WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?
[Klasyfikacje turniejów]  [Statystyki turniejów]  [Statystyki wszechczasów]  

TOP 100 statystyk wszechczasów

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Adam TomczykMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra42818445412385
2.Piotr ŚwierkotV Plażowe Mistrzostwa Polski / RJP38913133191632
3.Piotr LatoszewskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra36211153541469
4.Krzysztof ZającMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra3485418751416
5.Michał RudyMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra2747595331292
6.Artur SierajHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash3177055121217
7.Andrzej HolnickiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Zawierucha3588763111187
8.Jan MadejV Plażowe Mistrzostwa Polski / BC Kosmodysk4148542311085
9.Piotr KuszewskiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Zawierucha3807153461061
10.Stanisław StupkiewiczV Plażowe Mistrzostwa Polski / BC Kosmodysk4226224361058
11.Marcin GossMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra3266363911027
12.Radosław LenczewskiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Grandmaster Flash3196244001024
13.Mikołaj SmogórHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash300533441974
14.Joanna WojciechowskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH289565408973
15.Adam MałekHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands367799149948
16.Stanisław BogusławskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash298588336924
17.Grażyna ChlebickaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles279609268877
18.Monika ZaczkowskaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles214337522859
19.Kamil FilipMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising234437420857
20.Lucyna PodgórskaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles241286570856
21.Łukasz AdamskiMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Grandmaster Flash230424420844
22.Wojciech WilkHalowe Mistrzostwa Polski 2016 / BC Kosmodysk219267576843
23.Aleksander RedwanHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH376207627834
24.Maciej DanielewskiWLU* 2018/19 / Przemek Saleta271307513820
25.Mikołaj MaślankaV Plażowe Mistrzostwa Polski / Grandmaster Flash335400411811
26.Maciej GrabowskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH238363447810
27.Stanisław GrzywalskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra323383406789
28.Michał Orkan-ŁęckiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH312186593779
29.Jakub KucharczykHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH323369402771
30.Rafał KąckiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Zawierucha366623129752
31.Tomasz ZatońMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge224365382747
32.Julian LiwszicHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH II310609137746
33.Paulina DulMistrzostwa Polski OW 2019 / Flowers254330410740
34.Katarzyna PodporaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles265274451725
35.Jan MusiałPoligon 2017 / KrakUF237432291723
36.Mariusz NarkiewiczHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha275530179709
37.Aleksandra MarszałekMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles295318387705
38.Wojciech KalbarczykV Plażowe Mistrzostwa Polski / RJP356383312695
39.Filip DobranowskiMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge203487205692
40.Jakub KurMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra273467192659
41.Patrycja Paczyńska-JasińskaMistrzostwa Polski OW 2019 / Lost'n'found33684575659
42.Grzegorz JamińskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising244492160652
43.Patryk TomiakV Plażowe Mistrzostwa Polski / Uwaga Pies18955893651
44.Piotr PrzybyłaMistrzostwa Polski OW 2019 / Ultimatum22754797644
45.Michał ZygmuntMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising292405238643
46.Konstanty ŚwięcickiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Zawierucha331286354640
47.Robert JanuszewiczHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmłodysk356340296636
48.Aleksandra DyśkoWLU* 2018/19 / Grandmaster Flash266230402632
49.Piotr WiśniewskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Jucha289339293632
50.Rafał ZgrzywaWLU* 2018/19 / JR162247381628
51.Witold ZaborowskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising190320305625
52.Kacper PodgajnyMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra200387234621
53.Katarzyna KarpałaHalowe Mistrzostwa Polski 2018 / KATO VICE179383237620
54.Anna Bronowska-KurMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles295196422618
55.Marcin SosnaMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Frisbnik161490127617
56.Paweł KozieradzkiWLU* 2016/17 / Tłuste Dyski13652189610
57.Michał DulMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge235425181606
58.Adrian SosnaMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising II187238364602
59.Filip KrynickiMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra364307292599
60.Mateusz GibkiMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising133481116597
61.Bartłomiej SpecjałMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge232333261594
62.Wojciech StarzewskiMistrzostwa Polski Mixed 2017 / Grandmaster Flash208441148589
63.Bartosz BorysWLU* 2018/19 / Przemek Saleta268446143589
64.Ewa Bańbuła-DydaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles310410167577
65.Jan ChołoniewskiV Plażowe Mistrzostwa Polski / BC Kosmodysk327396154550
66.Remigiusz SzymuraMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising182367179546
67.Artur GrzybowskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / KrakUF172208333541
68.Paweł MilanowiczHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow165354179533
69.Michał RogińskiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Zawierucha214290243533
70.Mikołaj Folaron-PamułaMistrzostwa Polski OW 2019 / Ultimatum168227300527
71.Dawid KazimierczakMistrzostwa Polski Mixed 2018 / BC Kosmodysk233300222522
72.Piotr WrzaszczMistrzostwa Polski OW 2019 / Ultimatum194402109511
73.Małgorzata LatoszewskaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles328321181502
74.Sylwia WróblewskaWLU* 2018/19 / 4hands199171328499
75.Maciej AntoniakWLU* 2018/19 / JR234285212497
76.Katarzyna RzążewskaHalowe Mistrzostwa Polski 2018 / 4hands 2211182308490
77.Dorota StanisławskaPoligon 2018 / KATO VICE132149339488
78.Piotr KliśHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash231366121487
79.Paweł WiejskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra224263220483
80.Jan BednarskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising II260171312483
81.Łukasz DobranowskiMistrzostwa Polski OW 2019 / KWR Knury18838491475
82.Mikołaj CałkaWLU* 2018/19 / JR218349123472
83.Krzysztof WątrobaMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising175161308469
84.Damian SkrzypczykHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha 2.0277213254467
85.Michał KrycińskiWLU* 2018/19 / 4hands273312154466
86.Wiktoria MaruszczakHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash251296167463
87.Mateusz DydaMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra181303159462
88.Andrzej StobieckiV Plażowe Mistrzostwa Polski / BC Kosmodysk280309153462
89.Adam ŁepakMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising211251210461
90.Piotr PolatowskiV Plażowe Mistrzostwa Polski / 4hands252257195452
91.Grzegorz NowakowskiMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Grandmaster Flash173258193451
92.Julia WrzosińskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk298258192450
93.Kamil KindziukV Plażowe Mistrzostwa Polski / Zawierucha325321127448
94.Łukasz SzczembaraPoligon 2018 / KATO VICE16739551446
95.Marcin BielewskiMistrzostwa Polski Mixed 2016 / Flow AZS AWF13036280442
96.Cezary OlszewskiWLU* 2016/17 / Tłuste Dyski185314126440
97.Miłosz BoruszewskiMistrzostwa Polski OW 2018 / Girls Stay Home197334105439
98.Daniel BłachMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge150226212438
99.Dariusz UrbanikMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge200315123438
100.Albert NowakowskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra18685352437

outdoor

mixed

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Adam TomczykMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra11338774461
2.Piotr ŚwierkotV Plażowe Mistrzostwa Polski / RJP11025990349
3.Michał ZygmuntMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising132220105325
4.Piotr LatoszewskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra10526260322
5.Jan MusiałPoligon 2017 / KrakUF110215107322
6.Grzegorz JamińskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising12724469313
7.Artur GrzybowskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / KrakUF10096183279
8.Chris ProsserMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising7318181262
9.Mikołaj SmogórHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash104139121260
10.Marcin GossMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra106152105257
11.Stanisław BogusławskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash8615992251
12.Jan MadejV Plażowe Mistrzostwa Polski / BC Kosmodysk12121338251
13.Bartosz BorysWLU* 2018/19 / Przemek Saleta10421136247
14.Patryk TomiakV Plażowe Mistrzostwa Polski / Uwaga Pies7121924243
15.Radosław LenczewskiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Grandmaster Flash9914882230
16.Andrzej HolnickiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Zawierucha10218937226
17.Artur SierajHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash87110108218
18.Filip DobranowskiMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge7716250212
19.Łukasz DobranowskiMistrzostwa Polski OW 2019 / KWR Knury8616249211
20.Kamil FilipMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising58106101207
21.Krzysztof ZającMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra7466140206
22.Michał DulMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge7915254206
23.Stanisław StupkiewiczV Plażowe Mistrzostwa Polski / BC Kosmodysk11913273205
24.Michał RudyMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra6712479203
25.Remigiusz SzymuraMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising7514655201
26.Adam MałekHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands11217427201
27.Marcin SosnaMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Frisbnik6717524199
28.Wojciech StarzewskiMistrzostwa Polski Mixed 2017 / Grandmaster Flash7814948197
29.Jan BednarskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising II10377119196
30.Bartłomiej ŻyłaMistrzostwa Polski OW 2017 / KS AZS AWF Girls Stay Home5512174195

men's

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Kamil FilipMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising27384987
2.Michał RudyMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra25394483
3.Jan MusiałPoligon 2017 / KrakUF27383876
4.Filip DobranowskiMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge30512071
5.Norbert StaniszewskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising28492069
6.Tomasz ZatońMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge25333568
7.Witold ZaborowskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising26164662
8.Kamil OsieckiMistrzostwa Polski Mixed 2017 / muJAHedini dysku26253560
9.Andrzej HolnickiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Zawierucha31491160
10.Piotr LatoszewskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra27391958
11.Krzysztof ZającMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra20154257
12.Bartłomiej ŻyłaMistrzostwa Polski OW 2017 / KS AZS AWF Girls Stay Home20282957
13.Piotr KuszewskiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Zawierucha28352257
14.Artur SierajHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash26332356
15.Piotr PrzybyłaMistrzostwa Polski OW 2019 / Ultimatum2248654
16.Maciej GrabowskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH21163652
17.Piotr ŚwierkotV Plażowe Mistrzostwa Polski / RJP21351550
18.Piotr WrzaszczMistrzostwa Polski OW 2019 / Ultimatum22391150
19.Piotr MaślankaWLU* 2018/19 / Tychy Claws2844549
20.Paweł MilanowiczHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow18291948
21.Jan GliwaMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising21252348
22.Dominik DobranowskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising32371148
23.Bartłomiej SpecjałMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge23172946
24.Maciej ParysMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge25212546
25.Maciej KołekMistrzostwa Polski OW 2017 / Uprising2273744
26.Jan BednarskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising II27103444
27.Wojciech KalbarczykV Plażowe Mistrzostwa Polski / RJP26202343
28.Adam TomczykMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra26301343
29.Wiktor FicekPoligon 2018 / AZS Gunslingers Politechnika Rzeszowska28162541
30.Mikołaj Folaron-PamułaMistrzostwa Polski OW 2019 / Ultimatum20122840

women's

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Grażyna ChlebickaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles21711384
2.Paulina DulMistrzostwa Polski OW 2019 / Flowers22562783
3.Aleksandra DyśkoWLU* 2018/19 / Grandmaster Flash26243862
4.Joanna WojciechowskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH16421557
5.Elwira PiekartMistrzostwa Polski OW 2019 / Flowers1147956
6.Sylwia WróblewskaWLU* 2018/19 / 4hands27164056
7.Katarzyna PodporaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles24193453
8.Ewa Bańbuła-DydaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles2645853
9.Aleksandra SzyrwielHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow14163349
10.Karolina RyniakMistrzostwa Polski OW 2019 / Flowers13183048
11.Małgorzata LatoszewskaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles28371148
12.Aleksandra KocbuchMistrzostwa Polski Mixed 2016 / 4hands16202646
13.Paulina KowalskaHalowe Mistrzostwa Polski 2017 / Cypher Warszawa15192140
14.Marta UryniakMistrzostwa Polski OW 2019 / Flowers9251338
15.Małgorzata SzagdajHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow19162238
16.Lucyna PodgórskaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles10162036
17.Katarzyna KarpałaHalowe Mistrzostwa Polski 2018 / KATO VICE1629736
18.Patrycja Paczyńska-JasińskaMistrzostwa Polski OW 2019 / Lost'n'found22102636
19.Julia WrzosińskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk2730636
20.Dorota StanisławskaPoligon 2018 / KATO VICE16102535
21.Magdalena FaliszewskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / KWR Knury19211334
22.Monika ZaczkowskaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles12161733
23.Katarzyna RzążewskaHalowe Mistrzostwa Polski 2018 / 4hands 29181432
24.Anna Bronowska-KurMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles16131932
25.Sarah TošnerováWLU* 2016/17 / ZWyRolki1128331
26.Karolina RadzimirskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha16131629
27.Anna ŁukasikV Plażowe Mistrzostwa Polski / Trójmiasto United1620929
28.Wiktoria MaruszczakHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash1625429
29.Barbara RodakPoligon 2017 / Kato Vice16181028
30.Katarzyna MarekMistrzostwa Polski OW 2019 / Flowers17111728

U20 mixed

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Marcin SosnaMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Frisbnik18601474
2.Mateusz GibkiMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising17531669
3.Daniel BłachMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge21421860
4.Michał SchillerMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising17153247
5.Norbert StaniszewskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising9232144
6.Bartosz MikołajecMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising17301242
7.Adam ŁepakMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising21222042
8.Krzysztof WątrobaMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising1863440
9.Mateusz WieszczyńskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Mad Hatters1628533
10.Jan GliwaMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising9122032
11.Bartłomiej BizońMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising9191130
12.Patrycjusz DorobaHalowe Mistrzostwa Polski 2017 / 71 Wratislavia1223730
13.Filip SzmytMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Brave Beavers 1742428
14.Maciej PająkHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow1719928
15.Wojciech PająkMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge16121527
16.Emanuel KołataV Plażowe Mistrzostwa Polski / Zawierucha9141226
17.Małgorzata CzaplińskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow1771926
18.Kamil FilipMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising5141125
19.Maciej ZiębaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 71 Wratislavia16111425
20.Adam MaciejewskiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Brave Beavers1722325
21.Sara PietkiewiczMistrzostwa Polski OW 2019 / Flowers1251924
22.Jacek CzerwonkaMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge1619423
23.Fabian PastewskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Nine Hills1971522
24.Remigiusz SzymuraMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising515419
25.Michał BaduraMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising1314519
26.Paweł MańkaMłodzieżowe MP 2018 / 71 Wratislavia1771219
27.Witold ZaborowskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising59817
28.Daniel NiedzielaMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Brave Beavers 1314216
29.Tomasz GorczycaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Ohana37815
30.Dawid PrzeperskiHalowe Mistrzostwa Polski 2017 / Nine Hills Chełmno512315

indoor

mixed

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Adam TomczykMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra19010073041311
2.Piotr ŚwierkotV Plażowe Mistrzostwa Polski / RJP188772148920
3.Piotr LatoszewskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra157566175741
4.Andrzej HolnickiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Zawierucha136474171645
5.Krzysztof ZającMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra140260365625
6.Jan MadejV Plażowe Mistrzostwa Polski / BC Kosmodysk190470128598
7.Michał RudyMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra105358229587
8.Stanisław StupkiewiczV Plażowe Mistrzostwa Polski / BC Kosmodysk184318248566
9.Artur SierajHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash122313213526
10.Adam MałekHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands16543486520
11.Marcin GossMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra134346171517
12.Piotr KuszewskiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Zawierucha154356154510
13.Radosław LenczewskiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Grandmaster Flash132304192496
14.Monika ZaczkowskaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles104178317495
15.Rafał KąckiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Zawierucha17538597482
16.Mikołaj SmogórHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash123246215461
17.Mikołaj MaślankaV Plażowe Mistrzostwa Polski / Grandmaster Flash157234227461
18.Stanisław BogusławskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash142289170459
19.Julian LiwszicHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH II15037771448
20.Łukasz AdamskiMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Grandmaster Flash106216230446
21.Aleksander RedwanHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH180108338446
22.Michał Orkan-ŁęckiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH164105315420
23.Lucyna PodgórskaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles98122279401
24.Maciej DanielewskiWLU* 2018/19 / Przemek Saleta110158241399
25.Patrycja Paczyńska-JasińskaMistrzostwa Polski OW 2019 / Lost'n'found14539359398
26.Wojciech WilkHalowe Mistrzostwa Polski 2016 / BC Kosmodysk111116280396
27.Tomasz ZatońMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge92184211395
28.Joanna WojciechowskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH121196193389
29.Robert JanuszewiczHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmłodysk175212170382
30.Grażyna ChlebickaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles111232141373

men's

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Adam TomczykMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra70313131444
2.Krzysztof ZającMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra73159261420
3.Artur SierajHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash75236166402
4.Maciej GrabowskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH75156185341
5.Piotr LatoszewskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra6623096326
6.Michał RudyMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra52174134308
7.Jakub KucharczykHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH68176120296
8.Rafał ZgrzywaWLU* 2018/19 / JR49125153278
9.Maciej AntoniakWLU* 2018/19 / JR75166104270
10.Wojciech WilkHalowe Mistrzostwa Polski 2016 / BC Kosmodysk3983182265
11.Piotr KuszewskiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Zawierucha80161104265
12.Kacper PodgajnyMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra60158100258
13.Jakub KurMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra6916091251
14.Stanisław GrzywalskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra73128123251
15.Michał Orkan-ŁęckiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH6260173233
16.Maciej DanielewskiWLU* 2018/19 / Przemek Saleta7185140225
17.Mariusz NarkiewiczHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha6115764221
18.Stanisław StupkiewiczV Plażowe Mistrzostwa Polski / BC Kosmodysk7611899217
19.Marcin GossMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra6212294216
20.Konstanty ŚwięcickiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Zawierucha5997110207
21.Radosław LenczewskiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Grandmaster Flash4812482206
22.Piotr ŚwierkotV Plażowe Mistrzostwa Polski / RJP3616738205
23.Aleksander RedwanHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH7668122190
24.Jan MadejV Plażowe Mistrzostwa Polski / BC Kosmodysk7413751188
25.Mikołaj SmogórHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash4011272184
26.Stanisław BogusławskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash5311961180
27.Adam MałekHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands6114332175
28.Wojciech KalbarczykV Plażowe Mistrzostwa Polski / RJP597498172
29.Filip KrynickiMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra638583168
30.Łukasz AdamskiMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Grandmaster Flash307188159

women's

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Joanna WojciechowskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH63250114364
2.Katarzyna PodporaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles55158165323
3.Lucyna PodgórskaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles54105169274
4.Grażyna ChlebickaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles5318762249
5.Aleksandra DyśkoWLU* 2018/19 / Grandmaster Flash4910691197
6.Sylwia WróblewskaWLU* 2018/19 / 4hands5589102191
7.Ewa Bańbuła-DydaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles5914144185
8.Anna Bronowska-KurMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles468499183
9.Aleksandra MarszałekMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles4910571176
10.Małgorzata LatoszewskaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles4912238160
11.Paulina DulMistrzostwa Polski OW 2019 / Flowers279161152
12.Katarzyna RzążewskaHalowe Mistrzostwa Polski 2018 / 4hands 2356876144
13.Monika ZaczkowskaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles276571136
14.Wiktoria MaruszczakHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash418438122
15.Karolina RadzimirskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha516654120
16.Agata Chojnowska-PostekHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 4hands 2503385118
17.Anna TymickaV Plażowe Mistrzostwa Polski / Grandmaster Flash504368111
18.Julia WrzosińskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk479217109
19.Paulina KowalskaHalowe Mistrzostwa Polski 2017 / Cypher Warszawa42405494
20.Dagny GorostizaMistrzostwa Polski OW 2019 / Lost'n'found35633093
21.Ewa GaczyńskaWLU* 2018/19 / ZWR Kocury49246892
22.Aleksandra DudekHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha 2.026711485
23.Marta SkrzypczykMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles60513485
24.Ewa ChudzyńskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / BC Kosmodysk45592180
25.Natalia PopekMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles20334275
26.Zofia NawrockaWLU* 2017/18 / PodfRuwaJki31146175
27.Krystyna StępniewskaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles51205474
28.Anna StachowiakV Plażowe Mistrzostwa Polski / BC Kosmodysk59542074
29.Magdalena MellerHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH25413273
30.Iga SobieralskaV Plażowe Mistrzostwa Polski / Zawierucha30363571

U20 mixed

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Mateusz WieszczyńskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Mad Hatters10362561
2.Adam MaciejewskiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Brave Beavers14461561
3.Daniel BłachMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge9273360
4.Małgorzata MaćkowskaV Plażowe Mistrzostwa Polski / Brave Beavers1445155
5.Klaudia WrońskaMistrzostwa Polski OW 2019 / Flowers584048
6.Bartosz DworzeckiMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising II542547
7.Maciej PrzybyszMłodzieżowe HMP 2019 / Young Brave Beavers14321547
8.Maciej DłuzińskiMłodzieżowe HMP 2019 / Mad Hatters1037643
9.Wojciech PająkMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge14182038
10.Krzysztof WątrobaMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising4122537
11.Marcin SosnaMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Frisbnik425934
12.Paweł MańkaMłodzieżowe MP 2018 / 71 Wratislavia8102434
13.Zofia KnapikMistrzostwa Polski OW 2019 / Flowers14241034
14.Mateusz NiedzielaMłodzieżowe HMP 2019 / Flow Junior White925732
15.Maciej ZiębaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / 71 Wratislavia523831
16.Przemysław BiłousWLU* 2018/19 / RJP9171431
17.Andrzej ZaródMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge9181331
18.Honorata ŁakomskaPoligon 2018 / KATO VICE892029
19.Kamil RatajczykMłodzieżowe HMP 2019 / 71 Wratislavia9101929
20.Sławomir StefańskiMłodzieżowe HMP 2019 / Young Brave Beavers1422729
21.Michał KrotlińskiMłodzieżowe HMP 2019 / Flow Junior White1419827
22.Mateusz GibkiMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising418826
23.Bartłomiej BizońMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising419625
24.Pamela SalitraMistrzostwa Polski OW 2019 / Flowers1016925
25.Dawid KrawczykMłodzieżowe HMP 2019 / Mad Hatters5111324
26.Maciej PająkHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow515924
27.Dawid WłókaMistrzostwa Polski Mixed 2017 / Brave Beavers421223
28.Michał BaduraMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising819423
29.Michał SchillerMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising481422
30.Mateusz SkorupaMłodzieżowe MP 2018 / Flow Junior 29121022

beach

mixed

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Adam TomczykMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra2910719126
2.Piotr ŚwierkotV Plażowe Mistrzostwa Polski / RJP348028108
3.Andrzej HolnickiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Zawierucha368222104
4.Krzysztof ZającMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra36356297
5.Michał RudyMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra20504696
6.Patryk TomiakV Plażowe Mistrzostwa Polski / Uwaga Pies2784892
7.Michał KozłowskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Partisans28751388
8.Kamil FilipMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising29523082
9.Piotr KuszewskiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Zawierucha36601979
10.Tymon SerockiMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising27532275
11.Maciej WadasMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Albatros22571572
12.Mikołaj Folaron-PamułaMistrzostwa Polski OW 2019 / Ultimatum27343771
13.Radosław LenczewskiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Grandmaster Flash30393170
14.Mateusz GibkiMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising1466369
15.Maurycy SzpakMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising II34531467
16.Elwira PiekartMistrzostwa Polski OW 2019 / Flowers36521264
17.Monika ZaczkowskaMistrzostwa Polski OW 2019 / Troubles28234063
18.Hanna WoroniukV Plażowe Mistrzostwa Polski / Albatros36372663
19.Bartłomiej SpecjałMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge22392362
20.Michał RogińskiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Zawierucha27323062
21.Rafał ZgrzywaWLU* 2018/19 / JR22233861
22.Michał DulMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge2249958
23.Kacper PodgajnyMistrzostwa Polski OW 2019 / Mojra14372057
24.Piotr WrzaszczMistrzostwa Polski OW 2019 / Ultimatum2955257
25.Adrian PichV Plażowe Mistrzostwa Polski / Albatros36322557
26.Witold ZaborowskiMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising15342256
27.Mikołaj MaślankaV Plażowe Mistrzostwa Polski / Grandmaster Flash27302555
28.Artur FojutMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Czarna Kompania28183654
29.Filip DobranowskiMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge15351853
30.Piotr PrzybyłaMistrzostwa Polski OW 2019 / Ultimatum2847653