WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Gotta Go (mixed)

Drużyna: Gotta Go Mikołów

Południowa Liga Ultimate 2014 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#1 Dagmara Gdala6101
#32 Eryk Skórzewski6202
#4 Filip Kostrzewski5000
#7 Kamil Śladkowski5000
#37 Łukasz Palka6011
#2 Magdalena Gdula5000
#2 Marcin Bolcek0000
#86 Marcin Chronowski6112
#6 Marcin Hamm6224
#0 Mariusz Bruj6101
#5 Mateusz Frowal6033
#72 Mateusz Palka6033
#69 Olek Zimmermann6000
#3 Oliwia Kopcik5000
#24 Piotr Olesch6202

Południowa Liga Ultimate 2014:

Kategoria: Kolejka 2

Gotta Go - 2obvious 5 - 10  Karta meczu
KrakUF - Gotta Go 11 - 4  Karta meczu
Freezebeatz - Gotta Go 10 - 0  Karta meczu
Frisbnik - Gotta Go 9 - 2  Karta meczu
Gotta Go - Spirit on Lemon 3 - 15  Karta meczu
Gotta Go - Gunslingers 0 - 12  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
indoor41325.0 %235.85012.5-27
outdoor170170.0 %452.61689.9-123
Suma211204.8 %683.221810.4-150
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
Południowa Liga Ultimate 2014Kolejka 185050.0%153.0397.8-24
Południowa Liga Ultimate 2014Kolejka 276060.0%142.36711.2-53
Południowa Liga Ultimate 2014Kolejka 376060.0%162.76210.3-46
Południowa Liga Ultimate 2013/14Kolejka 5941325.0%235.85012.5-27

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
Freezebeatz - Gotta Go6 - 1Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Freezebeatz - Gotta Go10 - 0Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Frisbnik - Gotta Go14 - 4Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Frisbnik - Gotta Go9 - 2Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Gotta Go - 2obvious5 - 10Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Gotta Go - Gunslingers0 - 12Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Gotta Go - Gunslingers6 - 10Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Gotta Go - KrakUF2 - 10Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Gotta Go - Pickup Team3 - 8Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Gotta Go - Spirit on Lemon3 - 15Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
KrakUF - Gotta Go11 - 4Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Spirit on Lemon - Gotta Go14 - 0Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
71 Wratislavia - Gotta Go7 - 4Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa B
Gotta Go - Freezebeatz4 - 6Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa B
KrakUF + 2obvious - Gotta Go13 - 1Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa B
Ultra Filet - Gotta Go6 - 2Południowa Liga Ultimate 2014: O miejsca 5-8
Gotta Go - Frisbnik4 - 7Południowa Liga Ultimate 2014: O miejsca 5-8 Finały
Gotta Go - Ultra Filet7 - 5Południowa Liga Ultimate 2013/14: O 9. miejsce
AZS Politechnika Opolska - Gotta Go13 - 8Południowa Liga Ultimate 2013/14: Baraż
Frisbnik - Gotta Go14 - 5Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa C
Gotta Go - 2obvious3 - 18Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa C