WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki kategorii: Halowe Mistrzostwa Polski

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.Punkty SOTGŚr. SOTG
Spirit on Lemon9.761102871585.7%7210.3
Zawierucha13.761110902085.7%7911.3
AZS AWF Flow White5.65188583083.3%6210.3
Cypher7.6519891783.3%6110.2
Grandmaster Flash1.651100762483.3%6310.5
Uwaga Pies11.7439084657.1%699.9
BC Kosmodysk8.6337173-250.0%6811.3
4hands4.734104110-642.9%8311.9
AZS AWF Flow Black15.7349898042.9%7811.1
KWR Knury3.7348795-842.9%699.9
muJAHedini dysku II10.6247690-1433.3%6811.3
Ultimatum12.6246064-433.3%488.0
Furious Goats6.72597101-428.6%669.4
muJAHedini dysku2.725108109-128.6%8011.4
Nine Hills16.6156786-1916.7%6010.0
Flyons14.60658102-440.0%6010.0
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Marcin BielewskiAZS AWF Flow Black7551166
Tomasz StaszkiewiczAZS AWF Flow Black7232447
Marcin Goss4hands7271845
Roman LisenkovCypher6241438
Dorota StanisławskaSpirit on Lemon792736
Paulina LewandowskaAZS AWF Flow White6112536
Miłosz BoruszewskiSpirit on Lemon731435
Katarzyna KarpałaSpirit on Lemon7131932
Kamil FilipFurious Goats7151732
Maciej DanielewskimuJAHedini dysku II6201131
Statystyki