WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

Statystyki kategorii: Kwalifikacje Północ

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.Punkty SOTGŚr. SOTG
Furious Goats5.330421428100.0%3110.3
Nine Hills1.3212432-866.7%3010.0
Uwaga Pies2.3213326766.7%3612.0
Albatros3.3122130-933.3%258.3
Ultimatum4.3122627-133.3%3311.0
Brave Beavers6.3031532-170.0%3311.0
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Piotr WrzaszczUltimatum311112
Patryk TomiakUwaga Pies312012
Maciej KołekFurious Goats32911
Jan StaniewiczUwaga Pies34711
Grzegorz JamińskiFurious Goats38210
Mikołaj TomczukFurious Goats38210
Piotr PrzybyłaUltimatum3549
Witold ZaborowskiNine Hills3549
Michał StatuckiFurious Goats3358
Filip SzmytBrave Beavers3077
Statystyki