English Polski
Zaloguj się

Statystyki kategorii: Open

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.Punkty SOTGŚr. SOTG
ZWR Gepardy0.14140266143123100.0%14810.6
Żubry0.141132311626978.6%14510.4
The Bridge0.141222041347085.7%14610.4
Bez Cudnych Kosmodysk0.1349188181730.8%13210.2
ZWR Lamparty0.1486183179457.1%14910.6
Brave Beavers0.13851821354761.5%14010.8
Chąsa Żubrów0.131031811324976.9%13510.4
Grandmaster Flash0.13761771542353.8%13310.2
Przemek Saleta V0.1367176170646.2%13610.5
Jucha Dranie0.1349158176-1830.8%13310.2
RJP0.1367157156146.2%13510.4
Ultimatum0.13211137215-7815.4%13110.1
Jucha Hultaje0.13112105225-1207.7%13510.4
Ministerstwo Dziwnych Rzutów0.1301365248-1830.0%1289.8
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Krzysztof ZającZWR Gepardy146658124
Stanisław GlinkaŻubry14385492
Kacper PodgajnyŻubry14522678
Andrzej HolnickiZWR Gepardy14542377
Rafał ZgrzywaZWR Gepardy14254873
Michał RogińskiZWR Gepardy14343973
Tadeusz PętlakGrandmaster Flash13383270
Michał RudyBez Cudnych Kosmodysk13482270
Bartosz DworzeckiChąsa Żubrów13432467
Michał SchillerBrave Beavers13471663
Statystyki