English Polski
Zaloguj się

Statystyki kategorii: Mixed

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.Punkty SOTGŚr. SOTG
#9670.7255460-628.6%699.9
2obvious0.6335158-750.0%6110.2
4hands0.6334852-450.0%6310.5
Albatros0.7163974-3514.3%699.9
BC Kosmodysk0.660753243100.0%6510.8
Brave Beavers0.75269442571.4%7510.7
Czarna Kompania0.7346354942.9%7510.7
Frisbnik0.74368541457.1%7911.3
Grandmaster Flash0.75276443271.4%7410.6
KWR Knury0.76166471985.7%8011.4
Kato Vice0.7344364-2142.9%7610.9
RJP0.75276502671.4%7610.9
Szczupaki0.7436263-157.1%7310.4
Trójmiasto United0.6244255-1333.3%6510.8
Tychy Claws0.6061275-630.0%6310.5
Ultimatum Szkwał0.6153265-3316.7%6210.3
Ultimatum Sztorm0.6154761-1416.7%6010.0
Uwaga Pies0.7345665-942.9%7510.7
Zawierucha0.76182443885.7%7610.9
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Michał KozłowskiSzczupaki730333
Paweł SzwedCzarna Kompania7151631
Michał RudyBC Kosmodysk6171431
Mateusz GibkiBrave Beavers729130
Adam TomczykRJP726026
Mateusz KalinowskiSzczupaki752025
Krzysztof ZającZawierucha7121224
Jan KopiczkoFrisbnik7111223
Grzegorz Jamiński2obvious622123
Joanna JurgaBrave Beavers741822
Statystyki