WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki kategorii: Women

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.
Troubles Sztylety0.1111017569106100.0%
Troubles Maczety0.11741391112863.6%
KrakUF0.115696100-445.5%
ZWyRolki0.1156101107-645.5%
Donuts0.102857118-6120.0%
Qjawianki0.102867130-6320.0%
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Lucyna GwarekTroubles Sztylety11244367
Katarzyna PodporaTroubles Maczety11372562
Monika ZaczkowskaKrakUF11173552
Aleksandra MarszałekTroubles Sztylety11281846
Grażyna ChlebickaTroubles Sztylety11271643
Ewa GaczyńskaTroubles Maczety11122941
Aleksandra DudekQjawianki1037239
Klara GossTroubles Sztylety11191938
Karolina RadzimirskaZWyRolki1131536
Agata Chojnowska-PostekTroubles Sztylety11122234
Statystyki