WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Oceny SOTG: Halowe Mistrzostwa Polski

Średnie oceny Spirit of the Game z podziałem na kategorie.

ZespółZnajomość zasad i ich użycie w grzeFaule i kontakt fizycznyUczciwość i gra fairPozytywne nastawienie i samokontrolaKomunikacjaSuma
4hands2.142.142.572.572.2911.71
Grandmaster Flash2.002.432.292.712.1411.57
BC Kosmodysk2.002.332.002.672.5011.50
mJAH2.002.172.002.502.1710.83
Frisbnik2.002.142.142.432.0010.71
KrakUF2.002.002.142.142.2910.57
Brave Beavers 2.002.002.502.002.0010.50
71 Wratislavia2.002.002.002.502.0010.50
Zawierucha Warszawa2.002.001.862.292.2910.43
RJP II2.002.002.002.292.1410.43
Mad Hatters2.002.002.172.002.1710.33
KS KWR Knury Ultimate1.862.002.142.142.0010.14
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW2.002.002.002.171.8310.00
KS Nine Hills Chełmno1.832.002.001.832.179.83
RJP1.862.001.712.001.869.43
Uwaga Pies2.001.671.832.001.839.33