WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?
[Klasyfikacje turniejów]  [Statystyki turniejów]  [Statystyki wszechczasów]  

TOP 3 statystyk

outdoor

mixed

TurniejPierwszyDrugiTrzeci
Mistrzostwa Polski Mixed 2018Mateusz Gibki
Brave Beavers
31+5=36
Michał Dul
71 Wratislavia
29+2=31
Adam Tomczyk
RJP
28+3=31
Poligon 2018Grzegorz Jamiński
2obvious
52+17=69
Mateusz Kosmalski
KWR Knury
27+37=64
Filip Dobranowski
KWR Knury
47+10=57
Mistrzostwa Polski Mixed 2017Adam Tomczyk
RJP
33+4=37
Michał Rudy
BC Kosmodysk
20+13=33
Jiří Zdvomka
Rainbow Banana
24+4=28
Poligon 2017Michał Rudy
BC Kosmodysk
22+4=26
Jan Musiał
KrakUF
17+8=25
Tomasz Jarząbek
KWR Knury
6+17=23
Mistrzostwa Polski Mixed 2016Adam Tomczyk
RJP
31+7=38
Filip Dobranowski
KWR Knury
21+7=28
Monika Zaczkowska
RJP
13+15=28
Mistrzostwa Warszawy 2016Maciej Grabowski
muJAHedini dysku
9+6=15
Adam Tomczyk
RJP
12+1=13
Piotr Latoszewski
muJAHedini dysku
6+5=11
Poligon 2016Jan Musiał
KrakUF
18+5=23
Wojciech Pietrzyk
KWR Knury
16+5=21
Chris Prosser
KrakUF
10+11=21
Mistrzostwa Polski Mixed 2015Adam Tomczyk
RJP
42+11=53
Rafał Zgrzywa
Tłuste Dyski
13+27=40
Emanuel Kołata
Nine Hills
31+8=39
Warszawska Liga Ultimate 2015Mikołaj Smogór
Grandmaster Flash
26+14=40
Krzysztof Zając
Zawierucha
17+23=40
Tomasz Gorczyca
Flyons
10+20=30
Mistrzostwa Polski Mixed 2014Patryk Tomiak
Uwaga Pies
36+1=37
Grzegorz Jamiński
2obvious
23+7=30
Piotr Latoszewski
muJAHedini dysku
17+11=28
Południowa Liga Ultimate 2014Dorota Stanisławska
Spirit on Lemon
14+28=42
Bartosz Kasprzyk
Spirit on Lemon
7+17=24
Jan Musiał
KrakUF
15+7=22
Warszawska Liga Ultimate 2014Łukasz Adamski
Grandmaster Flash
13+24=37
Piotr Latoszewski
muJAHedini dysku
27+3=30
Andrzej Dyśko
Grandmaster Flash
16+13=29
Mistrzostwa Polski Mixed 2013Adam Tomczyk
RJP
20+16=36
Piotr Latoszewski
muJAHedini dysku
32+2=34
Michał Jerzy
Astro Disco
15+15=30
Warszawska Liga Ultimate 2013Piotr Latoszewski
muJAHedini dysku
30+6=36
Julian Liwszic
muJAHedini dysku
26+6=32
Aleksandra Dyśko
Grandmaster Flash
10+15=25
Mistrzostwa Polski Mixed 2012Marcin Konopa
Cool Flights
20+24=44
Kamil Filip
GUF
5+25=30
Adam Tomczyk
RJP
26+3=29
Warszawska Liga Ultimate 2012Artur Sieraj
Grandmaster Flash
23+26=49
Bartosz Borys
Flight Club
43+1=44
Stanisław Bogusławski
Grandmaster Flash
24+18=42
Południowa Liga Ultimate 2012Arkadiusz Błaszczak
Spirit on Lemon
26+39=65
Artur Grzybowski
KrakUF
21+40=61
Bartłomiej Żyła
Spirit on Lemon
32+19=51
Mistrzostwa Polski Mixed 2011Arkadiusz Kaczmarek
Astro Disco
29+4=33
Bartłomiej Żyła
Spirit on Lemon
21+11=32
Piotr Świerkot
RJP
19+12=31
Warszawska Liga Ultimate 2011Radosław Lenczewski
Grandmaster Flash
34+16=50
Maciej Danielewski
muJAHedini dysku
24+23=47
Bartosz Borys
Flight Club
40+1=41
Mistrzostwa Polski Mixed 2010Marcin Konopa
Cool Flights
23+18=41
Patryk Tomiak
Uwaga Pies
35+4=39
Arkadiusz Kaczmarek
Astro Disco
32+5=37

men's

TurniejPierwszyDrugiTrzeci
Mistrzostwa Polski OW 2018Piotr Świerkot
Old Man's Game
15+3=18
Michał Rudy
Mojra
9+7=16
Filip Dobranowski
Girls Stay Home
9+6=15
Mistrzostwa Polski OW 2017Kamil Filip
Uprising
14+8=22
Michał Rudy
Mojra
8+11=19
Wojciech Kalbarczyk
Old Man's Game
10+9=19
Mistrzostwa Polski OW 2016Mariusz Narkiewicz
Discover
21+6=27
Krzysztof Zając
Discover
2+18=20
Piotr Wrzaszcz
Ultimatum
16+3=19
Mistrzostwa Polski OW 2015Jan Gliwa
Frisbnik
19+8=27
Kamil Filip
Kujawiak
11+15=26
Paweł Milanowicz
Uprising
12+12=24
Mistrzostwa Polski OW 2014Piotr Maślanka
Gunslingers
26+2=28
Norbert Staniszewski
Brave Beavers
20+7=27
Jan Musiał
KrakUF
8+15=23
Mistrzostwa Polski OW 2013Jakub Michalak
Cool Flights
16+8=24
Michał Jerzy
Astro Disco
10+12=22
Marcin Konopa
Uprising
8+14=22

women's

TurniejPierwszyDrugiTrzeci
Mistrzostwa Polski OW 2018Paulina Dul
Flowers
21+2=23
Katarzyna Marek
Flowers
9+7=16
Sara Pietkiewicz
Flowers
4+12=16
Mistrzostwa Polski OW 2017Paulina Dul
KS AZS Flowers
8+3=11
Sylwia Wróblewska
Troubles
3+5=8
Ewa Bańbuła-Dyda
Troubles
4+3=7
Mistrzostwa Polski OW 2016Elwira Piekart
Ultimatum
31+2=33
Aleksandra Szyrwiel
Flowers
12+16=28
Paulina Lewandowska
Flowers
19+6=25
Mistrzostwa Polski OW 2015Karolina Ryniak
Flowers
9+22=31
Joanna Wojciechowska
Troubles
12+10=22
Małgorzata Szagdaj
Flowers
13+9=22
Mistrzostwa Polski OW 2014Marta Uryniak
71 Wratislavia
19+10=29
Grażyna Chlebicka
4hands
17+8=25
Elwira Piekart
71 Wratislavia
16+7=23
Mistrzostwa Polski OW 2013Grażyna Chlebicka
4hands
36+2=38
Aleksandra Dyśko
Troubles
10+12=22
Katarzyna Sawicka
4hands
11+8=19

U20 mixed

TurniejPierwszyDrugiTrzeci
Młodzieżowe MP 2018Bartłomiej Bizoń
Ohana
14+4=18
Adam Maciejewski
Young Brave Beavers
15+1=16
Daniel Błach
Flow Junior
6+9=15
Młodzieżowe MP 2017Marcin Sosna
Frisbnik Rybnik
22+5=27
Daniel Błach
KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW
17+3=20
Mateusz Gibki
Brave Beavers
13+5=18
Młodzieżowe MP 2016Marcin Sosna
Frisbnik
25+3=28
Michał Schiller
Brave Beavers
7+13=20
Krzysztof Wątroba
Frisbnik
1+18=19
Młodzieżowe MP 2015Mateusz Gibki
Brave Beavers
18+4=22
Norbert Staniszewski
Brave Beavers
13+8=21
Emanuel Kołata
Nine Hills
10+7=17
Młodzieżowe MP 2014Kamil Filip
Nine Hills
14+11=25
Norbert Staniszewski
Brave Beavers
10+13=23
Remigiusz Szymura
Frisbnik
15+4=19

indoor

mixed

TurniejPierwszyDrugiTrzeci
Halowe Mistrzostwa Polski 2019Mateusz Gibki
Brave Beavers
44+7=51
Michał Rogiński
Zawierucha 2.0
25+19=44
Tomasz Zatoń
Flow Junior Blue
37+5=42
WLU* 2018/19Mateusz Gibki
Brave Beavers
106+24=130
Mateusz Wieszczyński
Mad Hatters
47+46=93
Jakub Kur
mJAH
74+18=92
Halowe Mistrzostwa Polski 2018Adam Tomczyk
RJP
51+9=60
Filip Dobranowski
KS KWR Knury Ultimate
41+14=55
Michał Dul
71 Wratislavia
44+9=53
WLU* 2017/18Krzysztof Zając
Chewra Badgers
45+56=101
Adam Tomczyk
RJP
67+18=85
Artur Sieraj
Grandmaster Flash
54+31=85
Halowe Mistrzostwa Polski 2017Tymon Serocki
#967 Szczecin
30+23=53
Adam Tomczyk
RJP
40+11=51
Filip Dobranowski
Klub Sportowy KWR Knury Ultimate
33+12=45
WLU* 2016/17Krzysztof Zając
Chewra Badgers
46+63=109
Mikołaj Folaron-Pamuła
Ultimatum Sztorm
51+43=94
Adam Tomczyk
RJP
71+18=89
Halowe Mistrzostwa Polski 2016Marcin Bielewski
AZS AWF Flow Black
55+11=66
Tomasz Staszkiewicz
AZS AWF Flow Black
23+24=47
Marcin Goss
4hands
27+18=45
WLU* 2015Cezary Olszewski
Tłuste Dyski
61+25=86
Adam Tomczyk
RJP Emeryci
72+13=85
Krzysztof Zając
Zawierucha
26+47=73
Halowe Mistrzostwa Polski 2015Łukasz Dobranowski
KWR Knury
47+6=53
Paweł Milanowicz
Albatros
36+16=52
Wojciech Wilk
BC Kosmodysk
10+36=46
WLU* 2014Paweł Kozieradzki
Tłuste Dyski
94+11=105
Michał Rudy
BC Kosmodysk
50+51=101
Adam Tomczyk
RJP Renciści
59+31=90
Halowe Mistrzostwa Polski 2014Lucyna Gwarek
Zawierucha
14+42=56
Adam Tomczyk
RJP
43+10=53
Dorota Stanisławska
Spirit on Lemon
14+35=49
Południowa Liga Ultimate 2013/14Katarzyna Karpała
Spirit on Lemon
15+17=32
Marcin Bielewski
Flow AZS AWF
26+5=31
Tomasz Zatoń
Flow AZS AWF
20+9=29
WLU* 2013Stanisław Bogusławski
Grandmaster Flash
37+17=54
Maciej Danielewski
muJAHedini dysku
19+32=51
Julian Liwszic
muJAHedini dysku
44+3=47
Halowe Mistrzostwa Polski 2013Adam Tomczyk
RJP
51+11=62
Adam Tomczyk
RJP
35+21=56
Michał Rogiński
Zawierucha
31+24=55
WZIU 2012/13Adam Tomczyk
RJP Emeryci
86+40=126
Adam Małek
4handsKing
84+13=97
Jakub Kucharczyk
Flight Club
34+53=87
NPUL 2012/13Jakub Michalak
Cool Flights
8+23=31
Jakub Wróbel
Cool Flights
25+5=30
Michał Babik
GUF
18+8=26
Halowe Mistrzostwa Polski 2012Adam Tomczyk
RJP
41+20=61
Arkadiusz Kaczmarek
Astro Disco
29+19=48
Mikołaj Całka
Uwaga Pies
40+5=45
WZIU 2011/12Adam Tomczyk
RJP Renciści
96+35=131
Radosław Lenczewski
Grandmaster Flash Pudel
78+41=119
Piotr Świerkot
RJP Emeryci
93+21=114
Halowe Mistrzostwa Polski 2011Piotr Świerkot
RJP
60+3=63
Rafał Kącki
KrakUF
44+12=56
Mateusz Dyda
Warsaw Fenix
33+15=48

men's

TurniejPierwszyDrugiTrzeci
WLU* 2018/19Krzysztof Zając
Meowing Cheetahs
49+45=94
Artur Sieraj
Grandmaster Flash
51+33=84
Rafał Zgrzywa
JR
36+47=83
WLU* 2017/18Krzysztof Zając
Meowing Cheetahs
27+48=75
Michał Rudy
BC Kosmodysk
39+34=73
Adam Tomczyk
RJP
53+15=68
WLU* 2016/17Krzysztof Zając
Discover Scooby Doo
27+69=96
Michał Rudy
Bez Cudnych Kosmodysk
58+27=85
Piotr Świerkot
RJP
63+14=77
WLU* 2015Wojciech Wilk
Bednarska
31+93=124
Adam Tomczyk
Bednarska
62+39=101
Krzysztof Zając
Discover Scooby Doo
35+59=94
WLU* 2014Wojciech Wilk
Bednarska
37+48=85
Łukasz Adamski
Mojra Wars
33+39=72
Piotr Latoszewski
Mojra Sawa
47+13=60
WLU* 2013Piotr Świerkot
RJP
49+5=54
Radosław Lenczewski
Lachesis
34+16=50
Michał Orkan-Łęcki
muJAHedini dysku
5+40=45
WZIU 2012/13Adam Tomczyk
RJP
83+21=104
Jakub Kucharczyk
Flight Club
31+56=87
Paweł Ciułkowski
Flight Club
18+67=85

women's

TurniejPierwszyDrugiTrzeci
WLU* 2018/19Katarzyna Podpora
mJAH Panie
23+20=43
Paulina Dul
Flowers
26+16=42
Joanna Wojciechowska
mJAH Panie
18+23=41
WLU* 2017/18Joanna Wojciechowska
mJAH Panie
46+14=60
Sylwia Wróblewska
4hands
28+26=54
Katarzyna Podpora
mJAH Panie
26+25=51
WLU* 2016/17Joanna Wojciechowska
Troubles Sztylety
47+18=65
Paulina Lewandowska
Flowers
34+26=60
Katarzyna Podpora
Troubles Sztylety
31+28=59
WLU* 2015Lucyna Gwarek
Troubles Sztylety
24+43=67
Katarzyna Podpora
Troubles Maczety
37+25=62
Monika Zaczkowska
KrakUF
17+35=52
WLU* 2014Joanna Wojciechowska
Troubles Maczety
46+17=63
Lucyna Gwarek
Troubles Sztylety
27+32=59
Aleksandra Dyśko
Troubles Maczety
26+20=46
WLU* 2013Julia Biegańska
Grandmaster Flash
4+28=32
Katarzyna Podpora
muJAHedini dysku
12+15=27
Wiktoria Maruszczak
Grandmaster Flash
19+7=26
WZIU 2012/13Joanna Wojciechowska
muJAHedini dysku
70+33=103
Katarzyna Podpora
muJAHedini dysku
29+52=81
Katarzyna Sawicka
4hands
34+38=72

U20 mixed

TurniejPierwszyDrugiTrzeci
Młodzieżowe HMP 2019Bartosz Dworzecki
MAU Biali
42+5=47
Maciej Dłuziński
Mad Hatters
35+6=41
Adam Maciejewski
Young Brave Beavers
23+9=32
Młodzieżowe HMP 2018Daniel Błach
KS AZS AWF FLOW JUNIOR WHITE
14+18=32
Mateusz Wieszczyński
Mad Hatters
21+8=29
Bartłomiej Bizoń
South Spark
19+6=25
Młodzieżowe HMP 2017Klaudia Wrońska
71 Wratislavia
8+40=48
Krzysztof Wątroba
Frisbnik
12+25=37
Marcin Sosna
Frisbnik
25+9=34

beach

mixed

TurniejPierwszyDrugiTrzeci
V Plażowe Mistrzostwa PolskiMichał Kozłowski
Szczupaki
30+3=33
Michał Rudy
BC Kosmodysk
17+14=31
Paweł Szwed
Czarna Kompania
15+16=31
IV Plażowe Mistrzostwa PolskiMateusz Gibki
Brave Beavers
37+2=39
Patryk Tomiak
Uwaga Pies
32+2=34
Michał Rudy
BC Kosmodysk
10+20=30
III Plażowe Mistrzostwa PolskiRafał Zgrzywa
BC Kosmodysk
16+21=37
Michał Rudy
BC Kosmodysk
23+12=35
Adam Tomczyk
Mixed
23+7=30
II Plażowe Mistrzostwa PolskiWitold Zaborowski
Nine Hills
21+13=34
Kamil Filip
Nine Hills
22+10=32
Mikołaj Folaron-Pamuła
Nine Hills
18+14=32
I Plażowe Mistrzostwa PolskiAdam Tomczyk
RJP
38+10=48
Kacper Podgajny
4hands
24+15=39
Filip Dobranowski
KWR Knury
18+14=32