WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?
[Klasyfikacje turniejów]  [Statystyki turniejów]  [Statystyki wszechczasów]  

TOP 100 statystyk wszechczasów

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Adam TomczykWLU* 2019/20 / RJP II43718705462416
2.Piotr ŚwierkotWLU* 2019/20 / RJP39413193221641
3.Piotr LatoszewskiWLU* 2019/20 / mJAH Noc37111393581497
4.Krzysztof ZającWLU* 2019/20 / ZWR Legrys3575488991447
5.Michał RudyWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk2837945471341
6.Artur SierajHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash3177055121217
7.Andrzej HolnickiWLU* 2019/20 / ZWR Tyglew3638903121202
8.Jan MadejWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk4198732361109
9.Piotr KuszewskiWLU* 2019/20 / ZWR Legrys3857213491070
10.Stanisław StupkiewiczWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk4266224361058
11.Marcin GossWLU* 2019/20 / 4hands Adam3306373961033
12.Radosław LenczewskiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Grandmaster Flash3196244001024
13.Mikołaj SmogórMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Grandmaster Flash304533441974
14.Joanna WojciechowskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH289565408973
15.Adam MałekMistrzostwa Polski Mixed 2019 / 4hands372800151951
16.Stanisław BogusławskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Grandmaster Flash303597339936
17.Grażyna ChlebickaWLU* 2019/20 / 4hands289622274896
18.Monika ZaczkowskaWLU* 2019/20 / RJP III223350528878
19.Lucyna PodgórskaWLU* 2019/20 / Gran Maestras de la Luz250296580876
20.Kamil FilipMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Brave Beavers244439427866
21.Łukasz AdamskiMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Grandmaster Flash230424420844
22.Wojciech WilkHalowe Mistrzostwa Polski 2016 / BC Kosmodysk219267576843
23.Aleksander RedwanWLU* 2019/20 / mJAH Noc381207632839
24.Mikołaj MaślankaWLU* 2019/20 / Grandmaster Flash340407415822
25.Maciej DanielewskiWLU* 2018/19 / Przemek Saleta271307513820
26.Maciej GrabowskiWLU* 2019/20 / mJAH Dzień238363447810
27.Stanisław GrzywalskiWLU* 2019/20 / mJAH Dzień332389416805
28.Michał Orkan-ŁęckiWLU* 2019/20 / mJAH Dzień317186596782
29.Jakub KucharczykWLU* 2019/20 / mJAH Dzień328371403774
30.Paulina DulWLU* 2019/20 / Flowers264347425772
31.Tomasz ZatońMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge228368389757
32.Rafał KąckiWLU* 2019/20 / ZWR Tyglew371626130756
33.Julian LiwszicWLU* 2019/20 / mJAH Dzień315613137750
34.Katarzyna PodporaWLU* 2019/20 / mJAH Panie274281462743
35.Jan MusiałPoligon 2017 / KrakUF237432291723
36.Filip DobranowskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / KWR Knury212502212714
37.Mariusz NarkiewiczWLU* 2019/20 / ZWR Legrys275530179709
38.Aleksandra MarszałekWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk297318387705
39.Wojciech KalbarczykWLU* 2019/20 / RJP361385313698
40.Patrycja Paczyńska-JasińskaWLU* 2019/20 / RJP34691585676
41.Jakub KurWLU* 2019/20 / mJAH Dzień282476195671
42.Michał ZygmuntMistrzostwa Polski Mixed 2019 / krakUF302419246665
43.Patryk TomiakWLU* 2019/20 / Uwaga Pies19456693659
44.Kacper PodgajnyWLU* 2019/20 / 4hands Adam209420239659
45.Piotr PrzybyłaMistrzostwa Polski OW 2019 / Ultimatum23256197658
46.Grzegorz JamińskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / 2obvious250494161655
47.Konstanty ŚwięcickiWLU* 2019/20 / ZWR Legrys336289359648
48.Piotr WiśniewskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / 4hands299345302647
49.Witold ZaborowskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Brave Beavers200325314639
50.Robert JanuszewiczWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk361342297639
51.Michał DulWLU* 2019/20 / 71 Wratislavia244445191636
52.Aleksandra DyśkoWLU* 2019/20 / Gran Maestras de la Luz266230402632
53.Rafał ZgrzywaWLU* 2018/19 / JR162247381628
54.Anna Bronowska-KurWLU* 2019/20 / mJAH Panie304202425627
55.Mateusz GibkiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Brave Beavers143508117625
56.Katarzyna KarpałaHalowe Mistrzostwa Polski 2018 / KATO VICE179383237620
57.Marcin SosnaMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Frisbnik161490127617
58.Adrian SosnaMistrzostwa Polski Mixed 2019 / RJP197245371616
59.Paweł KozieradzkiWLU* 2016/17 / Tłuste Dyski13652189610
60.Bartłomiej SpecjałMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Flow240344264608
61.Ewa Bańbuła-DydaWLU* 2019/20 / Gran Maestras de la Luz319433175608
62.Filip KrynickiWLU* 2019/20 / Grandmaster Flash373310297607
63.Wojciech StarzewskiMistrzostwa Polski Mixed 2017 / Grandmaster Flash208441148589
64.Bartosz BorysWLU* 2018/19 / Przemek Saleta268446143589
65.Remigiusz SzymuraMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Frisbnik192376189565
66.Artur GrzybowskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / krakUF177210344554
67.Jan ChołoniewskiWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk332398155553
68.Paweł MilanowiczMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Flow170364182546
69.Piotr WrzaszczWLU* 2019/20 / Ultimatum204433113546
70.Mikołaj Folaron-PamułaMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Ultimatum178232311543
71.Michał RogińskiWLU* 2019/20 / RJP219292247539
72.Dawid KazimierczakMistrzostwa Polski Mixed 2018 / BC Kosmodysk233300222522
73.Małgorzata LatoszewskaWLU* 2019/20 / mJAH Panie337331183514
74.Jan BednarskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / krakUF270176328504
75.Łukasz DobranowskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / KWR Knury19740695501
76.Sylwia WróblewskaWLU* 2019/20 / 4hands199171328499
77.Maciej AntoniakWLU* 2018/19 / JR234285212497
78.Paweł WiejskiWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk233269226495
79.Krzysztof WątrobaMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Frisbnik185172320492
80.Katarzyna RzążewskaHalowe Mistrzostwa Polski 2018 / 4hands 2211182308490
81.Piotr KliśMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Grandmaster Flash236368121489
82.Dorota StanisławskaPoligon 2018 / KATO VICE132149339488
83.Mateusz DydaWLU* 2019/20 / Sky This190312166478
84.Mikołaj CałkaWLU* 2018/19 / JR218349123472
85.Adam ŁepakMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Brave Beavers221256215471
86.Daniel BłachMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Flow159240227467
87.Damian SkrzypczykHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha 2.0277213254467
88.Michał KrycińskiWLU* 2018/19 / 4hands273312154466
89.Wiktoria MaruszczakWLU* 2019/20 / Gran Maestras de la Luz255296167463
90.Andrzej StobieckiWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk285309153462
91.Piotr PolatowskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / 4hands257259198457
92.Dariusz UrbanikMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Flow209323130453
93.Kamil KindziukWLU* 2019/20 / ZWR Tyglew330325127452
94.Grzegorz NowakowskiMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Grandmaster Flash173258193451
95.Albert NowakowskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / mJAH19589362451
96.Mateusz WieszczyńskiWLU* 2019/20 / Mad Hatters148269181450
97.Julia WrzosińskaWLU* 2019/20 / ZWR Pantery298258192450
98.Łukasz SzczembaraPoligon 2018 / KATO VICE16739551446
99.Jakub WróbelMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Flow215333111444
100.Marcin BielewskiMistrzostwa Polski Mixed 2016 / Flow AZS AWF13036280442

outdoor

mixed

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Adam TomczykWLU* 2019/20 / RJP II11840879487
2.Piotr ŚwierkotWLU* 2019/20 / RJP11526593358
3.Michał ZygmuntMistrzostwa Polski Mixed 2019 / krakUF137230110340
4.Piotr LatoszewskiWLU* 2019/20 / mJAH Noc11027861339
5.Jan MusiałPoligon 2017 / KrakUF110215107322
6.Grzegorz JamińskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / 2obvious12824469313
7.Artur GrzybowskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / krakUF10598194292
8.Chris ProsserMistrzostwa Polski Mixed 2019 / krakUF7819583278
9.Jan MadejWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk12623243275
10.Stanisław BogusławskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Grandmaster Flash9116895263
11.Mikołaj SmogórMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Grandmaster Flash108139121260
12.Marcin GossWLU* 2019/20 / 4hands Adam106152105257
13.Patryk TomiakWLU* 2019/20 / Uwaga Pies7622724251
14.Bartosz BorysWLU* 2018/19 / Przemek Saleta10421136247
15.Andrzej HolnickiWLU* 2019/20 / ZWR Tyglew10720338241
16.Michał RudyWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk7214889237
17.Radosław LenczewskiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Grandmaster Flash9914882230
18.Krzysztof ZającWLU* 2019/20 / ZWR Legrys7973151224
19.Filip DobranowskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / KWR Knury8217153224
20.Łukasz DobranowskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / KWR Knury9117251223
21.Michał DulWLU* 2019/20 / 71 Wratislavia8416359222
22.Artur SierajHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash87110108218
23.Remigiusz SzymuraMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Frisbnik8015259211
24.Kamil FilipMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Brave Beavers63106103209
25.Jan BednarskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / krakUF10881125206
26.Stanisław StupkiewiczWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk12313273205
27.Adam MałekMistrzostwa Polski Mixed 2019 / 4hands11717529204
28.Marcin SosnaMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Frisbnik6717524199
29.Bartłomiej SpecjałMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Flow9211089199
30.Wojciech StarzewskiMistrzostwa Polski Mixed 2017 / Grandmaster Flash7814948197

men's

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Michał RudyWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk29504898
2.Kamil FilipMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Brave Beavers32405494
3.Filip DobranowskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / KWR Knury34572481
4.Tomasz ZatońMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge29364278
5.Norbert StaniszewskiWLU* 2019/20 / Czarna Kompania33532477
6.Jan MusiałPoligon 2017 / KrakUF27383876
7.Krzysztof ZającWLU* 2019/20 / ZWR Legrys24155570
8.Piotr WrzaszczWLU* 2019/20 / Ultimatum27551570
9.Witold ZaborowskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Brave Beavers31175269
10.Piotr LatoszewskiWLU* 2019/20 / mJAH Noc31472269
11.Piotr PrzybyłaMistrzostwa Polski OW 2019 / Ultimatum2762668
12.Kamil OsieckiWLU* 2019/20 / mJAH Noc26253560
13.Andrzej HolnickiWLU* 2019/20 / ZWR Tyglew31491160
14.Bartłomiej ŻyłaMistrzostwa Polski OW 2017 / KS AZS AWF Girls Stay Home20282957
15.Jan GliwaMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Frisbnik26292857
16.Piotr KuszewskiWLU* 2019/20 / ZWR Legrys28352257
17.Mikołaj Folaron-PamułaMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Ultimatum25173956
18.Artur SierajHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash26332356
19.Maciej ParysMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge29292756
20.Jan BednarskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / krakUF32114455
21.Bartłomiej SpecjałMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Flow27223153
22.Maciej GrabowskiWLU* 2019/20 / mJAH Dzień21163652
23.Dominik DobranowskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / 2obvious37401151
24.Piotr ŚwierkotWLU* 2019/20 / RJP21351550
25.Piotr MaślankaWLU* 2018/19 / Tychy Claws2844549
26.Paweł MilanowiczMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Flow18291948
27.Adam TomczykWLU* 2019/20 / RJP II30351348
28.Adam ŚwiderskiWLU* 2019/20 / ZWR Tyglew2141647
29.Maciej KołekMistrzostwa Polski OW 2017 / Uprising2273744
30.Wojciech KalbarczykWLU* 2019/20 / RJP26202343

women's

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Paulina DulWLU* 2019/20 / Flowers276738105
2.Grażyna ChlebickaWLU* 2019/20 / 4hands26771491
3.Katarzyna PodporaWLU* 2019/20 / mJAH Panie28254368
4.Ewa Bańbuła-DydaWLU* 2019/20 / Gran Maestras de la Luz30581068
5.Elwira PiekartMistrzostwa Polski Mixed 2019 / KWR Knury16511162
6.Aleksandra DyśkoWLU* 2019/20 / Gran Maestras de la Luz26243862
7.Karolina RyniakWLU* 2019/20 / Flowers18213758
8.Joanna WojciechowskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH16421557
9.Sylwia WróblewskaWLU* 2019/20 / 4hands27164056
10.Małgorzata LatoszewskaWLU* 2019/20 / mJAH Panie32451156
11.Lucyna PodgórskaWLU* 2019/20 / Gran Maestras de la Luz14262854
12.Aleksandra MilanowiczMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Flow14163349
13.Aleksandra KocbuchMistrzostwa Polski Mixed 2016 / 4hands16202646
14.Patrycja Paczyńska-JasińskaWLU* 2019/20 / RJP27153146
15.Marta UryniakWLU* 2019/20 / Flowers14301545
16.Monika ZaczkowskaWLU* 2019/20 / RJP III16251944
17.Paulina KowalskaHalowe Mistrzostwa Polski 2017 / Cypher Warszawa15192140
18.Anna Bronowska-KurWLU* 2019/20 / mJAH Panie20192039
19.Małgorzata SzagdajHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Flow19162238
20.Katarzyna MarekMistrzostwa Polski Mixed 2019 / KWR Knury22162238
21.Katarzyna KarpałaHalowe Mistrzostwa Polski 2018 / KATO VICE1629736
22.Julia WrzosińskaWLU* 2019/20 / ZWR Pantery2730636
23.Dorota StanisławskaPoligon 2018 / KATO VICE16102535
24.Magdalena FaliszewskaMistrzostwa Polski Mixed 2019 / KWR Knury19211334
25.Katarzyna RzążewskaHalowe Mistrzostwa Polski 2018 / 4hands 29181432
26.Sarah TošnerováWLU* 2016/17 / ZWyRolki1128331
27.Karolina RadzimirskaWLU* 2019/20 / Lost'n'Found16131629
28.Anna ŁukasikWLU* 2019/20 / Sarny Północy1620929
29.Wiktoria MaruszczakWLU* 2019/20 / Gran Maestras de la Luz1625429
30.Barbara RodakPoligon 2017 / Kato Vice16181028

U20 mixed

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Marcin SosnaMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Frisbnik18601474
2.Mateusz GibkiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Brave Beavers17531669
3.Daniel BłachMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Flow21421860
4.Michał SchillerMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Brave Beavers17153247
5.Norbert StaniszewskiWLU* 2019/20 / Czarna Kompania9232144
6.Bartosz MikołajecMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Frisbnik17301242
7.Adam ŁepakMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Brave Beavers21222042
8.Krzysztof WątrobaMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Frisbnik1863440
9.Wojciech PająkMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Flow21182240
10.Adam MaciejewskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Brave Beavers2234438
11.Bartosz DworzeckiWLU* 2019/20 / Czarna Kompania933134
12.Mateusz WieszczyńskiWLU* 2019/20 / Mad Hatters1628533
13.Jan GliwaMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Frisbnik9122032
14.Bartłomiej BizońMistrzostwa Polski Mixed 2019 / 2obvious9191130
15.Patrycjusz DorobaHalowe Mistrzostwa Polski 2017 / 71 Wratislavia1223730
16.Filip SzmytMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Brave Beavers 1742428
17.Maciej PająkMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Flow1719928
18.Emanuel KołataWLU* 2019/20 / ZWR Legrys9141226
19.Patryk PawlickiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Brave Beavers1481826
20.Maciej PrzybyszMłodzieżowe MP 2019 / Young Brave Beavers1420626
21.Małgorzata CzaplińskaMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Flow1771926
22.Kamil FilipMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Brave Beavers5141125
23.Maciej ZiębaWLU* 2019/20 / 71 Wratislavia16111425
24.Sara PietkiewiczWLU* 2019/20 / Flowers1251924
25.Jacek CzerwonkaWLU* 2019/20 / 71 Wratislavia1619423
26.Fabian PastewskiHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Nine Hills1971522
27.Andrzej ZaródMłodzieżowe MP 2019 / Flow Junior White981321
28.Mateusz NiedzielaMłodzieżowe MP 2019 / Flow Junior White1416521
29.Małgorzata MaćkowskaWLU* 2019/20 / Brave Beavers1421820
30.Maciej DłuzińskiWLU* 2019/20 / Mad Hatters1414620

indoor

mixed

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Adam TomczykWLU* 2019/20 / RJP II19010073041311
2.Piotr ŚwierkotWLU* 2019/20 / RJP188772148920
3.Piotr LatoszewskiWLU* 2019/20 / mJAH Noc157566175741
4.Andrzej HolnickiWLU* 2019/20 / ZWR Tyglew136474171645
5.Krzysztof ZającWLU* 2019/20 / ZWR Legrys140260365625
6.Jan MadejWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk190470128598
7.Michał RudyWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk105358229587
8.Stanisław StupkiewiczWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk184318248566
9.Artur SierajHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash122313213526
10.Adam MałekMistrzostwa Polski Mixed 2019 / 4hands16543486520
11.Marcin GossWLU* 2019/20 / 4hands Adam134346171517
12.Piotr KuszewskiWLU* 2019/20 / ZWR Legrys154356154510
13.Radosław LenczewskiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Grandmaster Flash132304192496
14.Monika ZaczkowskaWLU* 2019/20 / RJP III104178317495
15.Rafał KąckiWLU* 2019/20 / ZWR Tyglew17538597482
16.Mikołaj SmogórMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Grandmaster Flash123246215461
17.Mikołaj MaślankaWLU* 2019/20 / Grandmaster Flash157234227461
18.Stanisław BogusławskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Grandmaster Flash142289170459
19.Julian LiwszicWLU* 2019/20 / mJAH Dzień15037771448
20.Łukasz AdamskiMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Grandmaster Flash106216230446
21.Aleksander RedwanWLU* 2019/20 / mJAH Noc180108338446
22.Michał Orkan-ŁęckiWLU* 2019/20 / mJAH Dzień164105315420
23.Lucyna PodgórskaWLU* 2019/20 / Gran Maestras de la Luz98122279401
24.Maciej DanielewskiWLU* 2018/19 / Przemek Saleta110158241399
25.Patrycja Paczyńska-JasińskaWLU* 2019/20 / RJP14539359398
26.Wojciech WilkHalowe Mistrzostwa Polski 2016 / BC Kosmodysk111116280396
27.Tomasz ZatońMistrzostwa Polski OW 2019 / The Bridge92184211395
28.Joanna WojciechowskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH121196193389
29.Robert JanuszewiczWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk175212170382
30.Grażyna ChlebickaWLU* 2019/20 / 4hands111232141373

men's

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Adam TomczykWLU* 2019/20 / RJP II70313131444
2.Krzysztof ZającWLU* 2019/20 / ZWR Legrys73159261420
3.Artur SierajHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Grandmaster Flash75236166402
4.Maciej GrabowskiWLU* 2019/20 / mJAH Dzień75156185341
5.Piotr LatoszewskiWLU* 2019/20 / mJAH Noc6623096326
6.Michał RudyWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk52174134308
7.Jakub KucharczykWLU* 2019/20 / mJAH Dzień68176120296
8.Rafał ZgrzywaWLU* 2018/19 / JR49125153278
9.Maciej AntoniakWLU* 2018/19 / JR75166104270
10.Wojciech WilkHalowe Mistrzostwa Polski 2016 / BC Kosmodysk3983182265
11.Piotr KuszewskiWLU* 2019/20 / ZWR Legrys80161104265
12.Kacper PodgajnyWLU* 2019/20 / 4hands Adam60158100258
13.Jakub KurWLU* 2019/20 / mJAH Dzień6916091251
14.Stanisław GrzywalskiWLU* 2019/20 / mJAH Dzień73128123251
15.Michał Orkan-ŁęckiWLU* 2019/20 / mJAH Dzień6260173233
16.Maciej DanielewskiWLU* 2018/19 / Przemek Saleta7185140225
17.Mariusz NarkiewiczWLU* 2019/20 / ZWR Legrys6115764221
18.Stanisław StupkiewiczWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk7611899217
19.Marcin GossWLU* 2019/20 / 4hands Adam6212294216
20.Konstanty ŚwięcickiWLU* 2019/20 / ZWR Legrys5997110207
21.Radosław LenczewskiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Grandmaster Flash4812482206
22.Piotr ŚwierkotWLU* 2019/20 / RJP3616738205
23.Aleksander RedwanWLU* 2019/20 / mJAH Noc7668122190
24.Jan MadejWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk7413751188
25.Mikołaj SmogórMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Grandmaster Flash4011272184
26.Stanisław BogusławskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Grandmaster Flash5311961180
27.Adam MałekMistrzostwa Polski Mixed 2019 / 4hands6114332175
28.Wojciech KalbarczykWLU* 2019/20 / RJP597498172
29.Filip KrynickiWLU* 2019/20 / Grandmaster Flash638583168
30.Łukasz AdamskiMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Grandmaster Flash307188159

women's

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Joanna WojciechowskaHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / mJAH63250114364
2.Katarzyna PodporaWLU* 2019/20 / mJAH Panie55158165323
3.Lucyna PodgórskaWLU* 2019/20 / Gran Maestras de la Luz54105169274
4.Grażyna ChlebickaWLU* 2019/20 / 4hands5318762249
5.Aleksandra DyśkoWLU* 2019/20 / Gran Maestras de la Luz4910691197
6.Sylwia WróblewskaWLU* 2019/20 / 4hands5589102191
7.Ewa Bańbuła-DydaWLU* 2019/20 / Gran Maestras de la Luz5914144185
8.Anna Bronowska-KurWLU* 2019/20 / mJAH Panie468499183
9.Aleksandra MarszałekWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk4910571176
10.Małgorzata LatoszewskaWLU* 2019/20 / mJAH Panie4912238160
11.Paulina DulWLU* 2019/20 / Flowers279161152
12.Katarzyna RzążewskaHalowe Mistrzostwa Polski 2018 / 4hands 2356876144
13.Monika ZaczkowskaWLU* 2019/20 / RJP III276571136
14.Wiktoria MaruszczakWLU* 2019/20 / Gran Maestras de la Luz418438122
15.Karolina RadzimirskaWLU* 2019/20 / Lost'n'Found516654120
16.Agata Chojnowska-PostekWLU* 2019/20 / 4hands503385118
17.Anna TymickaWLU* 2019/20 / Gran Maestras de la Luz504368111
18.Julia WrzosińskaWLU* 2019/20 / ZWR Pantery479217109
19.Paulina KowalskaHalowe Mistrzostwa Polski 2017 / Cypher Warszawa42405494
20.Dagny GorostizaWLU* 2019/20 / Lost'n'Found35633093
21.Ewa GaczyńskaWLU* 2018/19 / ZWR Kocury49246892
22.Aleksandra DudekHalowe Mistrzostwa Polski 2019 / Zawierucha 2.026711485
23.Marta SkrzypczykWLU* 2019/20 / ZWR Pantery60513485
24.Ewa ChudzyńskaWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk45592180
25.Natalia PopekWLU* 2019/20 / mJAH Panie20334275
26.Zofia NawrockaWLU* 2017/18 / PodfRuwaJki31146175
27.Krystyna StępniewskaWLU* 2019/20 / 4hands51205474
28.Anna StachowiakWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk59542074
29.Magdalena MellerWLU* 2019/20 / mJAH Panie25413273
30.Iga SobieralskaWLU* 2019/20 / ZWR Pantery30363571

U20 mixed

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Mateusz WieszczyńskiWLU* 2019/20 / Mad Hatters10362561
2.Adam MaciejewskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Brave Beavers14461561
3.Daniel BłachMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Flow9273360
4.Małgorzata MaćkowskaWLU* 2019/20 / Brave Beavers1445155
5.Klaudia WrońskaMistrzostwa Polski Mixed 2019 / 71 Wratislavia584048
6.Bartosz DworzeckiWLU* 2019/20 / Czarna Kompania542547
7.Maciej PrzybyszMłodzieżowe MP 2019 / Young Brave Beavers14321547
8.Maciej DłuzińskiWLU* 2019/20 / Mad Hatters1037643
9.Wojciech PająkMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Flow14182038
10.Krzysztof WątrobaMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Frisbnik4122537
11.Marcin SosnaMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Frisbnik425934
12.Paweł MańkaMłodzieżowe MP 2018 / 71 Wratislavia8102434
13.Zofia KnapikWLU* 2019/20 / Flowers14241034
14.Mateusz NiedzielaMłodzieżowe MP 2019 / Flow Junior White925732
15.Maciej ZiębaWLU* 2019/20 / 71 Wratislavia523831
16.Przemysław BiłousWLU* 2018/19 / RJP9171431
17.Andrzej ZaródMłodzieżowe MP 2019 / Flow Junior White9181331
18.Honorata ŁakomskaPoligon 2018 / KATO VICE892029
19.Kamil RatajczykWLU* 2019/20 / 71 Wratislavia9101929
20.Sławomir StefańskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Brave Beavers1422729
21.Michał KrotlińskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Flow1419827
22.Mateusz GibkiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Brave Beavers418826
23.Bartłomiej BizońMistrzostwa Polski Mixed 2019 / 2obvious419625
24.Pamela SalitraMistrzostwa Polski Mixed 2019 / 71 Wratislavia1016925
25.Dawid KrawczykMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Mad Hatters5111324
26.Maciej PająkMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Flow515924
27.Dawid WłókaMistrzostwa Polski Mixed 2017 / Brave Beavers421223
28.Michał BaduraMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising819423
29.Michał SchillerMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Brave Beavers481422
30.Mateusz SkorupaMłodzieżowe MP 2019 / Flow Junior Blue9121022

beach

mixed

#Imię i nazwiskoOstatni turniej / zespółMecze AsystyPunktySuma
1.Adam TomczykWLU* 2019/20 / RJP II2910719126
2.Piotr ŚwierkotWLU* 2019/20 / RJP348028108
3.Andrzej HolnickiWLU* 2019/20 / ZWR Tyglew368222104
4.Krzysztof ZającWLU* 2019/20 / ZWR Legrys36356297
5.Michał RudyWLU* 2019/20 / BC Kosmodysk20504696
6.Patryk TomiakWLU* 2019/20 / Uwaga Pies2784892
7.Michał KozłowskiWLU* 2019/20 / Szczupaki Olsztyn28751388
8.Kamil FilipMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Brave Beavers29523082
9.Piotr KuszewskiWLU* 2019/20 / ZWR Legrys36601979
10.Tymon SerockiMistrzostwa Polski OW 2019 / Uprising27532275
11.Maciej WadasMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Albatros22571572
12.Mikołaj Folaron-PamułaMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Ultimatum27343771
13.Radosław LenczewskiV Plażowe Mistrzostwa Polski / Grandmaster Flash30393170
14.Mateusz GibkiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Brave Beavers1466369
15.Maurycy SzpakWLU* 2019/20 / Czarna Kompania34531467
16.Elwira PiekartMistrzostwa Polski Mixed 2019 / KWR Knury36521264
17.Monika ZaczkowskaWLU* 2019/20 / RJP III28234063
18.Hanna WoroniukV Plażowe Mistrzostwa Polski / Albatros36372663
19.Bartłomiej SpecjałMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Flow22392362
20.Michał RogińskiWLU* 2019/20 / RJP27323062
21.Rafał ZgrzywaWLU* 2018/19 / JR22233861
22.Michał DulWLU* 2019/20 / 71 Wratislavia2249958
23.Kacper PodgajnyWLU* 2019/20 / 4hands Adam14372057
24.Piotr WrzaszczWLU* 2019/20 / Ultimatum2955257
25.Adrian PichMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Albatros36322557
26.Witold ZaborowskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / Brave Beavers15342256
27.Mikołaj MaślankaWLU* 2019/20 / Grandmaster Flash27302555
28.Artur FojutMistrzostwa Polski Mixed 2018 / Czarna Kompania28183654
29.Filip DobranowskiMistrzostwa Polski Mixed 2019 / KWR Knury15351853
30.Piotr PrzybyłaMistrzostwa Polski OW 2019 / Ultimatum2847653