WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki kategorii: U20 Mixed

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.Punkty SOTGŚr. SOTG
Frisbnik0.440833350100.0%4411.0
Brave Beavers 0.43185424375.0%4010.0
KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW0.53287464160.0%499.8
71 Wratislavia0.5237668840.0%5611.2
Grandmaster Fresh 0.41321110-8925.0%369.0
Young Brave Beavers0.4043487-530.0%4110.3
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Klaudia Wrońska71 Wratislavia584048
Krzysztof WątrobaFrisbnik4122537
Marcin SosnaFrisbnik425934
Mateusz Wieszczyński71 Wratislavia5151732
Maciej Zięba71 Wratislavia523831
Daniel BłachKS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW5131528
Mateusz GibkiBrave Beavers 418826
Maciej PająkKS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW515924
Dawid WłókaYoung Brave Beavers421223
Michał SchillerBrave Beavers 481422
Statystyki