WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki kategorii: Mixed

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.
Grandmaster Flash0.1212017640136100.0%
muJAHedini dysku0.1293134825275.0%
BC Kosmodysk0.1385110121-1161.5%
4hands0.1367113116-346.2%
Flight Club0.1367114107746.2%
RJP0.1367100130-3046.2%
Zawierucha0.123993117-2425.0%
WTF Team0.1201236163-1270.0%
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Artur SierajGrandmaster Flash12232649
Bartosz BorysFlight Club1243144
Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash12241842
Adam TomczykRJP1334539
Julian LiwszicmuJAHedini dysku1233336
Piotr ŚwierkotRJP1227734
Jan MadejBC Kosmodysk1228634
Adam Małek4hands1329534
Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku1229231
Piotr WiśniewskiFlight Club1242630
Statystyki