WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki kategorii: Mixed

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.
4hands0.1349140134630.8%
BC Kosmodysk0.141222151189785.7%
CB Ksydomsok0.13310107196-8923.1%
Flyons0.13310130162-3223.1%
Grandmaster Flash0.141221961395785.7%
Pickup0.1301374222-1480.0%
RJP Emeryci0.1412222512510085.7%
RJP Renciści0.1311258219-1617.7%
Tłuste Dyski0.141131971217678.6%
Ultimatum0.1358134144-1038.5%
Uwaga Pies0.13761581322653.8%
ZIPy0.1376145169-2453.8%
Zawierucha0.13941791285169.2%
muJAHedini dysku0.13761661155153.8%
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Cezary OlszewskiTłuste Dyski14612586
Adam TomczykRJP Emeryci14721385
Krzysztof ZającZawierucha13264773
Wojciech WilkBC Kosmodysk14294271
Marcin Goss4hands13431255
Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP Emeryci1464854
Rafał ZgrzywaTłuste Dyski12322052
Monika ZaczkowskaRJP Emeryci1494150
Piotr ŚwierkotRJP Emeryci14391150
Małgorzata DalidonisFlyons13133649
Statystyki