English Polski
Zaloguj się

Statystyki kategorii: Mixed 3. Runda

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.
Zły Kosmodysk0.330452520100.0%
4hands0.220301911100.0%
Prokocim KrakUF0.330441826100.0%
Brave Beavers0.22030219100.0%
Dysko Polot0.220301614100.0%
Flow0.22028208100.0%
Mad Hatters0.32139291066.7%
Czarna Kompania0.3213633366.7%
Pogoń Pyton0.2112820850.0%
#9670.2112725250.0%
KWR Knury0.2112528-350.0%
Grandmaster Flash0.2112327-450.0%
mJAH0.2112522350.0%
71 Wratislavia0.3123941-233.3%
Ultimatum0.3123340-733.3%
2obvious0.3031645-290.0%
Ohana0.0000000.0%
Frisbnik0.0000000.0%
RJP0.2022530-50.0%
Sky This0.202830-220.0%
Szczupaki0.0000000.0%
Uwaga Pies0.3032445-210.0%
Wrocław Południe0.2021730-130.0%
Zawierucha0.2022230-80.0%
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Kamil FilipMad Hatters312517
Witold ZaborowskiMad Hatters341216
Mateusz GibkiBrave Beavers29615
Tymon Serocki#967211415
Krzysztof LitwińskiDysko Polot29514
Ryszard ŁuczynPogoń Pyton212214
Daniel GóreckiUltimatum314014
Olga JakschZły Kosmodysk34913
Maciej Zięba71 Wratislavia39413
Jan MadejZły Kosmodysk311213
Statystyki