English Polski
Zaloguj się

Oceny SOTG: Kwalifikacje Centrum

Średnie oceny Spirit of the Game z podziałem na kategorie.

ZespółZnajomość zasad i ich użycie w grzeFaule i kontakt fizycznyUczciwość i gra fairPozytywne nastawienie i samokontrolaKomunikacjaSuma
RJP II2.332.332.672.332.3312.00
4hands2.252.002.502.752.2511.75
RJP2.002.202.202.802.2011.40
muJAHedini dysku2.002.332.332.332.3311.33
BC Kosmodysk2.002.002.402.402.2011.00
Grandmaster Fresh2.002.002.002.602.2010.80
4hands Kong2.002.002.202.602.0010.80
muJAHedini dysku II2.252.002.002.502.0010.75
Zawierucha2.002.202.202.002.0010.40
CB Ksydomsok2.002.002.002.002.2510.25
Cypher2.001.752.002.751.7510.25
Tłuste Dyski2.002.202.002.002.0010.20
Grandmaster Flash2.002.002.001.672.009.67
Sureyoucan0.671.001.672.002.007.33