English Polski
Zaloguj się

Oceny SOTG: Halowe Mistrzostwa Polski

Średnie oceny Spirit of the Game z podziałem na kategorie.

Zespół (mixed) Znajomość zasad i ich użycie w grze Faule i kontakt fizyczny Uczciwość i gra fair Pozytywne nastawienie i samokontrola Komunikacja Suma
14hands2.142.142.572.572.2911.71
2Grandmaster Flash2.002.432.292.712.1411.57
3BC Kosmodysk2.002.332.002.672.5011.50
4mJAH2.002.172.002.502.1710.83
5Frisbnik2.002.142.142.432.0010.71
6KrakUF2.002.002.142.142.2910.57
771 Wratislavia2.002.002.002.502.0010.50
 Brave Beavers 2.002.002.502.002.0010.50
9RJP II2.002.002.002.292.1410.43
 Zawierucha2.002.001.862.292.2910.43
11Mad Hatters2.002.002.172.002.1710.33
12KWR Knury1.862.002.142.142.0010.14
13Flow2.002.002.002.171.8310.00
14Nine Hills1.832.002.001.832.179.83
15RJP1.862.001.712.001.869.43
16Uwaga Pies2.001.671.832.001.839.33