English Polski
Zaloguj się

Statystyki kategorii: Women

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.Punkty SOTGŚr. SOTG
Donuts0.6335664-850.0%589.7
Flowers0.6245369-1633.3%6210.3
Qjawianki0.6062887-590.0%6210.3
Troubles0.65184434183.3%6310.5
Whatever0.65188394983.3%6210.3
ZWyRolki0.6336168-750.0%6210.3
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Karolina RyniakFlowers692231
Joanna WojciechowskaTroubles5121022
Małgorzata SzagdajFlowers613922
Aleksandra KocbuchWhatever612921
Paulina LewandowskaWhatever541620
Lucyna GwarekTroubles591120
Sarah TošnerováZWyRolki618220
Julia WrzosińskaDonuts615419
Barbara RodakWhatever611617
Joanna ZawitowskaQjawianki615116
Statystyki