WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

Pickup (mixed)

WLU* 2015 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#2 Adam Łapacz11112
#1 Adam Siwek11000
#4 Arkadiusz Korzeński11134
#13 Elwira Piekart11022
#17 Emilia Zachaj13033
#6 Jacek Kędziora11000
#3 Jacek Łękarski13404
#8 Jakub Skołorzyński13112
#15 Magdalena Piwońska11101
#12 Marcin Fliciński11101
#16 Marta Niepogoda13055
#7 Mateusz Maciążek12404
#10 Michał Drzewicz11000
#11 Michał Graużenis11314
#14 Monika Maisuradze11011
#5 Rafał Grudny13459
#9 Sebastian Śladewski11000

WLU* 2015:

Kategoria: Mixed

Pickup - Grandmaster Flash 3 - 21  Karta meczu
muJAHedini dysku - Pickup 21 - 2  Karta meczu
RJP Renciści - Pickup 8 - 7  Karta meczu
Pickup - CB Ksydomsok 7 - 13  Karta meczu
Pickup - Uwaga Pies 2 - 21  Karta meczu
Pickup - ZIPy 10 - 20  Karta meczu
Pickup - Zawierucha 5 - 21  Karta meczu
Tłuste Dyski - Pickup 22 - 7  Karta meczu
BC Kosmodysk - Pickup 15 - 9  Karta meczu
Pickup - RJP Emeryci 2 - 21  Karta meczu
Ultimatum - Pickup 9 - 4  Karta meczu
Pickup - 4hands 9 - 19  Karta meczu
Flyons - Pickup 11 - 7  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
indoor3182325.8 %2217.143814.1-217
outdoor73442.9 %557.97510.7-20
Suma38112728.9 %2767.351313.5-237
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
WLU* 2015Mixed14130130.0%745.722217.1-148
Południowa Liga Ultimate 2013/14Kolejka 1752340.0%367.26513.0-29
Południowa Liga Ultimate 2013/14Kolejka 2941325.0%133.34511.3-32
Południowa Liga Ultimate 2013/14Kolejka 494040.0%194.86315.8-44
Warszawska Liga Ultimate 2013Mixed673442.9%557.97510.7-20
NPUL 2012/13Mixed1550100.0%7915.8438.636

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
BC Kosmodysk - Pickup15 - 9WLU* 2015: Liga
Flyons - Pickup11 - 7WLU* 2015: Liga
muJAHedini dysku - Pickup21 - 2WLU* 2015: Liga
Pickup - 4hands9 - 19WLU* 2015: Liga
Pickup - CB Ksydomsok7 - 13WLU* 2015: Liga
Pickup - Grandmaster Flash3 - 21WLU* 2015: Liga
Pickup - RJP Emeryci2 - 21WLU* 2015: Liga
Pickup - Uwaga Pies2 - 21WLU* 2015: Liga
Pickup - Zawierucha5 - 21WLU* 2015: Liga
Pickup - ZIPy10 - 20WLU* 2015: Liga
RJP Renciści - Pickup8 - 7WLU* 2015: Liga
Tłuste Dyski - Pickup22 - 7WLU* 2015: Liga
Ultimatum - Pickup9 - 4WLU* 2015: Liga
BC Kosmodysk - pickup15 - 7Warszawska Liga Ultimate 2013: Liga
pickup - 4hands6 - 15Warszawska Liga Ultimate 2013: Liga
pickup - Grandmaster Flash4 - 15Warszawska Liga Ultimate 2013: Liga
pickup - muJAHedini dysku2 - 15Warszawska Liga Ultimate 2013: Liga
pickup - Zawierucha10 - 9Warszawska Liga Ultimate 2013: Liga
RJP - pickup4 - 14Warszawska Liga Ultimate 2013: Liga
Tłuste Dyski - pickup2 - 12Warszawska Liga Ultimate 2013: Liga
Ultra Filet - pickup5 - 6Południowa Liga Ultimate 2013/14: O 9. miejsce
AZS Politechnika Opolska - pickup8 - 10Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A
FLOW Wratislavia - pickup17 - 0Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A
Frisbnik - pickup10 - 6Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A
pickup - 2obvious1 - 13Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A
pickup - 2obvious4 - 13Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A
Spirit on Lemon - pickup25 - 7Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A
2obvious - pickup14 - 7Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa C
pickup - KrakUF2 - 21Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa C
pickup - Freezebeatz4 - 18Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa F
Ultra Filet - pickup10 - 6Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa F
Whisky Dysky - pickup10 - 5Południowa Liga Ultimate 2013/14: O miejsca 5-8
pickup - Frisbnik10 - 9Południowa Liga Ultimate 2013/14: O miejsca 5-8 Finały
Albatros - Pickup5 - 16NPUL 2012/13: Wszystkie mecze
GUF - Pickup11 - 16NPUL 2012/13: Wszystkie mecze
Nine Hills - Pickup9 - 18NPUL 2012/13: Wszystkie mecze
Pickup - Cool Flights15 - 13NPUL 2012/13: Wszystkie mecze
Uwaga Pies - Pickup5 - 14NPUL 2012/13: Wszystkie mecze