WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki kategorii: Men's

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.Punkty SOTGŚr. SOTG
Uprising0.54171353680.0%5511.0
The Bridge0.440582830100.0%4611.5
Mojra0.43157332475.0%4010.0
Ultimatum0.5326059160.0%479.4
Partisans0.5236063-340.0%5010.0
Perun0.5235065-1540.0%5410.8
Uprising II0.5235271-1940.0%5110.2
KWR Knury0.4043658-220.0%4110.3
Jucha0.5143668-3220.0%5210.4
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Michał KozłowskiPartisans512820
Piotr WrzaszczUltimatum516420
Adam ŚwiderskiPartisans516117
Mikołaj Folaron-PamułaUltimatum551116
Dawid PietrzakPartisans59716
Michał RudyMojra411415
Jan KopiczkoUprising512315
Daniel BłachThe Bridge431114
Mariusz LewandowskiPartisans541014
Michał DulThe Bridge49514
Statystyki