WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

Grandmaster Flash (men's)

Drużyna: Grandmaster Flash Warszawa

WLU* 2015 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#3 Antoni Zakroczymski13111223
#20 Artur Sieraj1221829
#9 Cezary Szpadzik11000
#77 Emil Chruszczewski1461925
#6 Jacek Ponceleusz11044
#83 Łukasz Sadłowski11145
#21 Maciej Zabost14101525
#11 Mikołaj Smogór14552176
#7 Przemysław Piaszczak14112536
#17 Wojciech Zabost14141125

WLU* 2015:

Kategoria: Open

Grandmaster Flash - Bednarska 9 - 18  Karta meczu
Grandmaster Flash - Pickup 13 - 7  Karta meczu
Grandmaster Flash - Discover Scrappy Doo 6 - 17  Karta meczu
Grandmaster Flash - Perun 6 - 20  Karta meczu
Ultimatum - Grandmaster Flash 8 - 12  Karta meczu
Grandmaster Flash - Dockers 15 - 14  Karta meczu
Partisans - Grandmaster Flash 17 - 5  Karta meczu
JR - Grandmaster Flash 20 - 8  Karta meczu
Grandmaster Flash - Pulsar 16 - 14  Karta meczu
Grandmaster Flash - Mojra 4 - 20  Karta meczu
Kujawiak - Grandmaster Flash 12 - 8  Karta meczu
Discover Scooby Doo - Grandmaster Flash 8 - 7  Karta meczu
Grandmaster Flash - Party Boys 19 - 10  Karta meczu
Przemek Saleta - Grandmaster Flash 13 - 14  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
indoor58401869.0 %81014.066011.4150
Suma58401869.0 %81014.066011.4150
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
WLU* 2018/19Open21310376.9%18814.514711.341
WLU* 2016/17Open4149564.3%17812.714610.432
WLU* 2015Open10146842.9%14210.119814.1-56
WZIU 2012/13Open3108280.0%19719.711011.087
Józbee 2012Open1770100.0%10515.0598.446

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
4hands - Grandmaster Flash9 - 21WZIU 2012/13: Grupa A
Grandmaster Flash - Kosmorucha Rangers21 - 6WZIU 2012/13: Grupa A
Grandmaster Flash - RJP19 - 8WZIU 2012/13: Grupa A
Tłuste Dyski Kebab - Grandmaster Flash5 - 21WZIU 2012/13: Grupa A
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku13 - 16WZIU 2012/13: O miejsca 1-4
RJP - Grandmaster Flash10 - 24WZIU 2012/13: O miejsca 1-4 Finały
4hands - Grandmaster Flash14 - 21WZIU 2012/13: Górny pool
Grandmaster Flash - Kosmorucha Power15 - 19WZIU 2012/13: Górny pool
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku21 - 12WZIU 2012/13: Górny pool
RJP - Grandmaster Flash11 - 21WZIU 2012/13: Górny pool
Meowing Cheetahs - Grandmaster Flash21 - 14WLU* 2018/19: Finał
4hands - Grandmaster Flash13 - 6WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - Grandmaster Flash9 - 19WLU* 2018/19: Liga
Girls Stay Home - Grandmaster Flash10 - 11WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk18 - 13WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - JR17 - 9WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - Meowing Cheetahs6 - 16WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - RJP16 - 12WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - Ultimatum18 - 9WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - ZetWueRowie17 - 10WLU* 2018/19: Liga
Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Grandmaster Flash3 - 20WLU* 2018/19: Liga
Przemek Saleta - Grandmaster Flash14 - 15WLU* 2018/19: Liga
Tychy Claws - Grandmaster Flash8 - 11WLU* 2018/19: Liga
DŻA - Grandmaster Flash21 - 9WLU* 2016/17: O 3. miejsce
Discover Scooby Doo - Grandmaster Flash10 - 9WLU* 2016/17: Liga
Discover Scrappy Doo - Grandmaster Flash11 - 15WLU* 2016/17: Liga
dyskoPolot - Grandmaster Flash2 - 21WLU* 2016/17: Liga
DŻA - Grandmaster Flash18 - 7WLU* 2016/17: Liga
Grandmaster Flash - 4hands7 - 8WLU* 2016/17: Liga
Grandmaster Flash - Bez Cudnych Kosmodysk9 - 15WLU* 2016/17: Liga
Grandmaster Flash - Nine Hills14 - 8WLU* 2016/17: Liga
Grandmaster Flash - Perun8 - 7WLU* 2016/17: Liga
Grandmaster Flash - Przemek Saleta16 - 5WLU* 2016/17: Liga
Grandmaster Flash - Ultimatum Neptun17 - 15WLU* 2016/17: Liga
Grandmaster Flash - Ultimatum Posejdon21 - 4WLU* 2016/17: Liga
JR - Grandmaster Flash13 - 15WLU* 2016/17: Liga
RJP - Grandmaster Flash9 - 10WLU* 2016/17: Liga
Discover Scooby Doo - Grandmaster Flash8 - 7WLU* 2015: Liga
Grandmaster Flash - Bednarska9 - 18WLU* 2015: Liga
Grandmaster Flash - Discover Scrappy Doo6 - 17WLU* 2015: Liga
Grandmaster Flash - Dockers15 - 14WLU* 2015: Liga
Grandmaster Flash - Mojra4 - 20WLU* 2015: Liga
Grandmaster Flash - Party Boys19 - 10WLU* 2015: Liga
Grandmaster Flash - Perun6 - 20WLU* 2015: Liga
Grandmaster Flash - Pickup13 - 7WLU* 2015: Liga
Grandmaster Flash - Pulsar16 - 14WLU* 2015: Liga
JR - Grandmaster Flash20 - 8WLU* 2015: Liga
Kujawiak - Grandmaster Flash12 - 8WLU* 2015: Liga
Partisans - Grandmaster Flash17 - 5WLU* 2015: Liga
Przemek Saleta - Grandmaster Flash13 - 14WLU* 2015: Liga
Ultimatum - Grandmaster Flash8 - 12WLU* 2015: Liga
Grandmaster Flash - Cool Flights20 - 4Józbee 2012: Grupa Mojito
Grandmaster Flash - Flight Club16 - 5Józbee 2012: Grupa Mojito
Grandmaster Flash - FLOW Wratislavia14 - 13Józbee 2012: Grupa Mojito
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku10 - 9Józbee 2012: Grupa Mojito
Grandmaster Flash - Nine Hills16 - 9Józbee 2012: Grupa Mojito
Grandmaster Flash - Warsaw United15 - 8Józbee 2012: O miejsca 1-4
Grandmaster Flash - FLOW Wratislavia14 - 11Józbee 2012: O miejsca 1-4 Finały