WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki kategorii: Open

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.Punkty SOTGŚr. SOTG
Mojra1.550682147100.0%4310.8
Girls Stay Home2.54163293480.0%4310.8
Uprising3.54158382080.0%3110.3
Astro Disco4.64271373466.7%8013.3
Discover5.6425954566.7%5110.2
Gunslingers10.64267392866.7%7813.0
Albatros9.7436660657.1%6611.0
KrakUF8.5234460-1640.0%5210.4
Kujawiak6.5235150140.0%317.8
Ultimatum11.6244362-1933.3%258.3
Pulsar7.5143663-2720.0%6312.6
Brave Beavers12.6153769-3216.7%4511.3
Wild Grapes13.7071798-810.0%6911.5
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Piotr MaślankaGunslingers626228
Norbert StaniszewskiBrave Beavers620727
Jan MusiałKrakUF581523
Dominik SzwagrzykGunslingers641721
Grzegorz TomczykGunslingers641620
Mateusz RąbGunslingers610919
Wiktor FicekGunslingers610818
Quentin Dupré la TourAstro Disco612517
Maciej WadasAlbatros715217
Rafał CieślewiczAlbatros751116
Statystyki