English Polski
Zaloguj się

Statystyki kategorii: Mistrzostwa Mixed

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.Punkty SOTGŚr. SOTG
Freezebeatz14.6063880-420.0%508.3
Cool Flights7.7255693-3728.6%639.0
RJP8.7256990-2128.6%7110.1
Astro Disco6.7347973642.9%7410.6
GUF13.6246970-133.3%599.8
muJAHedini dysku5.7347977242.9%699.9
Tłuste Dyski15.6246069-933.3%589.7
Uwaga Pies12.7345873-1542.9%7711.0
4hands10.6337167450.0%7011.7
BC Kosmodysk16.7438182-157.1%9313.3
Zawierucha9.74388721657.1%7310.4
FLOW AZS AWF4.64271482366.7%6711.2
Furious Goats2.6427467766.7%6811.3
KrakUF11.7527975471.4%679.6
Spirit on Lemon1.65174542083.3%6611.0
Grandmaster Flash3.660844044100.0%5310.6
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Adam TomczykRJP7201636
Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku732234
Wojciech WilkBC Kosmodysk792130
Michał JerzyAstro Disco7151530
Piotr ŚwierkotRJP7191029
Arkadiusz KaczmarekAstro Disco721829
Artur GrzybowskiKrakUF7141327
Marcin Goss4hands6161127
Andrzej HolnickiZawierucha725227
Filip StępniakAstro Disco7101525
Statystyki