WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

Statystyki kategorii: U20 Mixed

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.Punkty SOTGŚr. SOTG
Young Brave Beavers0.550531538100.0%5010.0
Flow Junior0.43138201875.0%4110.3
MAU Północ0.4222923650.0%4110.3
Ohana0.4223123850.0%4310.8
Mad Hatters0.5232742-1540.0%499.8
71 Wratislavia0.4131337-2425.0%4210.5
Flow Junior 20.4041142-310.0%4310.8
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Bartłomiej BizońOhana414418
Adam MaciejewskiYoung Brave Beavers515116
Daniel BłachFlow Junior46915
Mateusz WieszczyńskiMad Hatters513215
Adam ŁepakYoung Brave Beavers57714
Wiktor PierlakOhana48614
Patryk PawlickiYoung Brave Beavers53912
Mateusz NiedzielaFlow Junior49312
Bartosz DworzeckiMAU Północ412012
Małgorzata MaćkowskaYoung Brave Beavers501111
Statystyki