English Polski
Zaloguj się

Cutovice (mixed)

Drużyna: AZS WST Cutovice Katowice

Mistrzostwa Polski Mixed 2015 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#13 Adrian Sosna4358
#16 Aleksandra Siwiorek2000
#51 Anna Kwiaton4112
#15 Bogumiła Gręda2000
#19 Filip Kostrzewski4202
#11 Hanna Kacorzyk4011
#12 Honorata Łakomska2000
#23 Karol Urbanek3000
#6 Klaudia Gracka4202
#50 Łukasz Adam4314
#37 Łukasz Palka4044
#1 Łukasz Szczembara410010
#63 Maciej Tomiczek4011
#8 Marcin Hamm4213
#49 Mariusz Bruj4134
#5 Mateusz Frowal4022
#72 Mateusz Palka4112
#18 Michał Mika4000
#9 Oliwia Kopcik4000
#17 Oskar Kałuża3000
#52 Paula Sagan4055

Mistrzostwa Polski Mixed 2015:

Kategoria: Kwalifikacje Południe

Cutovice - Flow 5 - 15  Karta meczu
Spirit on Lemon - Cutovice 14 - 8  Karta meczu
KrakUF - Cutovice 8 - 4  Karta meczu
Cutovice - Flow Junior 9 - 3  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
beach84450.0 %617.6627.8-1
indoor95455.6 %11312.613014.4-17
outdoor1331023.1 %1058.116112.4-56
Suma30121840.0 %2799.335311.8-74
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
Mistrzostwa Polski Mixed 2015Mistrzostwa Mixed1561516.7%549.08514.2-31
Mistrzostwa Polski Mixed 2015Kwalifikacje Południe441325.0%266.54010.0-14
I Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed984450.0%617.6627.8-1
Halowe Mistrzostwa Polski 2015Kwalifikacje Południe84040.0%369.07518.8-39
Halowe Mistrzostwa Polski 2015II Liga1550100.0%7715.45511.022
Południowa Liga Ultimate 2014Kolejka 5331233.3%258.33612.0-11

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
Cutovice - Nine Hills6 - 9I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Cutovice - Ultimatum Sztorm5 - 7I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
KWR Knury - Cutovice13 - 6I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Tłuste Dyski - Cutovice9 - 5I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Wamako Forest - Cutovice3 - 13I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
KrakUF - Cutovice7 - 8I Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-16
Ultimatum Sztorm - Cutovice6 - 9I Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-16 Finały
Cutovice - Albatros9 - 8I Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-16 Półfinały
Cutovice - Freezebeatz7 - 15Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Frisbnik - Cutovice8 - 11Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Gunslingers - Cutovice13 - 7Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Cutovice - Flow5 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Grupa
Cutovice - Flow Junior9 - 3Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Grupa
KrakUF - Cutovice8 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Grupa
Spirit on Lemon - Cutovice14 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Grupa
Cutovice - KrakUF12 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Grupa D
Cutovice - Ultimatum8 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Grupa D
Tłuste Dyski - Cutovice15 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Grupa D
Zawierucha - Cutovice15 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2015: O miejsca 9-16
Cutovice - Albatros13 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2015: O miejsca 9-16 Finały
Tłuste Dyski - Cutovice15 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2015: O miejsca 9-16 Półfinały
Flow 2 - Cutovice14 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2015: O 7. miejsce
Cutovice - KrakUF11 - 23Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa B
Flow - Cutovice25 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa B
Gunslingers - Cutovice13 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa B
Cutovice - Flyons20 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa Y
Flow 2 - Cutovice11 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa Y
Freezebeatz - Cutovice12 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa Y
Albatros - Cutovice13 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2015: O miejsca 17-20
Freezebeatz - Cutovice12 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2015: O miejsca 17-20 Finały