WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki kategorii: Open

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.
Grandmaster Flash1.10821971108780.0%
Kosmorucha Power2.10821761116580.0%
muJAHedini dysku1.10821641244080.0%
Flight Club3.11741681274163.6%
Tłuste Dyski Kebab5.1055140135550.0%
4hands3.1046123158-3540.0%
Kosmorucha Rangers4.10461321211140.0%
RJP2.1147142186-4436.4%
UFO4.102898159-6120.0%
Ringo Stars5.101962171-10910.0%
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Adam TomczykRJP118321104
Jakub KucharczykFlight Club11315687
Paweł CiułkowskiFlight Club11186785
Artur SierajGrandmaster Flash10393372
Paweł KozieradzkiTłuste Dyski Kebab1060969
Maciej GrabowskiGrandmaster Flash10273966
Tomasz KocKosmorucha Power10263157
Adam Małek4hands10461056
Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku951253
Mikołaj MaślankaKosmorucha Power10242448
Statystyki