English Polski
Zaloguj się

Ultra Filet (mixed)

Drużyna: Ultra Filet Kraków

Halowe Mistrzostwa Polski 2014 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#12 Grzegorz Gołczyński5000
#0 Izabela Obrok5235
#22 Jakub Czekaj2000
#99 Jan Musiał1000
#26 Julia Hardy5022
#13 Justyna Szwajcowska5213
#45 Krzysztof Dalek1000
#6 Magdalena Szal5011
#8 Marcin Leśnicki5000
#24 Michał Gorzkowski5000
#7 Monika Górecka5000
#27 Patrycja Zagata5000
#10 Paweł Woś5000
#69 Robert Walas5101
#44 Sebastian Dziadzio5000
#89 Vaclav Sixta5000
#33 Wojciech Salis5000

Halowe Mistrzostwa Polski 2014:

Kategoria: Kwalifikacje Południe

Gunslingers - Ultra Filet 12 - 5  Karta meczu
Ultra Filet - KrakUF 5 - 22  Karta meczu
Flow AZS AWF - Ultra Filet 16 - 1  Karta meczu
2obvious - Ultra Filet 8 - 2 D  Karta meczu
Ultra Filet - AZS Politechnika Opolska 4 - 12 H  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
indoor211204.8 %904.326812.8-178
outdoor52340.0 %193.8367.2-17
Suma2632311.5 %1094.230411.7-195
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
Południowa Liga Ultimate 2014Kolejka 1652340.0%193.8367.2-17
Halowe Mistrzostwa Polski 2014Kwalifikacje Południe85050.0%173.47014.0-53
Południowa Liga Ultimate 2013/14Kolejka 1104040.0%174.35413.5-37
Południowa Liga Ultimate 2013/14Kolejka 2104040.0%164.04711.8-31
Południowa Liga Ultimate 2013/14Kolejka 4841325.0%235.85714.3-34
Południowa Liga Ultimate 2013/14Kolejka 5104040.0%174.34010.0-23

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
Gunslingers - Ultra Filet8 - 2Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Spirit on Lemon - Ultra Filet13 - 0Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Ultra Filet - Frisbnik6 - 5Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
Ultra Filet - Gotta Go6 - 2Południowa Liga Ultimate 2014: O miejsca 5-8
Ultra Filet - 71 Wratislavia5 - 8Południowa Liga Ultimate 2014: O miejsca 5-8 Finały
Gotta Go - Ultra Filet7 - 5Południowa Liga Ultimate 2013/14: O 9. miejsce
Ultra Filet - AZS Politechnika Opolska5 - 13Południowa Liga Ultimate 2013/14: O 9. miejsce
Ultra Filet - pickup5 - 6Południowa Liga Ultimate 2013/14: O 9. miejsce
Ultra Filet - Zakalec4 - 12Południowa Liga Ultimate 2013/14: Baraż
Whisky Dysky - Ultra Filet14 - 6Południowa Liga Ultimate 2013/14: Baraż
Gunslingers - Ultra Filet7 - 6Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A
Ultra Filet - Flow AZS AWF3 - 17Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A
Ultra Filet - Kinbsirf3 - 9Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A
Ultra Filet - KrakUF2 - 18Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa B
Ultra Filet - Spirit on Lemon4 - 22Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa B
Whisky Dysky - Ultra Filet13 - 6Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa B
Whisky Dysky - Ultra Filet11 - 5Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa B
Frisbnik - Ultra Filet15 - 4Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa C
Ultra Filet - KrakUF2 - 12Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa C
Freezebeatz - Ultra Filet16 - 3Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa F
Ultra Filet - pickup10 - 6Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa F
Flow AZS AWF - Ultra Filet16 - 1Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Grupa A
Gunslingers - Ultra Filet12 - 5Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Grupa A
Ultra Filet - KrakUF5 - 22Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Grupa A
2obvious - Ultra Filet8 - 2Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - O miejsca 5-8
Ultra Filet - AZS Politechnika Opolska4 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - O miejsca 5-8 Finały