WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

Egeszsegedre (mixed)

I Plażowe Mistrzostwa Polski - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#21 Adam Świderski813316
#10 Aleksandra Kocbuch881725
#6 Barbara Raba8099
#17 Bartłomiej Kmieciak88210
#68 Bartosz Kasprzyk8101222
#2 Dawid Tomiak812416
#46 Karolina Gajewska8404
#9 Katarzyna Behnke8145
#1 Katarzyna Zawierucha8336
#83 Łukasz Sadłowski8213
#18 Maurycy Szpak8437
#23 Michał Maciołek8044
#0 Patrycja Paczyńska-Jasińska811213
#70 Piotr Biskupski8505
#69 Tomasz Koc86410

I Plażowe Mistrzostwa Polski:

Kategoria: Mixed

Egeszsegedre - Seagulls 13 - 2  Karta meczu
Flow AZS AWF - Egeszsegedre 12 - 7  Karta meczu
Ultimatum Szkwał - Egeszsegedre 2 - 13  Karta meczu
4hands - Egeszsegedre 7 - 11  Karta meczu
Egeszsegedre - Albatros 10 - 7  Karta meczu
Egeszsegedre - Zawierucha 9 - 8  Karta meczu
Flow AZS AWF - Egeszsegedre 11 - 7  Karta meczu
Egeszsegedre - RJP 8 - 10  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
beach28141450.0 %2187.82077.411
Suma28141450.0 %2187.82077.411
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
IV Plażowe Mistrzostwa PolskiPlażowe Mistrzostwa Polski872528.6%446.3598.4-15
III Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed873442.9%527.4578.1-5
II Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed964266.7%447.3325.312
I Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed485362.5%789.8597.419

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
Albatros - Egeszsegedre7 - 13IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Czarna Kompania - Egeszsegedre9 - 6IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Egeszsegedre - 71 Wratislavia6 - 4IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Egeszsegedre - Grandmaster Flash6 - 8IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
BC Kosmodysk - Egeszsegedre13 - 3IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Egeszsegedre - Zawierucha7 - 8IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
Egeszsegedre - Frisbnik3 - 10IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Półfinały
#967 - Egeszsegedre5 - 9III Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Egeszsegedre - Uwaga Pies9 - 8III Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Egeszsegedre - Zawierucha Apotex4 - 7III Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Ultimatum Sztorm - Egeszsegedre7 - 9III Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Flow - Egeszsegedre11 - 5III Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Egeszsegedre - Ultimatum Sztorm9 - 10III Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
Albatros - Egeszsegedre9 - 7III Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Półfinały
Egeszsegedre - Dirty Dishes8 - 2II Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Egeszsegedre - Nine Hills3 - 8II Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Kato Vice - Egeszsegedre7 - 4II Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Ultimatum Szkwał - Egeszsegedre2 - 10II Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Egeszsegedre - Dirty Dishes10 - 6II Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-12
Egeszsegedre - Seagulls9 - 7II Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-12 Finały
4hands - Egeszsegedre7 - 11I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Egeszsegedre - Albatros10 - 7I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Egeszsegedre - Seagulls13 - 2I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Flow AZS AWF - Egeszsegedre12 - 7I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Ultimatum Szkwał - Egeszsegedre2 - 13I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
Egeszsegedre - Zawierucha9 - 8I Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Egeszsegedre - RJP8 - 10I Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
Flow AZS AWF - Egeszsegedre11 - 7I Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Półfinały