English Polski
Zaloguj się

Oceny SOTG: Halowe Mistrzostwa Polski

Średnie oceny Spirit of the Game z podziałem na kategorie.

ZespółZnajomość zasad i ich użycie w grzeFaule i kontakt fizycznyUczciwość i gra fairPozytywne nastawienie i samokontrolaKomunikacjaSuma
4hands2.142.142.572.572.2911.71
Grandmaster Flash2.002.432.292.712.1411.57
BC Kosmodysk2.002.332.002.672.5011.50
mJAH2.002.172.002.502.1710.83
Frisbnik2.002.142.142.432.0010.71
KrakUF2.002.002.142.142.2910.57
Brave Beavers 2.002.002.502.002.0010.50
71 Wratislavia2.002.002.002.502.0010.50
RJP II2.002.002.002.292.1410.43
Zawierucha Warszawa2.002.001.862.292.2910.43
Mad Hatters2.002.002.172.002.1710.33
KS KWR Knury Ultimate1.862.002.142.142.0010.14
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW2.002.002.002.171.8310.00
KS Nine Hills Chełmno1.832.002.001.832.179.83
RJP1.862.001.712.001.869.43
Uwaga Pies2.001.671.832.001.839.33