WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Oceny SOTG: Kwalifikacje Północ

Średnie oceny Spirit of the Game z podziałem na kategorie.

ZespółZnajomość zasad i ich użycie w grzeFaule i kontakt fizycznyUczciwość i gra fairPozytywne nastawienie i samokontrolaKomunikacjaSuma
Szczupaki1.602.002.203.002.6011.40
Uwaga Pies2.252.002.252.252.2511.00
Brave Beavers 2.002.002.001.672.6710.33
Young Brave Beavers2.002.002.002.252.0010.25
Czarna Kompania2.002.002.002.252.0010.25
Wild Grapes1.332.002.332.332.0010.00
Ultimatum2.001.802.002.201.809.80
Albatros2.002.002.001.501.759.25