English Polski
Zaloguj się

Gotta Go (mixed)

Drużyna: Gotta Go Mikołów

Południowa Liga Ultimate 2013/14 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#0 Artur Kalinka0000
#37 Łukasz Palka1101
#7 Marcin Bollek1011
#0 Mariusz Bruj1000
#5 Mateusz Frowal1000
#72 Mateusz Palka1000
#69 Olek Zimmermann1101
#24 Piotr Olesch1011

Południowa Liga Ultimate 2013/14:

Kategoria: Kolejka 5

Frisbnik - Gotta Go 14 - 5  Karta meczu
Gotta Go - 2obvious 3 - 18  Karta meczu
AZS Politechnika Opolska - Gotta Go 13 - 8
Gotta Go - Ultra Filet 7 - 5

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
indoor41325.0 %235.85012.5-27
outdoor170170.0 %452.61689.9-123
Suma211204.8 %683.221810.4-150
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
Południowa Liga Ultimate 2014Kolejka 185050.0%153.0397.8-24
Południowa Liga Ultimate 2014Kolejka 276060.0%142.36711.2-53
Południowa Liga Ultimate 2014Kolejka 376060.0%162.76210.3-46
Południowa Liga Ultimate 2013/14Kolejka 5941325.0%235.85012.5-27

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
71 Wratislavia - Gotta Go7 - 4Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa B
AZS Politechnika Opolska - Gotta Go13 - 8Południowa Liga Ultimate 2013/14: Baraż
Freezebeatz - Gotta Go6 - 1Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Freezebeatz - Gotta Go10 - 0Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Frisbnik - Gotta Go14 - 5Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa C
Frisbnik - Gotta Go14 - 4Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Frisbnik - Gotta Go9 - 2Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Gotta Go - 2obvious5 - 10Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Gotta Go - 2obvious3 - 18Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa C
Gotta Go - Freezebeatz4 - 6Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa B
Gotta Go - Frisbnik4 - 7Południowa Liga Ultimate 2014: O miejsca 5-8 Finały
Gotta Go - Gunslingers6 - 10Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Gotta Go - Gunslingers0 - 12Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Gotta Go - KrakUF2 - 10Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Gotta Go - Pickup Team3 - 8Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Gotta Go - Spirit on Lemon3 - 15Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Gotta Go - Ultra Filet7 - 5Południowa Liga Ultimate 2013/14: O 9. miejsce
KrakUF - Gotta Go11 - 4Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
KrakUF + 2obvious - Gotta Go13 - 1Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa B
Spirit on Lemon - Gotta Go14 - 0Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Ultra Filet - Gotta Go6 - 2Południowa Liga Ultimate 2014: O miejsca 5-8