TOP 3 statystyk
outdoor
mixed
open
women's
U14 open
Turniej | Pierwszy | Drugi | Trzeci |
---|---|---|---|
Młodzieżowe MPOW 2023 | Blanka Kulińska Sky This Prawy Brzeg 11+12=23 | Filip Błaszczyński Panthers Wrocław U14 12+11=23 | Franciszek Berger Sky This Prawy Brzeg 13+6=19 |
U17 open
Turniej | Pierwszy | Drugi | Trzeci |
---|---|---|---|
Młodzieżowe MP 2022 | Wojciech Jastrzębski UKS Albatros Junior 18+5=23 | Stanisław Ryng Sky This Mixed 12+9=21 | Oskar Boguszewski UKS Albatros Junior 10+6=16 |
Młodzieżowe MP 2021 | Wojciech Jastrzębski Albatros Junior 16+1=17 | Maciej Durkalec The Bridge U17 5+8=13 | Izabela Jasiak Flowers U17 4+8=12 |
U20 mixed
U20 open
Turniej | Pierwszy | Drugi | Trzeci |
---|---|---|---|
Młodzieżowe MPOW 2023 | Zakhar Vlasenko Sky This Suncatchers 16+15=31 | Oskar Boguszewski Luźne papaje 13+11=24 | Krystian Ziółkowski Luźne papaje 13+10=23 |
Młodzieżowe MP 2021 | Tymon Włodarczyk The Bridge U20 9+6=15 | Maciej Durkalec The Bridge U17 6+7=13 | Oskar Łuc Albatros Junior 3+9=12 |
U20 women's
Turniej | Pierwszy | Drugi | Trzeci |
---|---|---|---|
Młodzieżowe MPOW 2023 | Marika Łomnicka Lay This Cold 11+11=22 | Zuzanna Madej Lay This Cold 12+10=22 | Jana Senicic Lay This Hot 18+3=21 |
Młodzieżowe MP 2021 | Katarzyna Ołdakowska Lay This 4+8=12 | Aleksandra Czerwonko Flowers U20 7+3=10 | Natalia Krauze Flowers U20 2+7=9 |
indoor
mixed
open
Turniej | Pierwszy | Drugi | Trzeci |
---|---|---|---|
WLU* 2023/24 | Krzysztof Zając Oczekiwania i Pretensje 41+66=107 | Stanisław Stupkiewicz Oczekiwania i Pretensje 45+30=75 | Oskar Boguszewski nevermixed 21+48=69 |
WLU* 2022/23 | Tymon Włodarczyk Krysiaki 40+67=107 | Dariusz Jędras Krysiaki 43+56=99 | Mateusz Gibki Savage Ultimate 68+21=89 |
WLU* 2021/22 | Stanisław Grzywalski Mango 51+33=84 | Rafał Zgrzywa ZWR Gepardy 47+28=75 | Michał Rudy AKS Źli 57+11=68 |
WLU* 2020/21 | Bartosz Dworzecki Chąsa Żubrów 2.0 39+19=58 | Andrzej Zaród The Bridge 25+31=56 | Kacper Podgajny Żubry 34+16=50 |
WLU* 2019/20 | Krzysztof Zając ZWR Gepardy 66+58=124 | Stanisław Glinka Żubry 38+54=92 | Kacper Podgajny Żubry 52+26=78 |
WLU* 2018/19 | Krzysztof Zając Meowing Cheetahs 49+45=94 | Artur Sieraj Grandmaster Flash 51+33=84 | Rafał Zgrzywa JR 36+47=83 |
WLU* 2017/18 | Krzysztof Zając Meowing Cheetahs 27+48=75 | Michał Rudy BC Kosmodysk 39+34=73 | Adam Tomczyk RJP 53+15=68 |
WLU* 2016/17 | Krzysztof Zając Discover Scooby Doo 27+69=96 | Michał Rudy Bez Cudnych Kosmodysk 58+27=85 | Piotr Świerkot RJP 63+14=77 |
WLU* 2015 | Wojciech Wilk Bednarska 31+93=124 | Adam Tomczyk Bednarska 62+39=101 | Krzysztof Zając Discover Scooby Doo 35+59=94 |
WLU* 2014 | Wojciech Wilk Bednarska 37+48=85 | Łukasz Adamski Mojra Wars 33+39=72 | Piotr Latoszewski Mojra Sawa 47+13=60 |
WLU* 2013 | Piotr Świerkot RJP 49+5=54 | Radosław Lenczewski Lachesis 34+16=50 | Michał Orkan-Łęcki muJAHedini dysku 5+40=45 |
WZIU 2012/13 | Adam Tomczyk RJP 83+21=104 | Jakub Kucharczyk Flight Club 31+56=87 | Paweł Ciułkowski Flight Club 18+67=85 |
women's
U17 open
Turniej | Pierwszy | Drugi | Trzeci |
---|---|---|---|
Młodzieżowe HMP 2023 | Adam Girus ATRE Junior 9+19=28 | Amelia Sroka ATRE Junior 24+3=27 | Adam Wylegała ATRE Junior 13+8=21 |
Młodzieżowe HMP 2022 | Wojciech Jastrzębski Albatros Junior 36+13=49 | Oskar Boguszewski Albatros Junior 25+18=43 | Benedykt Deskur Sky This Blue 24+8=32 |
U20 mixed
Turniej | Pierwszy | Drugi | Trzeci |
---|---|---|---|
Młodzieżowe HMP 2024 | Oskar Boguszewski Koziołki Matołki 27+21=48 | Oskar Łuc Koziołki Matołki 14+18=32 | Benedykt Deskur Sky This 14+14=28 |
Młodzieżowe HMP 2023 | Oskar Łuc Albatros Junior 25+17=42 | Edgar Junda Albatros Junior 23+12=35 | Wojciech Jastrzębski Albatros Junior 17+16=33 |
Młodzieżowe HMP 2022 | Adam Pawlicki Mad Hatters 15+18=33 | Dariusz Jędras Flow Junior White 13+17=30 | Karolina Weber Mad Hatters 25+3=28 |
Młodzieżowe HMP 2020 | Maciej Dłuziński Mad Hatters 30+3=33 | Andrzej Zaród Flow Junior White 19+12=31 | Kacper Niedziela Flow Junior BlueOne 20+2=22 |
Młodzieżowe HMP 2019 | Bartosz Dworzecki MAU Biali 42+5=47 | Maciej Dłuziński Mad Hatters 35+6=41 | Adam Maciejewski Young Brave Beavers 23+9=32 |
Młodzieżowe HMP 2018 | Daniel Błach Flow Junior White 14+18=32 | Mateusz Wieszczyński Mad Hatters 21+8=29 | Bartłomiej Bizoń South Spark 19+6=25 |
Młodzieżowe HMP 2017 | Klaudia Wrońska 71 Wratislavia 8+40=48 | Krzysztof Wątroba Frisbnik 12+25=37 | Marcin Sosna Frisbnik 25+9=34 |
U20 open
Turniej | Pierwszy | Drugi | Trzeci |
---|---|---|---|
Młodzieżowe HMP 2024 | Benedykt Deskur Sky This 18+9=27 | Damian Rosiak Panthers Man Black 18+6=24 | Oskar Boguszewski Sky This 15+7=22 |
Młodzieżowe HMP 2023 | Wojciech Jastrzębski Panthers Junior White 17+8=25 | Hubert Durczak ATRE Indians 3+19=22 | Jan Moszyński Sky This 8+14=22 |
Młodzieżowe HMP 2022 | Dariusz Jędras Flow Junior White 12+16=28 | Maciej Łowiński ATRE Indians 3+17=20 | Gracjan Głowacki ATRE Indians 14+6=20 |
U20 women's
Turniej | Pierwszy | Drugi | Trzeci |
---|---|---|---|
Młodzieżowe HMP 2024 | Karolina Fijołek Sky This Savage 2+28=30 | Lena Haase Panthers Women 12+17=29 | Weronika Wójcik Panthers Women 25+3=28 |
Młodzieżowe HMP 2023 | Lena Haase Panthers Junior Black 9+17=26 | Julia Krauze Panthers Junior Black 7+16=23 | Dobrosława Pardus Panthers Junior White 22+1=23 |
Młodzieżowe HMP 2022 | Weronika Grochowska ATRE Lady White 7+11=18 | Aleksandra Kubicka Flow Junior 16+1=17 | Oliwia Jarosz ATRE Lady White 4+10=14 |