupa C
2obvious - Gunslingers11 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Grupa C
Uwaga Pies - 2obvious13 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Grupa C
Albatros - 2obvious13 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2014: O miejsca 9-16
Freezebeatz - 2obvious10 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2014: O miejsca 9-16 Finały
GUF - 2obvious10 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2014: O miejsca 9-16 Półfinały
Freezebeatz - 2obvious6 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Game2Go
2obvious - Freezebeatz6 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Grupa B
AZS Politechnika Opolska - 2obvious9 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Grupa B
Spirit on Lemon - 2obvious7 - 4Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Grupa B
2obvious - Ultra Filet8 - 2Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - O miejsca 5-8
2obvious - Gunslingers9 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - O miejsca 5-8 Finały
2obvious - Freezebeatz5 - 6Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Game2Go
Spirit on Lemon - 2obvious17 - 1Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Górna połówka
2obvious - KrakUF5 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Górna połówka Finały
2obvious - 69 Hot Disc11 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Grupa B
2obvious - Frisbnik11 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Grupa B
FLOW Wratislavia - 2obvious20 - 2Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Grupa B
2obvious - Flight Club7 - 19Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Grupa C
BC Kosmodysk - 2obvious20 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Grupa C
Freezebeatz - 2obvious15 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Grupa C
Uwaga Pies - 2obvious15 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2013: O miejsca 9-16
GUF - 2obvious13 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2013: O miejsca 9-16 Finały
RJP - 2obvious21 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2013: O miejsca 9-16 Półfinały
2obvious - Zawierucha16 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2012: O 9. miejsce
2obvious - KrakUF12 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Baraże
2obvious - Freezebeatz15 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Grupa A
2obvious - Grandmaster Flash Rabarbar3 - 20Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Grupa A
Astro Disco - 2obvious20 - 1Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Grupa A
Flight Club - 2obvious10 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Grupa A
FLOW Wratislavia - 2obvious18 - 6Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Grupa E
Grandmaster Flash Patat - 2obvious17 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Grupa E