WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?
[Klasyfikacje turniejów]  [Statystyki turniejów]  [Statystyki wszechczasów]  

TOP 100 statystyk wszechczasów

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Adam TomczykHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP41617955382333
2.Piotr ŚwierkotHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP37712833151598
3.Piotr LatoszewskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH35710883481436
4.Krzysztof ZającHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha3365218521373
5.Michał RudyHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk2637225071229
6.Artur SierajHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash3126885041192
7.Andrzej HolnickiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha3468383031141
8.Jan MadejHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk4038252201045
9.Piotr KuszewskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha3686953381033
10.Radosław LenczewskiMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Grandmaster Flash3126193981017
11.Stanisław StupkiewiczHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk4115924221014
12.Marcin GossHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands3216253781003
13.Joanna WojciechowskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH284558399957
14.Mikołaj SmogórHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash295524425949
15.Adam MałekHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands362790144934
16.Stanisław BogusławskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash294588336924
17.Grażyna ChlebickaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands274602265867
18.Lucyna PodgórskaWLU* 2018/19 / ZWR Kocięta241286570856
19.Łukasz AdamskiMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Grandmaster Flash230424420844
20.Wojciech WilkHalowe Mistrzostwa Polski 2016 / BC Kosmodysk219267576843
21.Monika ZaczkowskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP209326507833
22.Kamil FilipHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Nine Hills222418408826
23.Aleksander RedwanHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH371206615821
24.Maciej DanielewskiWLU* 2018/19 / Przemek Saleta271307513820
25.Mikołaj MaślankaWLU* 2018/19 / Grandmaster Flash328393403796
26.Maciej GrabowskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH233350439789
27.Stanisław GrzywalskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH318372403775
28.Michał Orkan-ŁęckiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH307185585770
29.Jakub KucharczykHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH318366400766
30.Julian LiwszicHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH II305596137733
31.Rafał KąckiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha 2.0353607126733
32.Jan MusiałPoligon 2017 / KrakUF237432291723
33.Paulina DulHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH249324394718
34.Katarzyna PodporaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH260267446713
35.Tomasz ZatońHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow Junior Blue217328377705
36.Aleksandra MarszałekMistrzostwa Polski OW 2018 / Troubles289313385698
37.Mariusz NarkiewiczHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha270517176693
38.Wojciech KalbarczykHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP344364305669
39.Filip DobranowskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / KWR Knury191453196649
40.Jakub KurHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH268451190641
41.Patrycja Paczyńska-JasińskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP32483555638
42.Patryk TomiakMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Uwaga Pies18254290632
43.Aleksandra DyśkoWLU* 2018/19 / Grandmaster Flash266230402632
44.Rafał ZgrzywaWLU* 2018/19 / JR162247381628
45.Piotr PrzybyłaHalowe Mistrzostwa Polski 2018 / Ultimatum Sztorm22153395628
46.Robert JanuszewiczHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmłodysk351332296628
47.Konstanty ŚwięcickiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha319281346627
48.Piotr WiśniewskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands284339286625
49.Michał ZygmuntHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / KrakUF287394231625
50.Katarzyna KarpałaHalowe Mistrzostwa Polski 2018 / KATO VICE179383237620
51.Marcin SosnaMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Frisbnik161490127617
52.Anna Bronowska-KurHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH290195417612
53.Paweł KozieradzkiWLU* 2016/17 / Tłuste Dyski13652189610
54.Grzegorz JamińskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 2obvious233443156599
55.Witold ZaborowskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Nine Hills185301295596
56.Wojciech StarzewskiMistrzostwa Polski Mixed 2017 / Grandmaster Flash208441148589
57.Bartosz BorysWLU* 2018/19 / Przemek Saleta268446143589
58.Filip KrynickiWLU* 2018/19 / Grandmaster Flash357297286583
59.Michał DulHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 71 Wratislavia230402177579
60.Bartłomiej SpecjałHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow227324252576
61.Kacper PodgajnyHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands189349226575
62.Ewa Bańbuła-DydaWLU* 2018/19 / Gran Maestras de la Luz304407167574
63.Adrian SosnaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP175220347567
64.Jan ChołoniewskiWLU* 2018/19 / BC Kosmodysk321392149541
65.Mikołaj Folaron-PamułaMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Wrocław Południe163227297524
66.Dawid KazimierczakMistrzostwa Polski Mixed 2018 / BC Kosmodysk233300222522
67.Artur GrzybowskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / KrakUF167198322520
68.Mateusz GibkiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Brave Beavers121408108516
69.Paweł MilanowiczHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow160337175512
70.Remigiusz SzymuraHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Frisbnik170341168509
71.Małgorzata RożekWLU* 2018/19 / mJAH Panie328321181502
72.Sylwia WróblewskaWLU* 2018/19 / 4hands199171328499
73.Maciej AntoniakWLU* 2018/19 / JR234285212497
74.Katarzyna RzążewskaHalowe Mistrzostwa Polski 2018 / 4hands 2211182308490
75.Dorota StanisławskaPoligon 2018 / KATO VICE132149339488
76.Piotr WrzaszczHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Ultimatum189384103487
77.Piotr KliśHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash226357118475
78.Mikołaj CałkaWLU* 2018/19 / JR218349123472
79.Michał RogińskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha 2.0201255214469
80.Michał KrycińskiWLU* 2018/19 / 4hands273312154466
81.Jan BednarskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / KrakUF255165299464
82.Wiktoria MaruszczakHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash246287166453
83.Grzegorz NowakowskiMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Grandmaster Flash173258193451
84.Łukasz DobranowskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / KWR Knury17636289451
85.Paweł WiejskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk213248203451
86.Damian SkrzypczykHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha 2.0271205246451
87.Andrzej StobieckiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmłodysk269295152447
88.Łukasz SzczembaraPoligon 2018 / KATO VICE16739551446
89.Julia WrzosińskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk293252192444
90.Marcin BielewskiMistrzostwa Polski Mixed 2016 / Flow AZS AWF13036280442
91.Mateusz DydaMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Grandmaster Flash174287153440
92.Cezary OlszewskiWLU* 2016/17 / Tłuste Dyski185314126440
93.Miłosz BoruszewskiMistrzostwa Polski OW 2018 / Girls Stay Home197334105439
94.Kamil KindziukWLU* 2018/19 / ZetWueRowie318313126439
95.Krzysztof WątrobaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Frisbnik163148288436
96.Stanisław RządzkiMistrzostwa Polski Mixed 2018 / mJAH274229202431
97.Adam ŁepakHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Nine Hills199230198428
98.Dariusz UrbanikHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow195309118427
99.Piotr PolatowskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands 2241237190427
100.Jakub WróbelHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow201318107425

outdoor

mixed

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Adam TomczykHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP11338774461
2.Piotr ŚwierkotHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP11025990349
3.Michał ZygmuntHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / KrakUF132220105325
4.Piotr LatoszewskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH10526260322
5.Jan MusiałPoligon 2017 / KrakUF110215107322
6.Grzegorz JamińskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 2obvious12724469313
7.Artur GrzybowskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / KrakUF10096183279
8.Chris ProsserHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / KrakUF7318181262
9.Mikołaj SmogórHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash104139121260
10.Marcin GossHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands106152105257
11.Stanisław BogusławskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash8615992251
12.Jan MadejHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk12121338251
13.Bartosz BorysWLU* 2018/19 / Przemek Saleta10421136247
14.Patryk TomiakMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Uwaga Pies7121924243
15.Radosław LenczewskiMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Grandmaster Flash9914882230
16.Andrzej HolnickiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha10218937226
17.Artur SierajHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash87110108218
18.Filip DobranowskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / KWR Knury7716250212
19.Łukasz DobranowskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / KWR Knury8616249211
20.Kamil FilipHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Nine Hills58106101207
21.Krzysztof ZającHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha7466140206
22.Michał DulHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 71 Wratislavia7915254206
23.Stanisław StupkiewiczHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk11913273205
24.Michał RudyHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk6712479203
25.Remigiusz SzymuraHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Frisbnik7514655201
26.Adam MałekHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands11217427201
27.Marcin SosnaMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Frisbnik6717524199
28.Wojciech StarzewskiMistrzostwa Polski Mixed 2017 / Grandmaster Flash7814948197
29.Jan BednarskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / KrakUF10377119196
30.Bartłomiej ŻyłaMistrzostwa Polski OW 2017 / KS AZS AWF Girls Stay Home5512174195

men's

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Kamil FilipHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Nine Hills27384987
2.Michał RudyHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk25394483
3.Jan MusiałPoligon 2017 / KrakUF27383876
4.Filip DobranowskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / KWR Knury30512071
5.Norbert StaniszewskiIV Plażowe Mistrzostwa Polski / Egeszsegedre28492069
6.Tomasz ZatońHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow Junior Blue25333568
7.Witold ZaborowskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Nine Hills26164662
8.Kamil OsieckiMistrzostwa Polski Mixed 2017 / muJAHedini dysku26253560
9.Andrzej HolnickiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha31491160
10.Piotr LatoszewskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH27391958
11.Krzysztof ZającHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha20154257
12.Bartłomiej ŻyłaMistrzostwa Polski OW 2017 / KS AZS AWF Girls Stay Home20282957
13.Piotr KuszewskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha28352257
14.Artur SierajHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash26332356
15.Piotr PrzybyłaHalowe Mistrzostwa Polski 2018 / Ultimatum Sztorm2248654
16.Maciej GrabowskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH21163652
17.Piotr ŚwierkotHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP21351550
18.Piotr WrzaszczHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Ultimatum22391150
19.Piotr MaślankaWLU* 2018/19 / Tychy Claws2844549
20.Paweł MilanowiczHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow18291948
21.Jan GliwaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Frisbnik21252348
22.Dominik DobranowskiMistrzostwa Polski OW 2018 / Uprising32371148
23.Bartłomiej SpecjałHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow23172946
24.Maciej ParysHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / KWR Knury25212546
25.Maciej KołekMistrzostwa Polski OW 2017 / Uprising2273744
26.Jan BednarskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / KrakUF27103444
27.Wojciech KalbarczykHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP26202343
28.Adam TomczykHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP26301343
29.Wiktor FicekPoligon 2018 / AZS Gunslingers Politechnika Rzeszowska28162541
30.Mikołaj Folaron-PamułaMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Wrocław Południe20122840

women's

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Grażyna ChlebickaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands21711384
2.Paulina DulHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH22562783
3.Aleksandra DyśkoWLU* 2018/19 / Grandmaster Flash26243862
4.Joanna WojciechowskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH16421557
5.Elwira PiekartHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / KWR Knury1147956
6.Sylwia WróblewskaWLU* 2018/19 / 4hands27164056
7.Katarzyna PodporaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH24193453
8.Ewa Bańbuła-DydaWLU* 2018/19 / Gran Maestras de la Luz2645853
9.Aleksandra SzyrwielHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow14163349
10.Karolina RyniakMistrzostwa Polski OW 2018 / Flowers13183048
11.Małgorzata RożekWLU* 2018/19 / mJAH Panie28371148
12.Aleksandra KocbuchMistrzostwa Polski Mixed 2016 / 4hands16202646
13.Paulina KowalskaHalowe Mistrzostwa Polski 2017 / Cypher Warszawa15192140
14.Marta UryniakMistrzostwa Polski OW 2018 / Flowers9251338
15.Małgorzata SzagdajHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow19162238
16.Lucyna PodgórskaWLU* 2018/19 / ZWR Kocięta10162036
17.Katarzyna KarpałaHalowe Mistrzostwa Polski 2018 / KATO VICE1629736
18.Patrycja Paczyńska-JasińskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP22102636
19.Julia WrzosińskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk2730636
20.Dorota StanisławskaPoligon 2018 / KATO VICE16102535
21.Magdalena FaliszewskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / KWR Knury19211334
22.Monika ZaczkowskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP12161733
23.Katarzyna RzążewskaHalowe Mistrzostwa Polski 2018 / 4hands 29181432
24.Anna Bronowska-KurHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH16131932
25.Sarah TošnerováWLU* 2016/17 / ZWyRolki1128331
26.Karolina RadzimirskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha16131629
27.Anna ŁukasikIII Plażowe Mistrzostwa Polski / Flow1620929
28.Wiktoria MaruszczakHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash1625429
29.Barbara RodakPoligon 2017 / Kato Vice16181028
30.Katarzyna MarekHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / KWR Knury17111728

U20 mixed

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Marcin SosnaMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Frisbnik18601474
2.Mateusz GibkiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Brave Beavers17531669
3.Daniel BłachHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow21421860
4.Michał SchillerHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Brave Beavers17153247
5.Norbert StaniszewskiIV Plażowe Mistrzostwa Polski / Egeszsegedre9232144
6.Bartosz MikołajecHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Frisbnik17301242
7.Adam ŁepakHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Nine Hills21222042
8.Krzysztof WątrobaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Frisbnik1863440
9.Mateusz WieszczyńskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Mad Hatters1628533
10.Jan GliwaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Frisbnik9122032
11.Bartłomiej BizońHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 2obvious9191130
12.Patrycjusz DorobaHalowe Mistrzostwa Polski 2017 / 71 Wratislavia1223730
13.Filip SzmytMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Brave Beavers 1742428
14.Maciej PająkHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow1719928
15.Wojciech PająkMłodzieżowe HMP 2019 / Flow Junior White16121527
16.Emanuel KołataHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha 2.09141226
17.Małgorzata CzaplińskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow1771926
18.Kamil FilipHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Nine Hills5141125
19.Maciej ZiębaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 71 Wratislavia16111425
20.Adam MaciejewskiMłodzieżowe HMP 2019 / Young Brave Beavers1722325
21.Sara PietkiewiczHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 71 Wratislavia1251924
22.Jacek CzerwonkaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 71 Wratislavia1619423
23.Fabian PastewskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Nine Hills1971522
24.Remigiusz SzymuraHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Frisbnik515419
25.Michał BaduraHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 2obvious1314519
26.Paweł MańkaMłodzieżowe MP 2018 / 71 Wratislavia1771219
27.Witold ZaborowskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Nine Hills59817
28.Daniel NiedzielaMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Brave Beavers 1314216
29.Tomasz GorczycaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Ohana37815
30.Dawid PrzeperskiHalowe Mistrzostwa Polski 2017 / Nine Hills Chełmno512315

indoor

mixed

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Adam TomczykHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP1859843011285
2.Piotr ŚwierkotHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP183760147907
3.Piotr LatoszewskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH152539169708
4.Andrzej HolnickiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha131450166616
5.Krzysztof ZającHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha135252354606
6.Jan MadejHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk185457122579
7.Michał RudyHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk100338217555
8.Stanisław StupkiewiczHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk179299240539
9.Adam MałekHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands16042581506
10.Artur SierajHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash117296205501
11.Radosław LenczewskiMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Grandmaster Flash132304192496
12.Marcin GossHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands129335158493
13.Piotr KuszewskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha149342150492
14.Monika ZaczkowskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP99167302469
15.Rafał KąckiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha 2.016937395468
16.Mikołaj MaślankaWLU* 2018/19 / Grandmaster Flash157234227461
17.Stanisław BogusławskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash138289170459
18.Łukasz AdamskiMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Grandmaster Flash106216230446
19.Mikołaj SmogórHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash118237199436
20.Julian LiwszicHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH II14536471435
21.Aleksander RedwanHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH175107326433
22.Michał Orkan-ŁęckiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH159104307411
23.Lucyna PodgórskaWLU* 2018/19 / ZWR Kocięta98122279401
24.Maciej DanielewskiWLU* 2018/19 / Przemek Saleta110158241399
25.Wojciech WilkHalowe Mistrzostwa Polski 2016 / BC Kosmodysk111116280396
26.Patrycja Paczyńska-JasińskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP14038352390
27.Robert JanuszewiczHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmłodysk170204170374
28.Joanna WojciechowskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH116189184373
29.Grażyna ChlebickaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands106225138363
30.Katarzyna KarpałaHalowe Mistrzostwa Polski 2018 / KATO VICE75208154362

men's

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Adam TomczykHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP70313131444
2.Krzysztof ZającHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha73159261420
3.Artur SierajHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash75236166402
4.Maciej GrabowskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH75156185341
5.Piotr LatoszewskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH6623096326
6.Michał RudyHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk52174134308
7.Jakub KucharczykHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH68176120296
8.Rafał ZgrzywaWLU* 2018/19 / JR49125153278
9.Maciej AntoniakWLU* 2018/19 / JR75166104270
10.Wojciech WilkHalowe Mistrzostwa Polski 2016 / BC Kosmodysk3983182265
11.Piotr KuszewskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha80161104265
12.Kacper PodgajnyHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands60158100258
13.Jakub KurHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH6916091251
14.Stanisław GrzywalskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH73128123251
15.Michał Orkan-ŁęckiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH6260173233
16.Maciej DanielewskiWLU* 2018/19 / Przemek Saleta7185140225
17.Mariusz NarkiewiczHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha6115764221
18.Stanisław StupkiewiczHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk7611899217
19.Marcin GossHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands6212294216
20.Konstanty ŚwięcickiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha5997110207
21.Radosław LenczewskiMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Grandmaster Flash4812482206
22.Piotr ŚwierkotHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP3616738205
23.Aleksander RedwanHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH7668122190
24.Jan MadejHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk7413751188
25.Mikołaj SmogórHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash4011272184
26.Stanisław BogusławskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash5311961180
27.Adam MałekHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands6114332175
28.Wojciech KalbarczykHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP597498172
29.Filip KrynickiWLU* 2018/19 / Grandmaster Flash638583168
30.Łukasz AdamskiMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Grandmaster Flash307188159

women's

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Joanna WojciechowskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH63250114364
2.Katarzyna PodporaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH55158165323
3.Lucyna PodgórskaWLU* 2018/19 / ZWR Kocięta54105169274
4.Grażyna ChlebickaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands5318762249
5.Aleksandra DyśkoWLU* 2018/19 / Grandmaster Flash4910691197
6.Sylwia WróblewskaWLU* 2018/19 / 4hands5589102191
7.Ewa Bańbuła-DydaWLU* 2018/19 / Gran Maestras de la Luz5914144185
8.Anna Bronowska-KurHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH468499183
9.Aleksandra MarszałekMistrzostwa Polski OW 2018 / Troubles4910571176
10.Małgorzata RożekWLU* 2018/19 / mJAH Panie4912238160
11.Paulina DulHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH279161152
12.Katarzyna RzążewskaHalowe Mistrzostwa Polski 2018 / 4hands 2356876144
13.Monika ZaczkowskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP276571136
14.Wiktoria MaruszczakHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash418438122
15.Karolina RadzimirskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha516654120
16.Agata Chojnowska-PostekHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands 2503385118
17.Anna TymickaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash504368111
18.Julia WrzosińskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk479217109
19.Paulina KowalskaHalowe Mistrzostwa Polski 2017 / Cypher Warszawa42405494
20.Dagny GorostizaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash35633093
21.Ewa GaczyńskaWLU* 2018/19 / ZWR Kocury49246892
22.Aleksandra DudekHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha 2.026711485
23.Marta SkrzypczykHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha60513485
24.Ewa ChudzyńskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk45592180
25.Natalia PopekHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH20334275
26.Zofia NawrockaWLU* 2017/18 / PodfRuwaJki31146175
27.Krystyna StępniewskaWLU* 2018/19 / 4hands51205474
28.Anna StachowiakHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk59542074
29.Magdalena MellerHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH25413273
30.Iga SobieralskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha30363571

U20 mixed

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Mateusz WieszczyńskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Mad Hatters10362561
2.Daniel BłachHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow9273360
3.Klaudia WrońskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 71 Wratislavia584048
4.Małgorzata MaćkowskaMłodzieżowe HMP 2019 / Young Brave Beavers943539
5.Krzysztof WątrobaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Frisbnik4122537
6.Marcin SosnaMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Frisbnik425934
7.Paweł MańkaMłodzieżowe MP 2018 / 71 Wratislavia8102434
8.Maciej ZiębaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 71 Wratislavia523831
9.Przemysław BiłousWLU* 2018/19 / RJP9171431
10.Maciej PrzybyszMłodzieżowe HMP 2019 / Young Brave Beavers921930
11.Honorata ŁakomskaPoligon 2018 / KATO VICE892029
12.Adam MaciejewskiMłodzieżowe HMP 2019 / Young Brave Beavers923629
13.Mateusz GibkiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Brave Beavers418826
14.Bartłomiej BizońHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 2obvious419625
15.Maciej PająkHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow515924
16.Dawid WłókaMistrzostwa Polski Mixed 2017 / Brave Beavers421223
17.Michał BaduraHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 2obvious819423
18.Michał SchillerHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Brave Beavers481422
19.Mateusz SkorupaMłodzieżowe MP 2018 / Flow Junior 29121022
20.Anna FroehlichHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Frisbnik441721
21.Michał KrotlińskiMłodzieżowe HMP 2019 / Flow Junior White914721
22.Wojciech PająkMłodzieżowe HMP 2019 / Flow Junior White912820
23.Bartosz MikołajecHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Frisbnik419019
24.Zofia KnapikMłodzieżowe HMP 2019 / Flow Junior White913619
25.Maciej SkorupaWLU* 2017/18 / Flow512618
26.Jakub NowakMłodzieżowe HMP 2019 / Young Brave Beavers981018
27.Joanna JurgaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Brave Beavers411617
28.Jacek CzerwonkaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 71 Wratislavia514317
29.Julia NowickaMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Brave Beavers 911617
30.Mateusz RybarczykMistrzostwa Polski Mixed 2017 / Brave Beavers48816

beach

mixed

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Adam TomczykHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP228119100
2.Piotr ŚwierkotHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP27622587
3.Andrzej HolnickiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha29681987
4.Kamil FilipHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Nine Hills22472875
5.Patryk TomiakMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Uwaga Pies2068573
6.Krzysztof ZającHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha29235073
7.Maciej WadasMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Albatros22571572
8.Piotr KuszewskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha29541569
9.Mikołaj Folaron-PamułaMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Wrocław Południe22343468
10.Michał RudyHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk14333265
11.Tymon SerockiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Czarna Kompania20481664
12.Radosław LenczewskiMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Grandmaster Flash23342963
13.Monika ZaczkowskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / RJP28234063
14.Bartłomiej SpecjałHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow22392362
15.Rafał ZgrzywaWLU* 2018/19 / JR22233861
16.Elwira PiekartHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / KWR Knury29491160
17.Michał DulHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 71 Wratislavia2249958
18.Hanna WoroniukHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Albatros29322557
19.Piotr WrzaszczHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Ultimatum2955257
20.Witold ZaborowskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Nine Hills15342256
21.Michał KozłowskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Szczupaki21451055
22.Artur FojutMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Czarna Kompania28183654
23.Paweł MilanowiczHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow15311950
24.Maurycy SzpakHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Czarna Kompania27361450
25.Dawid TomiakIV Plażowe Mistrzostwa Polski / Egeszsegedre28351348
26.Adrian PichHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Albatros29242347
27.Jakub WróbelHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow21341246
28.Dariusz UrbanikHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow29321244
29.Maciej FickowskiMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Ultimatum2942143
30.Mikołaj SmogórHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash14231942