WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

Brave Beavers (U20 mixed)

Drużyna: Brave Beavers Dopiewo

Młodzieżowe MP 2014 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#15 Adam Kazimierczak5000
#8 Adam Woźniak5000
#10 Bogusz Nowak5000
#4 Daniel Niedziela5213
#17 Dawid Niedziela5000
#1 Dawid Włóka5426
#24 Dominika Furmanek5123
#95 Filip Pawlak5112
#14 Filip Szmyt5156
#2 Karolina Bochniak5000
#22 Katarzyna Młodzikowska5145
#18 Kornelia Chalamska5000
#5 Maciej Łukasiewicz5011
#66 Maciej Płaszek5000
#30 Mateusz Gibki59211
#7 Mateusz Rybarczyk5000
#43 Michał Schiller5134
#98 Michał Statucki5718
#6 Monika Bochniak5000
#34 Norbert Staniszewski5101323
#9 Paulina Woś5011
#13 Roland Furmanek5000
#21 Wojciech Woźniak5022

Młodzieżowe MP 2014:

Kategoria: Mixed

Brave Beavers - Flow Junior 13 - 1  Karta meczu
Hammer Time - Brave Beavers 6 - 10  Karta meczu
Frisbnik - Brave Beavers 13 - 1  Karta meczu
Nine Hills - Brave Beavers 11 - 9  Karta meczu
Chewra Badgers - Brave Beavers 8 - 6  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
indoor43175.0 %8521.34210.543
outdoor1711664.7 %1649.61156.849
Suma2114766.7 %24911.91577.592
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
Młodzieżowe MP 2017U20 Mixed342250.0%338.3266.57
Młodzieżowe HMP 2017U20 Mixed243175.0%8521.34210.543
Młodzieżowe MP 2016Mixed243175.0%4010.0358.85
Młodzieżowe MP 2015Mixed1440100.0%5213.0153.837
Młodzieżowe MP 2014Mixed452340.0%397.8397.80

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
71 Wratislavia - Brave Beavers6 - 12Młodzieżowe MP 2017: Grupa
Brave Beavers - KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW5 - 9Młodzieżowe MP 2017: Grupa
Brave Beavers - UltiMazowsze13 - 0Młodzieżowe MP 2017: Grupa
Frisbnik Rybnik - Brave Beavers11 - 3Młodzieżowe MP 2017: Grupa
71 Wratislavia - Brave Beavers8 - 13Młodzieżowe MP 2016: Grupa A
Brave Beavers - Nine Hills10 - 5Młodzieżowe MP 2016: Grupa A
Brave Beavers - Flow Junior AZS AWF11 - 9Młodzieżowe MP 2016: O miejsca 1-4
Brave Beavers - Frisbnik6 - 13Młodzieżowe MP 2016: O miejsca 1-4 Finały
Brave Beavers - Flow Junior AZS AWF13 - 3Młodzieżowe MP 2015: Grupa B
Nine Hills - Brave Beavers10 - 13Młodzieżowe MP 2015: Grupa B
Brave Beavers - Flyons13 - 1Młodzieżowe MP 2015: O miejsca 1-4
Frisbnik - Brave Beavers1 - 13Młodzieżowe MP 2015: O miejsca 1-4 Finały
Brave Beavers - Flow Junior13 - 1Młodzieżowe MP 2014: Grupa A
Frisbnik - Brave Beavers13 - 1Młodzieżowe MP 2014: Grupa A
Hammer Time - Brave Beavers6 - 10Młodzieżowe MP 2014: Grupa A
Nine Hills - Brave Beavers11 - 9Młodzieżowe MP 2014: O miejsca 1-4
Chewra Badgers - Brave Beavers8 - 6Młodzieżowe MP 2014: O miejsca 1-4 Finały
Brave Beavers - 71 Wratislavia19 - 10Młodzieżowe HMP 2017: Grupa B
Grandmaster Fresh - Brave Beavers 2 - 40Młodzieżowe HMP 2017: Grupa B
Brave Beavers - KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW14 - 10Młodzieżowe HMP 2017: O miejsca 1-4
Frisbnik - Brave Beavers 20 - 12Młodzieżowe HMP 2017: O miejsca 1-4 Finały