English Polski
Zaloguj się

Statystyki kategorii: Kolejka 3

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.
2obvious0.4132453-2925.0%
BC Kosmodysk0.42247351250.0%
Frisbnik0.4224141050.0%
Kato Vice0.43147351275.0%
KrakUF0.4224638850.0%
KWR Knury0.440532726100.0%
Rainbow Banana0.4223739-250.0%
U.F.O.0.4224744350.0%
Wrocław Południe0.4042454-300.0%
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Michał RudyBC Kosmodysk422426
Jan MusiałKrakUF417825
Chris ProsserKrakUF418523
Remigiusz SzymuraFrisbnik420121
Jiří ZdvomkaRainbow Banana414418
Tomáš MaryškaRainbow Banana411617
Tomasz JarząbekKWR Knury421315
Wojciech PietrzykKWR Knury412315
Jiří VojtíšekRainbow Banana45914
Mateusz WidawskiFrisbnik45914
Statystyki