WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki kategorii: Mixed

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.Punkty SOTGŚr. SOTG
Uwaga Pies7.71675124-4914.3%7210.3
GUF11.60676110-340.0%6210.3
2obvious15.61561103-4216.7%6611.0
Furious Goats3.72588109-2128.6%8812.6
FLOW Wratislavia4.7347973642.9%8211.7
Freezebeatz14.62474109-3533.3%6611.0
4hands16.7439990957.1%8311.9
Astro Disco6.63384741050.0%6110.2
BC Kosmodysk9.743109852457.1%9213.1
Flight Club12.743104871757.1%7911.3
KrakUF8.7438786157.1%7110.1
RJP13.6339790750.0%6510.8
muJAHedini dysku5.6427573266.7%6811.3
Spirit on Lemon2.65188662283.3%7011.7
Zawierucha10.761126943285.7%8412.0
Grandmaster Flash1.6601065551100.0%7312.2
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Adam TomczykRJP6352156
Jakub KucharczykFlight Club7193251
Tomasz KocZawierucha7381351
Artur GrzybowskiKrakUF7272249
Michał RogińskiZawierucha7222547
Andrzej HolnickiZawierucha7271744
Arkadiusz KaczmarekAstro Disco638543
Lucyna GwarekZawierucha7123042
Łukasz Skibiński-JóźwiakFurious Goats738341
Piotr Polatowski4hands7201838
Statystyki