Flow Junior (U20 mixed)
Drużyna: KS Flow Wrocław
Młodzieżowe MP 2014 - Skład zespołu:
Imię i nazwisko | Mecze | Asysty | Punkty | Suma |
---|---|---|---|---|
#12 Aleksandra Szczuraszyk | 2 | 0 | 0 | 0 |
#9 Anna Banaś | 5 | 0 | 0 | 0 |
#4 Anna Grzeszczak | 5 | 0 | 0 | 0 |
#77 Daniel Błach | 5 | 1 | 1 | 2 |
#18 David Bwire Ekonjo | 5 | 4 | 1 | 5 |
#74 Dawid Marzec | 5 | 0 | 1 | 1 |
#33 Dominika Barańska | 5 | 0 | 0 | 0 |
#71 Jakub Bogda | 5 | 1 | 0 | 1 |
#2 Jakub Zabuski | 2 | 0 | 0 | 0 |
#14 Jarosław Szczuraszyk | 2 | 0 | 0 | 0 |
#16 Julia Brzezicka | 5 | 0 | 0 | 0 |
#3 Kamil Iwanek | 3 | 0 | 0 | 0 |
#69 Katarzyna Dobosiewicz | 5 | 1 | 0 | 1 |
#39 Katarzyna Łabuda | 3 | 0 | 0 | 0 |
#23 Kinga Zaryczna | 5 | 0 | 0 | 0 |
#21 Konrad Idler | 2 | 0 | 0 | 0 |
#10 Krzysztof Szydłowski | 2 | 0 | 0 | 0 |
#42 Maciej Pająk | 5 | 1 | 1 | 2 |
#0 Maciej Skorupa | 5 | 1 | 0 | 1 |
#13 Małgorzata Czaplińska | 5 | 0 | 2 | 2 |
#91 Marcel Byndas | 5 | 1 | 0 | 1 |
#6 Martyna Pochodyła | 3 | 0 | 1 | 1 |
#78 Natalia Lament | 5 | 0 | 0 | 0 |
#5 Olga Gnatowicz | 5 | 0 | 0 | 0 |
#98 Paweł Mierzwiński | 5 | 0 | 1 | 1 |
#61 Rafał Furman | 5 | 0 | 1 | 1 |
#11 Wiktoria Jędrasik | 5 | 0 | 1 | 1 |
Młodzieżowe MP 2014:
Kategoria: Mixed
Brave Beavers | - | Flow Junior | 13 | - | 1 | Karta meczu | ||
Flow Junior | - | Frisbnik | 1 | - | 13 | Karta meczu | ||
Flow Junior | - | Hammer Time | 0 | - | 13 | Karta meczu | ||
71 Wratislavia | - | Flow Junior | 12 | - | 3 | Karta meczu | ||
Nine Hills 2 | - | Flow Junior | 8 | - | 7 | Karta meczu |
Historia:
Rodzaj turnieju | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | % zwyc. | Pkt. zdobyte | Zdob./mecz | Pkt. stracone | Strac./mecz | Różnica pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
indoor | 5 | 3 | 2 | 60.0 % | 87 | 17.4 | 46 | 9.2 | 41 |
outdoor | 25 | 14 | 11 | 56.0 % | 197 | 7.9 | 184 | 7.4 | 13 |
Suma | 30 | 17 | 13 | 56.7 % | 284 | 9.5 | 230 | 7.7 | 54 |
Turniej | Kategoria | Miejsce | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | % zwyc. | Pkt. zdobyte | Zdob./mecz | Pkt. stracone | Strac./mecz | Różnica pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Młodzieżowe MP 2021 | U20 Mixed | 1 | 4 | 4 | 0 | 100.0% | 44 | 11.0 | 12 | 3.0 | 32 |
Młodzieżowe MP 2018 | U20 Mixed | 2 | 4 | 3 | 1 | 75.0% | 38 | 9.5 | 20 | 5.0 | 18 |
Młodzieżowe MP 2017 | U20 Mixed | 1 | 5 | 4 | 1 | 80.0% | 44 | 8.8 | 26 | 5.2 | 18 |
Młodzieżowe HMP 2017 | U20 Mixed | 3 | 5 | 3 | 2 | 60.0% | 87 | 17.4 | 46 | 9.2 | 41 |
Młodzieżowe MP 2016 | Mixed | 3 | 4 | 2 | 2 | 50.0% | 40 | 10.0 | 37 | 9.3 | 3 |
Młodzieżowe MP 2015 | Mixed | 5 | 3 | 1 | 2 | 33.3% | 19 | 6.3 | 30 | 10.0 | -11 |
Młodzieżowe MP 2014 | Mixed | 8 | 5 | 0 | 5 | 0.0% | 12 | 2.4 | 59 | 11.8 | -47 |
Historia meczów
Zespół | Wynik | Kategoria |
---|---|---|
71 Wratislavia - Flow Junior | 12 - 3 | Młodzieżowe MP 2014: O miejsca 5-8 |
71 Wratislavia - Flow Junior | 9 - 15 | Młodzieżowe HMP 2017: O miejsca 1-4 Finały |
71 Wratislavia - Flow Junior | 7 - 8 | Młodzieżowe MP 2015: O miejsca 5-6 |
ATRE Indians - Flow Junior | 3 - 11 | Młodzieżowe MP 2021: U20 |
Brave Beavers - Flow Junior | 13 - 1 | Młodzieżowe MP 2014: Grupa A |
Brave Beavers - Flow Junior | 5 - 9 | Młodzieżowe MP 2017: Grupa |
Brave Beavers - Flow Junior | 14 - 10 | Młodzieżowe HMP 2017: O miejsca 1-4 |
Brave Beavers - Flow Junior | 11 - 9 | Młodzieżowe MP 2016: O miejsca 1-4 |
Brave Beavers - Flow Junior | 13 - 3 | Młodzieżowe MP 2015: Grupa B |
Flow Junior - 71 Wratislavia | 11 - 8 | Młodzieżowe MP 2016: O miejsca 1-4 Finały |
Flow Junior - 71 Wratislavia | 11 - 1 | Młodzieżowe MP 2018: Grupa A |
Flow Junior - 71 Wratislavia | 9 - 4 | Młodzieżowe MP 2017: Grupa |
Flow Junior - Frisbnik | 7 - 13 | Młodzieżowe MP 2016: Grupa B |
Flow Junior - Frisbnik | 1 - 13 | Młodzieżowe MP 2014: Grupa A |
Flow Junior - Frisbnik | 3 - 8 | Młodzieżowe MP 2017: Grupa |
Flow Junior - Grandmaster Flash | 11 - 4 | Młodzieżowe MP 2021: U20 |
Flow Junior - Grandmaster Fresh | 31 - 1 | Młodzieżowe HMP 2017: Baraże |
Flow Junior - Hammer Time | 0 - 13 | Młodzieżowe MP 2014: Grupa A |
Flow Junior - Mad Hatters | 13 - 3 | Młodzieżowe MP 2018: O miejsca 1-4 |
Flow Junior - Mad Hatters | 11 - 2 | Młodzieżowe MP 2021: U20 |
Flow Junior - Nine Hills | 8 - 10 | Młodzieżowe MP 2015: Grupa B |
Flow Junior - Young Brave Beavers | 23 - 5 | Młodzieżowe HMP 2017: Grupa A |
Flow Junior - Young Brave Beavers | 6 - 10 | Młodzieżowe MP 2018: O miejsca 1-4 Finały |
Flyons - Flow Junior | 5 - 13 | Młodzieżowe MP 2016: Grupa B |
Frisbnik - Flow Junior | 8 - 11 | Młodzieżowe MP 2017: Finał |
Frisbnik - Flow Junior | 17 - 8 | Młodzieżowe HMP 2017: Grupa A |
Nine Hills 2 - Flow Junior | 8 - 7 | Młodzieżowe MP 2014: O miejsca 5-8 Finały |
Ohana - Flow Junior | 6 - 8 | Młodzieżowe MP 2018: Grupa A |
Sky This - Flow Junior | 3 - 11 | Młodzieżowe MP 2021: U20 |
UltiMazowsze - Flow Junior | 1 - 12 | Młodzieżowe MP 2017: Grupa |