WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Zdobywcy Oskarów (mixed)

Drużyna: Zdobywcy Oskarów Łódź

Mistrzostwa Polski Mixed 2013 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#3 Aleksandra Gajewska5055
#6 Aneta Kaflowska5000
#29 Anna Sagniak5000
#36 Daria Smolińska5000
#95 Jakub Frisz5202
#22 Jakub Popowski5314
#25 Katarzyna Wincek2000
#23 Maciej Dziedzicki5404
#5 Marta Gielec5011
#89 Michał Żyndżo5202
#1 Mirosław Maliszewski58614
#10 Paweł Sośnierz5033
#17 Rafał Witczak5022
#9 Szymon Ciupak57815

Mistrzostwa Polski Mixed 2013:

Kategoria: Kwalifikacje Centrum

Zdobywcy Oskarów - muJAHedini dysku 2 - 15  Karta meczu
4hands - Zdobywcy Oskarów 12 - 4  Karta meczu
RJP - Zdobywcy Oskarów 9 - 6  Karta meczu
Tłuste Dyski - Zdobywcy Oskarów 10 - 7  Karta meczu
Zdobywcy Oskarów - BC Kosmodysk 7 - 13  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
indoor136746.2 %19114.718814.53
outdoor113827.3 %1029.312211.1-20
Suma2491537.5 %29312.231012.9-17
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
Mistrzostwa Polski Mixed 2013Kwalifikacje Centrum85050.0%265.25911.8-33
Halowe Mistrzostwa Polski 2013Kwalifikacje Centrum763350.0%10016.79716.23
Halowe Mistrzostwa Polski 2011Mixed773442.9%9113.09113.00
Mistrzostwa Polski Mixed 2010Mixed1163350.0%7612.76310.513

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
4hands - Zdobywcy Oskarów12 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Centrum - Grupa B
RJP - Zdobywcy Oskarów9 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Centrum - Grupa B
Zdobywcy Oskarów - muJAHedini dysku2 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Centrum - Grupa B
Tłuste Dyski - Zdobywcy Oskarów10 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Centrum - O miejsca 5-8
Zdobywcy Oskarów - BC Kosmodysk7 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Centrum - O miejsca 5-8 Finały
Warsaw Phoenix - Zdobywcy Oskarów14 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2010: Grupa D
Zdobywcy Oskarów - BC Kosmorasz15 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2010: Grupa D
Zdobywcy Oskarów - Spirit on Lemon7 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2010: Grupa D
Zdobywcy Oskarów - Mashtalesh17 - 3Mistrzostwa Polski Mixed 2010: O miejsca 9-16
4hands - Zdobywcy Oskarów10 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2010: O miejsca 9-16 Finały
Zdobywcy Oskarów - Nine Hills12 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2010: O miejsca 9-16 Półfinały
Zdobywcy Oskarów - Zawierucha16 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Baraże
muJAHedini dysku - Zdobywcy Oskarów18 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Grupa A
RJP - Zdobywcy Oskarów16 - 22Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Grupa A
Zdobywcy Oskarów - Flight Club17 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Grupa A
RJP - Zdobywcy Oskarów20 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2013: O miejsca 5-8
Zdobywcy Oskarów - WTF Team21 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2013: O miejsca 5-8 Finały
Zdobywcy Oskarów - Odpalamy WD18 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2011: O 7. miejsce
Nine Hills - Zdobywcy Oskarów10 - 19Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Grupa D
Zdobywcy Oskarów - Grandmaster Flash7 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Grupa D
Zdobywcy Oskarów - muJAHedini dysku16 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Grupa D
Spirit on Lemon - Zdobywcy Oskarów19 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Grupa E
Warsaw Fenix - Zdobywcy Oskarów15 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Grupa E
Zdobywcy Oskarów - Furious Goats10 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Grupa E